Jump to content

Kick za domniemane LAGI?

Guest pfff
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  pfff

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @doNPatrizio.

Opis sytuacji: Gram gram, ładniutko wychylam na anarchie na duckach, zabijam gracza, lecem respa, cofam, o dostaje kicka za lagi, oczywiście za akcje poprzednią przed Anarchią gdzie wybiłem dwóch graczy, a jeden z nich się spłakał, że mam klatki, no to Admin W RUCH kick. Nie przeczę, że rano mnie ścinało, co postanowiłem naprawić i tak zrobiłem, po następnym wejściu na serwer wszystko było w porządku, no ale Admin zauważa tylko TO CO JEST MU NIE NA RĘKĘ, gdzie nawet kick był bezpodstawny, taki o. Byś się zajął obserwowaniem serwera, posiedzieć trochę na tym spec, popatrzeć, a nie z GRY WSZYSTKO ROBIĆ. 

IP/ID gracza: Admin, raczej macie.

Data i czas zdarzenia: Dzisiaj, coś po 14.

Dowód (ss/demko):  

http://f1.hltv.org.pl/srv39334/HLTV-1811101410-de_dust2.dem.zip

Konkretnie kicka dostałem za akcje w 9:30, zapewne. Pokazywałem kilku osobom demko, czy oni też są ślepi i widzą moje laguski? Spotkałem się z odpowiedzią taką jaką oczekiwałem. 

@doNPatrizio. Nie wiem czy przeczytałeś dokładnie skargę pewnie nie, pewnie nawet na demo nie zaglądnąłeś, bo po co, a jak sądzę to w grze mnie nawet nie obserwowałeś dłużej niż 20 sekund ^^ Przez całą moją grę na tej mapie nie miałem lagów, kick na tej mapie, więc coś musiało być nie tak? 

Szkoda słów, żenada. Proszę kogoś kompetentnego do luknięcia na to ;) 

@Krystek  Tak jak wspomniałem w skardze, akcje, którą podałeś była z rana gdzie nawet sam wiedziałem, że mam lagi. Niby kick, ale jednak. 

Mówisz, że brak twardych dowodów o winie, jest demo, wszystko widać, czego chcieć więcej. Przejrzenie logów, to jest dopiero mało wystarczający dowód.

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I z czego Ty robisz problem? Od rana Cię ścinało, ogarnąłeś na chwile a potem było to samo więc dostałeś kicka proste (pisałem Ci na czacie parę razy), czegoś nie rozumiesz?
Nie na rękę jest nie tylko mnie ale i innym graczom więc zapobiegamy takim sytuacją aby gra była przyjemna.

Edited by doNPatrizio.

pfff -12:48:04- 'say' "Wiem, ze mnie scina, co Ci poradze? Nie scina mnie az tak"

doNPatrizio. -12:40:10- 'say' "pffscina Cie"
pfff -12:40:33- 'say' "zara to ogarne"

Później nie znalazłem żadnych nieprawidłowości. Nie ma też twardych dowodów świadczących o winie lub nie. A na koniec już tak ode mnie, nie róbmy draki o kicka, ja też się mylę. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.