Jump to content

Żegnajcie przyjaciele!

0la
 Share

Recommended Posts

Nadszedł ten dzień, w którym z bólem serca i łezką w oku muszę powiedzieć ... żegnajcie. Nie da się jakoś zwięźle opisać wspaniałych 2 lat spędzonych na tej sieci. Mam nadzieję, że odchodzę w każdym w zgodzie i nikt nie czuje się przeze mnie skrzywdzony/urażony - jeśli tak to przepraszam. Wiem jak czasem było ciężko się ze mną dogadać, ale było minęło. Nie sposób wymienić każdego z osobna i podziękować za współpracę, bo by mi chyba oznaczeń zabrakło. Jednak pragnę podziękować @Krystek , bo to od niego wszystko się zaczęło. Dał mi szansę jako opiekun AWP w listopadzie 2016 roku i jakoś to poszło. Potem przyszedł czas na redakcję. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek poznam taką osobę jak @Titania, taki anioł stróż i przypilnuje, doradzi, a jak trzeba to zleje :D Każdemu życzę, aby miał w swoim otoczeniu kogoś takiego. Na koniec dość krótka, ale intensywna praca jako moderator. Dziękuję za szansę. Może i nie szło mi najlepiej, ale każdy popełnia błędy i się na ich uczy.

Pewnie będziecie pytać dlaczego, co się stało itp. Dla złośliwych od razu odpowiedź - nie idę na inną sieć i nigdy nie zamierzam. Całkowicie kończę swoją przygodę ze światem CS. Powodem mojej decyzji są głównie problemy zdrowotne. Nie mam siły wszystkiego tutaj opisywać, ale przede mną długa droga i walka samej z sobą. Mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdę na prostą i wszystko się poukłada, ale powrót widzę kiepsko. Nie chce nikogo ominąć dlatego zostawię podziękowania i ostatnie słowa poszczególnym grupom w krótkich żołnierskich słowach.

Właściciel

Piękny, zdolny i mający czas - tego wszystkiego nie można o tobie powiedzieć xD @d0naciak - współpraca może i krótka, ale dzięki za wszystko i trzymaj wszystko tak jak jest teraz. Najlepsza sieć w Polsce wymaga najlepszej administracji, a taką właśnie mamy. Nie przepracuj się tylko, forum jest jak 4 zmiana ;)

H@
Dziękuję wszystkim za to, że ze mną wytrzymali i jak mogli pomagali :)  Zarówno byłym jak i obecnym @LemoN. Pomagaj donkowi i stawiajcie co raz to wyższe cele, powodzenia!

J@ 

@selfie liczyłam na to, że pożegnam cię w tej grupie wyżej, jak nikt na to zasługujesz :) Pomagaj dalej ile możesz i zdegraduj wreszcie nie przez przypadek @Poli 

Administratorzy 

Jak dla mnie najbardziej niedoceniona grupa. Wujkom Roni & Zimny dzięki za wszystko, a ty @aXenBiceps™ edytuj wreszcie tą listę, teraz wszyscy wiedzą i może cię to zmobilizuje :D 

M@

@[Soul]jaboy @Adaś ツ co mogę wam powiedzieć chłopaki - powodzenia i cierpliwości oraz żeby zdrówko dopisywało :) Sami doskonale wiecie co robić, porządek musi być!

Redaktorzy

Najlepsza ekypa w internetach :D Wszystko wiecie, kontakt mamy. Jedyne co mogę tu napisać to podziękowania za współpracę i powodzenia w dalszym rozwoju redakcji! 

Jak ktoś chce teraz popłakać razem ze mną:

Spoiler

Trzymajcie się!

Smutno mi się robi na myśl, że nie popracuje już z tobą. Jesteś mega osobą i po tym co robiłaś na sieci widać, że osiągniesz w życiu dużo. Dziękuje za to czego mnie nauczyłaś. W sumie to dzięki za wszystko. Nie żegnam się, bo kontakt jest. Wiedz jedno. Zawsze możesz do nas wrócić jeśli tylko będziesz chciała. Wracaj do zdrowia jak najszybciej. Trzymaj się <3 Słodziak będzie tęsknić :(

Edited by PrOo | Słodziak.!!!

Przede wszystkim MY się nie żegnamy. Mamy kontakt i to mnie cieszy najbardziej. Jesteś moją motywacją do pisania dalszych artykułów i innych wypocin. Kiedy było trzeba dostałam porządnego kopniaka w tyłek. Mimo to, że miałyśmy kiedyś jakąś mini spinę to całkowicie o niej nie pamiętam i wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc, dziękuję. Najważniejsze teraz jest to, żebyś wróciła do zdrowia i tego Ci życzę. Jak wrócisz do pełni sił na pewno miejsce w redakcji czy na innych rangach się dla Ciebie znajdzie i nie ma, że nie! Powodzenia w życiu i życzę Ci wszystkiego dobrego, samych sukcesów, dużo zdrówka i sił do walki. Jesteś silną kobietą, pamiętaj o tym! 

Może nie byliśmy jakoś zżyci, ale zawsze jak napisałaś jak miałaś pytanie, albo jakieś "ale" bądź informację do przekazania (w szczególności wtedy, jak byłem sam w UBT i był niezły zapierdziel). Jak już pisałem, nieważne jaka by to choroba nie była, łap ją za rogi, przekopka i w piasek.

Wróć jeszcze z Tym swoim drewnianym skillem, parę razy udało się zagrać, na modzie nie widziałem, żeby były problemy. Każdy popełnia błędy i będzie to robił. 

Jak mówiłem. Wracaj do zdrowia i do nas. :>

10 minut temu, 0la napisał:

Mam nadzieję, że odchodzę w każdym w zgodzie i nikt nie czuje się przeze mnie skrzywdzony/urażony

Już się na Ciebie gniewam bo nas opuszczasz :(

Żegnać się na dobre nie będziemy, bo kontakt mamy.:D

Pamiętaj dla Ciebie tutaj miejsce zawsze będzie. Więc czekam na wielki powrót hehe. ;)

No i tak załapałam się jeszcze na 3 dobre miesiące do współpracy z Tobą w redakcji i nie ma co narzekać, współpraca była bardzo fajna, ale szybko zleciało, :( a co do @Titania potwierdzam zdanie :haha:

26 minut temu, 0la napisał:

taki anioł stróż i przypilnuje, doradzi, a jak trzeba to zleje :D

Sprawy zdrowotne są teraz ważne, walcz kochana do końca! I nie chce słyszeć takich słów jak tutaj napisałaś!

Bo Ci nakopie! ;)

13 minut temu, 0la napisał:

ale powrót widzę kiepsko.

Dasz radę! :biceps:

Życzę Ci, szybkiego powrotu do zdrowia, oby wszystko było dobrze! <3 Silna jesteś więc szybko się nie poddasz! :biceps:

ps. wpadaj do nas na forum, chociaż na 5 minut. ;)

na zakończenie:haha::haha:

Ale ale Alexandra
Ale ale ale ładna
Taka taka taka skromna
Taka taka seksi bomba

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.