Jump to content

Skarga na mobilki nie fair gra ;)

BODZIO#RYJEMY BANIE
 Share

Recommended Posts

Nick: (ogolnie gracze z klanu mobilki)

Czas: dzisiaj od godziny 9 najwcześniej (nie pamiętam dokładnie)

Powód:Gracze z tego klanu w tym admin Teka dali graczowi Murphy monety na założenie przeciwnego klanu z którym non stop biorą wojny żeby sobie nabić jak najwięcej pkt/exp klanu.Dla mnie jest to żałosne bo ponieważ jak np nasz klan ma potem dogonić ich w rankingu skoro oni będą mieć 1231231123pkt?No właśnie takie coś psuje grę i nie jest za przyjemne dla graczy serwera którzy chcą coś osiągnąć w pozycji klanów np ludzie ode mnie.Gadanie że jestem konfidentem,kapusiem jakoś mnie nie rusza skoro walczę o dobro serwera,bo kto będzie chciał grać na Codzie gdzie dominuje jeden klan który w niewłaściwy sposób osiągnął pierwsze miejsce w rankingu.Liczę na to że owi gracze zostaną ukarani bo w końcu wszyscy chcemy dobrze dla serwera.Pozdrawiam

Dowody (ss/demo): Zapraszam do sprawdzenia logów przecież nie będę robił screena jak co chwilę dają sobie wojnę w której owy gracz Murphy przegrywa.  Mapa de_inferno2010 (aktualna mapa podczas mojej edycji tematu) Wojna za wojną owy gracz dalej przegrywa a exp w rankingów klanu u mobilków rośnie.I gdzie tu sens dalej inwestować w klan i starać się wybić w rankingu?

Edited by BODZIO#RYJEMY BANIE

Przejrzałem 5 demek z tego dnia mniej więcej czasowo gdy wpłynęła skarga. Moim zdaniem nie jest to stworzenie klanu w celu podkładania się bo klan gracza Murphy robił również wojny z innymi klanami. Rozmawiałem też z osobami które są oskarżone o celowe stworzenie klanu, żeby mobilki mogły robić sobie wojny i po obejrzeniu demek i rozmowach stwierdzam, że regulamin nie został złamany bo gracz z klanu mobilki po prostu pożyczył monety na stworzenie klanu a to nie jest zabronione.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.