Jump to content

CV by Madara22


Madara22
 Share

Recommended Posts

Imię: Mateusz

 

Wiek: 22

 

Kontakt: Forum/ teamspeak/ e-mail

 

Twój nick na TS3: Madara22

 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ponieważ bardzo lubię używać tego komunikatora do rozmawiania z ludźmi, oraz żeby im pomagać w różnych sprawach. Spędzam na ts po kilka godzin i będę bardzo często dostępny dla użytkowników aby im pomóc gdy będą potrzebowali pomocy. I staram się o posadę admina u was aby rozwijać swoje zainteresowania którymi są informatyka oraz współpraca z ludźmi i praca w grupie. Dodatkowo staram się o posadę u was ponieważ lubię się angażować w rozwój dużych projektów.

 

Ile czasu spędzasz na TS3: w zależności od dostępności czasowej ale tak od 2 do 6h. W razie konieczności będę mógł siedzieć dłużej na ts.

 

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie posiadam, i nie siedzę na innych ts tylko u was ponieważ jest to bardzo świetny ts i bardzo szybko się rozwijający!

 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): podstawową znajomość teamspeak oceniam na 10/10 jeśli chodzi o tworzenie kanałów, nadawanie rangi itp. A ogólną wiedzę o ts oceniam na 8/10 ponieważ konfigurowałem już dużo ts oraz na wielu serwerach byłem adminem. Więc uważam że będę się dobrze sprawdzał na funkcji Admina ts.

 

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Mam bardzo duże doświadczenie z teamspeak ponieważ prowadziłem kilka swoich ts, oraz na wielu ts byłem adminem i umiem pracować w zespole oraz pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów związanych z teamspeak i nie tylko. Dlatego chciałbym dalej poszerzać swoją wiedzę o ts w tak dobrze zorganizowanym zespole jakim jesteście wy. 

 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):tak posiadam w 100% sprawny mikrofon.

 

Link to comment
Share on other sites

Długość przesiadywania na TS'ie jest zabójczo nie na miejscu.
Pisać coś tam umiesz, ale jak trzeba przecinka czy jakiegoś przerywnika to najzwyczajniej w świecie go nie ma.
Tam gdzie nie powinno ich być, tam są. Co za Tym idzie, nie przekonywały mnie Twoje wcześniejsze podania, aktualne, a jak tak dalej będzie pisane... 
Wątpię, że kiedykolwiek.

Nie.

Link to comment
Share on other sites

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.