Jump to content

Problem z pingiem.


skennml
 Share

Recommended Posts

Witam mam pewien problem z pingiem w cs go. Od zawsze mam tak, że gra się dobrze wszystko płynnie i nagle jest ścinka ping idzie w góre i po kilku sekundach spada do normalności. Kupiłem nowy komputer jest to samo nie da się przez to grać bo zazwyczaj zatnie się gdy widzę wroga... Da się to jakoś naprawić ? Żeby gra cały czas chodziła płynnie. Zaznaczę jeszcze, że w innych grach też tak jest np. w fortnite to samo przez co nie idzie w nic grać... Może to być wina wi-fi ? Proszę o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ping nie jest zależny od komputera a od internetu. Jest to w skrócie opóźnienie internetu w grze mierzone w milisekundach. Im lepszy internet tym mniejszy ping. Na internecie znajdziesz mnóstwo porad jak skutecznie zmniejszyć ping ;)

Link to comment
Share on other sites

Preferuje rozwiązanie , za pomocą kabla ethernet'owego , problemy powinny ustąpić po takim zabiegu ,polecam też wejść w acp twojego rutera i tam sprawdzić czy wszystko okej oraz wykonać speed testa , wspinałeś także że kupiłeś nowy komputer większość nowych płyt głównych ma własne narzędzia , jeśli chodzi o optymalizacje połączenia internetowe. Osobiście posiadam jedną z nowszych płyt głównych spod loga czerwonego smoka i mam tam takie narzędzie które pozwala mi na wyznaczenia priorytetów połączeń np. ustawiam sobie lola na najwyższy priorytet a przeglądarkę na niższy według uznania. Ewentualnie możesz poszukać problemu z ruterem twoim bądź z modemem jeśli mają już swoje late preferuje wymienić na coś lepszego. 

~~Pozdawiam dark.   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.