Jump to content

Żegnajcie przyjaciele!


0la
 Share

Recommended Posts

Nadszedł ten dzień, w którym z bólem serca i łezką w oku muszę powiedzieć ... żegnajcie. Nie da się jakoś zwięźle opisać wspaniałych 2 lat spędzonych na tej sieci. Mam nadzieję, że odchodzę w każdym w zgodzie i nikt nie czuje się przeze mnie skrzywdzony/urażony - jeśli tak to przepraszam. Wiem jak czasem było ciężko się ze mną dogadać, ale było minęło. Nie sposób wymienić każdego z osobna i podziękować za współpracę, bo by mi chyba oznaczeń zabrakło. Jednak pragnę podziękować @Krystek , bo to od niego wszystko się zaczęło. Dał mi szansę jako opiekun AWP w listopadzie 2016 roku i jakoś to poszło. Potem przyszedł czas na redakcję. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek poznam taką osobę jak @Titania, taki anioł stróż i przypilnuje, doradzi, a jak trzeba to zleje :D Każdemu życzę, aby miał w swoim otoczeniu kogoś takiego. Na koniec dość krótka, ale intensywna praca jako moderator. Dziękuję za szansę. Może i nie szło mi najlepiej, ale każdy popełnia błędy i się na ich uczy.

Pewnie będziecie pytać dlaczego, co się stało itp. Dla złośliwych od razu odpowiedź - nie idę na inną sieć i nigdy nie zamierzam. Całkowicie kończę swoją przygodę ze światem CS. Powodem mojej decyzji są głównie problemy zdrowotne. Nie mam siły wszystkiego tutaj opisywać, ale przede mną długa droga i walka samej z sobą. Mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdę na prostą i wszystko się poukłada, ale powrót widzę kiepsko. Nie chce nikogo ominąć dlatego zostawię podziękowania i ostatnie słowa poszczególnym grupom w krótkich żołnierskich słowach.


Właściciel

Piękny, zdolny i mający czas - tego wszystkiego nie można o tobie powiedzieć xD @d0naciak - współpraca może i krótka, ale dzięki za wszystko i trzymaj wszystko tak jak jest teraz. Najlepsza sieć w Polsce wymaga najlepszej administracji, a taką właśnie mamy. Nie przepracuj się tylko, forum jest jak 4 zmiana ;)

 

H@
Dziękuję wszystkim za to, że ze mną wytrzymali i jak mogli pomagali :)  Zarówno byłym jak i obecnym @LemoN. Pomagaj donkowi i stawiajcie co raz to wyższe cele, powodzenia!

 

J@ 

@selfie liczyłam na to, że pożegnam cię w tej grupie wyżej, jak nikt na to zasługujesz :) Pomagaj dalej ile możesz i zdegraduj wreszcie nie przez przypadek @Poli 


Administratorzy 

Jak dla mnie najbardziej niedoceniona grupa. Wujkom Roni & Zimny dzięki za wszystko, a ty @aXenBiceps™ edytuj wreszcie tą listę, teraz wszyscy wiedzą i może cię to zmobilizuje :D 

 

M@

@[Soul]jaboy @Adaś ツ co mogę wam powiedzieć chłopaki - powodzenia i cierpliwości oraz żeby zdrówko dopisywało :) Sami doskonale wiecie co robić, porządek musi być!

 

 

Redaktorzy

Najlepsza ekypa w internetach :D Wszystko wiecie, kontakt mamy. Jedyne co mogę tu napisać to podziękowania za współpracę i powodzenia w dalszym rozwoju redakcji! 

 

 

 


Jak ktoś chce teraz popłakać razem ze mną:

Spoiler


Trzymajcie się!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Smutno mi się robi na myśl, że nie popracuje już z tobą. Jesteś mega osobą i po tym co robiłaś na sieci widać, że osiągniesz w życiu dużo. Dziękuje za to czego mnie nauczyłaś. W sumie to dzięki za wszystko. Nie żegnam się, bo kontakt jest. Wiedz jedno. Zawsze możesz do nas wrócić jeśli tylko będziesz chciała. Wracaj do zdrowia jak najszybciej. Trzymaj się <3 Słodziak będzie tęsknić :(

Edited by PrOo | Słodziak.!!!
Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim MY się nie żegnamy. Mamy kontakt i to mnie cieszy najbardziej. Jesteś moją motywacją do pisania dalszych artykułów i innych wypocin. Kiedy było trzeba dostałam porządnego kopniaka w tyłek. Mimo to, że miałyśmy kiedyś jakąś mini spinę to całkowicie o niej nie pamiętam i wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc, dziękuję. Najważniejsze teraz jest to, żebyś wróciła do zdrowia i tego Ci życzę. Jak wrócisz do pełni sił na pewno miejsce w redakcji czy na innych rangach się dla Ciebie znajdzie i nie ma, że nie! Powodzenia w życiu i życzę Ci wszystkiego dobrego, samych sukcesów, dużo zdrówka i sił do walki. Jesteś silną kobietą, pamiętaj o tym! 

Link to comment
Share on other sites

Może nie byliśmy jakoś zżyci, ale zawsze jak napisałaś jak miałaś pytanie, albo jakieś "ale" bądź informację do przekazania (w szczególności wtedy, jak byłem sam w UBT i był niezły zapierdziel). Jak już pisałem, nieważne jaka by to choroba nie była, łap ją za rogi, przekopka i w piasek.

Wróć jeszcze z Tym swoim drewnianym skillem, parę razy udało się zagrać, na modzie nie widziałem, żeby były problemy. Każdy popełnia błędy i będzie to robił. 

Jak mówiłem. Wracaj do zdrowia i do nas. :>

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, 0la napisał:

Mam nadzieję, że odchodzę w każdym w zgodzie i nikt nie czuje się przeze mnie skrzywdzony/urażony

Już się na Ciebie gniewam bo nas opuszczasz :(

 

Żegnać się na dobre nie będziemy, bo kontakt mamy.:D

Pamiętaj dla Ciebie tutaj miejsce zawsze będzie. Więc czekam na wielki powrót hehe. ;)

No i tak załapałam się jeszcze na 3 dobre miesiące do współpracy z Tobą w redakcji i nie ma co narzekać, współpraca była bardzo fajna, ale szybko zleciało, :( a co do @Titania potwierdzam zdanie :haha:

26 minut temu, 0la napisał:

taki anioł stróż i przypilnuje, doradzi, a jak trzeba to zleje :D

Sprawy zdrowotne są teraz ważne, walcz kochana do końca! I nie chce słyszeć takich słów jak tutaj napisałaś!

Bo Ci nakopie! ;)

13 minut temu, 0la napisał:

ale powrót widzę kiepsko.

Dasz radę! :biceps:

Życzę Ci, szybkiego powrotu do zdrowia, oby wszystko było dobrze! <3 Silna jesteś więc szybko się nie poddasz! :biceps:

 

ps. wpadaj do nas na forum, chociaż na 5 minut. ;)

na zakończenie:haha::haha:

Ale ale Alexandra
Ale ale ale ładna
Taka taka taka skromna
Taka taka seksi bomba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.