Jump to content

Z bólem serca ale skarga

KubaRozruba
 Share

Recommended Posts

Twój nick: KubaRozruba
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: Zmora
Dokładny czas zdarzenia: 17.36-17.43 (coś takowego)
Opis sytuacji: Zmora dał bana dla LMG za "skanowanie", kurde ziomek jak on Ciebie zeskanował to ja od dzisiaj jestem księdzem, to się nazywa szparowanie mój drogi kolego, zobacz sobie na demku(i to był HS), a za szparowanie o ile dobrze wiem to nie ma banicji.
Jak powiedziałem mu co ma robić (żeby szybko poszedł na stronę odwołał tego bana itp. bo wszak popełnił błąd,  a on powiedział, żebym się zamknął bo mi też da bana. Niechcemisiezmieniacnicku może to potwierdzić i zapewne paru tam obecnych co było.
Dowód (demko + czas / ss):http://d1.hltv.org.pl/srv40395/HLTV-1811061710-bb_abcd.dem.zip 29.20 proszę oglądać. (jaka szkoda, że mikra nie słychać)

No to za******y comeback muszę Ci powiedzieć...

@P0v3R @SuperSeriaKa PAM PAM a przede wszystkim ty @Zmora może się wypowiesz ???

Edited by KubaRozruba

8 minut temu, [LTC4] napisał:

@KubaRozruba kążdy w sowimżyciu robi z tego co wiem zmora nie gral przez dłuszy czas na serwerze to więc jak jeden błąnd to nic się nie stało 

Wiem @[LTC4]. Nie proszę o np. degrada, bo bez przesady, wystarczy jakieś takie malutkie upomnienie, chcę aby tylko to przemyślał swoje postępowanie. I jak nawet były admin coś podpowie to czasem warto posłuchać co powinno się zrobić. Bo jednak po części w małym stopniu pisałem w imieniu LMG bo on nie ma tu konta na forum, i takie czekanie 0.5h na zagranie se to też takie nijakie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.