Jump to content

Szybka propozycja odnośnie podań


Szrama
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Została otwarta rekrutacja na moderatora forum. Chciałem skomentować podania i dorzucić coś od siebie, ale tematy są zamknięte. Rozumiem więc, że administracja z pewnością chce sama podejmować decyzje. To jest oczywiście normalne, ale co z głosem innych? Co z resztą użytkowników? 

Każdy tutaj zgromadzony powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii, rekomendacji lub sprzeciwu. Wybieracie ważne stanowisko i nie uwzględniacie zdania innych osób na ten temat? Użytkownik powinien mieć jakiekolwiek prawo głosu lub chociaż prawo do wyrażenia własnego zdania. 

 

Podania na redaktora można komentować, wyrażać swoje zdanie na temat podania/danej osoby.  Jednak podania na moderatora są zamknięte, a jest to ważne stanowisko i każdy powinien dołożyć swoją cegiełkę w jego wyborze. 

 

Według mnie dostęp do głosu powinien mieć każdy. Nie do ostatecznej decyzji, ale dostęp do wyrażania opinii, bo to nie jest pierwsze lepsze stanowisko i chciałbym dorzucić swoje za lub przeciw. A co z tym zrobicie to już wasza sprawa. Możecie się bawić w komunę, ustawianie na stanowiska samych swoich lub dać każdemu szansę wypowiedzi. 

 

Pozdrawiam. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, aXenBiceps™ napisał:

Posty są tam wyłączone, ponieważ nic i tak nie wnoszą na decyzję administracji.

To po co jest w ogóle teraz rekrutacja skoro i tak wygląda na to, że upychacie tam samych swoich? I macie w tyłku to jak ludzie podchodzą do danej osoby.

Nie chcemy podejmować decyzji za was. Chcemy mieć możliwość wypowiedzenia własnego zdania na temat danej osoby i jej podania, bo to jest ważne stanowisko. 

 

 

4 godziny temu, aXenBiceps™ napisał:

Wyrazić swoją opinię możecie przez dodanie reakcji.

 

Chyba nie rozumiesz różnicy pomiędzy reakcją, a wyrażeniem opinii.

Przykładowo, gdy ktoś na FB wrzuci post to wyrażamy opinię w komentarzach. Reakcja ma przybliżyć nasze odczucia, gdy czytam te wypociny. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Senbonzakura napisał:

>wyrazić opinię
>dawać licki i dislicki po koleżeńsku
wybierz jedno

>wyrazić opinię obiektywnie

>wyrazić opinię "po koleżeńsku" - kogoś nie lubię to napiszę że się nie nadaje a jak kogoś lubię mimo iż się nie nadaje to napisze że jest super.

wybierz jedno.

Od pamiętnych czasów nie można wypowiadać się w podaniach na moderatora i nie było problemu. Bywały wybory lepsze i gorsze ale nikomu to nie przeszkadzało.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, LemoN napisał:

Od pamiętnych czasów nie można wypowiadać się w podaniach na moderatora i nie było problemu. Bywały wybory lepsze i gorsze ale nikomu to nie przeszkadzało.

Czasy się zmieniają. :D

To, że nikt na ten temat nie mówił to nie znaczy, że nikomu to nie przeszkadzało.

To trochę jak z wyborami. Każdy wie, że wygra cholerny PIS, ale przynajmniej mam możliwość oddania głosu i cichą nadzieję, że wygra ktoś lepszy.

Tutaj nie chcemy oddawać głosów i podejmować decyzji, chcemy mieć możliwość ew. podsunięcia wam lepszego wyboru niż pozostałe osoby.

Naliczanie postów można przecież wyłączyć, nie chodzi o to.

Mamy możliwość wypowiedzi w sprawie redaktora, gdzie nie każdy czyta regularnie w redakcji. A nie mamy możliwości wypowiedzi w sprawie moderatora, gdzie każdy będzie przez niego kontrolowany. 

 

Wyłączmy też komentarze w wyborach redaktora. Na co to komu? 

Link to comment
Share on other sites

Jestem za, każdy powinien się wypowiadać w podaniach o moderatora. Ale ofc. to nie mają być głupie „na tak” lub „na nie” „bo wiek coś tam coś tam” i inne duperele tylko jakieś konkretne argumenty. Wypowiadanie się w podaniach powinno być „zabronione” jedynie dla osób które nie mają nic do powiedzenia że tak powiem, czyli np. nowi użytkownicy którzy nie znają jeszcze forum, ludzi ani organizacji.

Link to comment
Share on other sites

Wy jesteście jacyś ułomni, przecież wyjaśnili na górze dlaczego są zablokowane. Wypowiedzi użytkowników i tak by nic nie wniosły, decyzja o tym czy ktoś się dostanie jest podejmowana na podstawie głosowania administracji więc nie jest tak że upychaja samych swoich, każdy ma szansę wystarczy się wykazać. W redakcji jest możliwość wypowiadania się, aby sprawdzić czy to co pisze kandydat dobrze czyta się użytkownikom oraz aby sprawdzić czy dana osoba zachęci ludzi do odwiedzania tego działu forum. 

Osobiście uważam że jest dobrze tak jak jest, wypowiedzi kolegów czy wrogów osób kandydujacych są zbędne, administracja i tak by nie brała tego pod uwagę, bo takie wypowiedzi nie są wiarygodne. 

Edited by ♛N̶̷̲̅E̶̷̲̅Q̶̷̲̅U̶̷̲̅ ♛
Link to comment
Share on other sites

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.