Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: sernik

Nick gracza/admina: Sceptyk

Opis sytuacji: Otrzymałem bana z powodem "kultura" za wpisanie na czacie "a ch*j ci w dupe", nie było to skierowane do żadnego z graczy. Bardzo chciałbym się dowiedzieć jaki jest cel bana za ów tekst, w momencie gdy można to samo zamieścić na say'u używając radia? Jak dla mnie to jest kompletnie nie logiczne i absurdalne. Jeżeli admin Scepytyk pragnie tak bardzo utrzymywać kulturę na serwerze to dlaczego jest mu to utrudniane przez właściciela, czy też osobę, która była odpowiedzialna za wgranie pluginu z radiem? 

IP/SID: STEAM_0:0:121312148

Data i czas zdarzenia: 08 Nov 2018 - 18:02:06

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1811081800-jail_poseidon.dem.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sernik Administracja nie będzie się domyślać do kogo to mogło być. Więc moim zdanie ban był/jest słuszny 

By Dajesz Malina,

Nic nie wnosisz do skargi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W języku polskim, kiedy chcemy się do kogoś zwrócić, używamy wołacza, jeżeli nie występuje w zdaniu oznacza to, że to zdanie nie jest skierowane do żadnej konkretnej osoby, także administracja nie musi się niczego domyślać. Widzę kolego, @Ananas3kQ | LIVE, że nie zrozumiałeś o co chodzi. Powodem skargi nie jest fakt, że kogoś obraziłem, a fakt, że w imię szerzenia kultury admin Sceptyk zbanował mnie za napisanie wyżej wymienionego "zdania", tymczasem na serwerze istnieje radio, które w większym stopniu niszczy tą wspaniała serwerową atmosferę, która w założeniu ma być wolna od przekleństw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kultura na serwerze obowiązuje każdego. Jak sam napisałeś na say'u cytuję "a ch** Ci w d**e" mimo iż wcześniej upominałem graczy bindem, że - "Na Serwerze Obowiązuje Kultura!!!", więc mogłeś się domyślić i nie wypisywać owego tekstu. Ja wykonałem swój obowiązek, który do mnie należy tak jak powinienem. A co do plugin'u z radiem to proszę się kierować do Opiekunów bądź Właściciela serwera.

@Edit @sernik Ja już wszystko wyjaśniłem. I taka mała rada ode mnie. Używaj opcji edytuj, bo niepotrzebnie zaśmiecasz temat.

Edytowane przez Sceptyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sceptyk W takim razie, jeśli tak skrupulatnie chcesz pełnić swoje obowiązki to banuj każdego użytkownika, który użyje radia, bo przecież jest to nie kulturalne.

edit No właśnie nic nie wyjaśniłeś, bo jak dla mnie ten ban to przyczepianie się na siłę za jeden tekst, którego można tak samo użyć w radiu.Na argument o banowaniu graczy używających radia nie masz żadnej odpowiedzi bo jest to po prostu absurdalne tak samo jak mój ban.

Edytowane przez sernik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W regulaminie jest napisane że na serwerze obowiązuje kultura więc po co ta skarga jak nie przestrzegasz regulaminu a za złamanie regulaminu jest kara 

By Dajesz Malina,

Nic nie wnosisz do skargi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie sernik ma trochę racji w tym wszystkim, lecz nie upoważnia Cie to byś pisał to na say'u, radio radiem, czat czatem, niech tak pozostanie. Natomiast radio zostanie edytowane i owy tekst zostanie usunięty, by nie było więcej podobnych problemów. 

Ban na moje słuszny, zostałeś upomniany przez Administratora bindem, który powinien Ci uświadomić, że masz zaprzestać. 

Ale zaraz zaraz halo halo, PRZECIEŻ JAK GRACZ PUSZCZA BINDA Z WULGARYZMEM TO TEŻ BŁUAK MU KUŁTUŁY I POWINIEN DOSTAĆ BANA. No raczej nie, to jest jak powiedzieć komuś, że jest niekulturalny, bo słucha piosenki w której występują wulgaryzmy.  To brzmi absurdalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.