Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: AsfasDef. ~
Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/AsfasDef. ~/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): https://steamcommunity.com/profiles/76561198132072776/
Doświadczenie adminowskie: Doświadczenie posiadam dość spore, miałem własny serwer (również cod 201)
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 8/10
Dlaczego Ty?: Uważam, iż adminów jest mało i brakuje rączek do pomocy, dlatego zgłaszam się w tej właśnie sprawie. Wiadomo, że mam już spore doświadczenie, na tego typu modach grywam już ładnych parę lat. Lubię pomagać, jestem osobą raczej lubianą na serwerze, potrafię się z ludźmi dogadać. Dodam jeszcze, że jestem bezstronny i na ogół bezkonfliktowy. Rzecz jasna pożartować i pośmiać się też nie zaszkodzi, przecież o to chodzi na Cod Modzie, aby się bawić i aby panowała przyjazna atmosfera. Może jestem czasami wybuchowy, ale rzadko mi się to zdarza. Nie daje sobie wejść na głowę. Oczywistą rzeczą jest, że ważniejsze są czyny niż słowa i wszystko co będzie się działo na serwerze wyjdzie w przysłowiowym praniu. Moim zdaniem poradzę sobie z tą rangą na tej serwerowni, chce pomóc i wytępić "cziterstwo". Umiem odróżnić czitera od normalnego gracza , grającego bez wspomagaczy , innych ludzi nie toleruje (tych z Aimbotem oraz Wallhackiem). Jestem osobą na to stanowisko. Dodam jeszcze ,że niedawno posiadałem własnego cod moda,ale niestety z przyczyn czasowych, musiałem go zamknąć :(, wracam teraz po przerwie i myślę, że będzie nam się super współpracowało.
Kontakt: Steam, GG:46766374

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

-niedawno zacząłeś tu grać

- mało kto cb kojarzy

By [Soul]jaboy,

to samo, minimum 3 argumenty, a nie nabijasz posty tylko kopiując inne wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.11.2018 o 20:19, Janusz z 201 napisał:

NA NIE.  Mało grasz z czego Cię nie kojarzę.  Nie dajesz się jakoś wybitnie poznać aby zwrócić uwagę graczy.  

Jak mam podać minimum trzy argumenty jak kogoś nie znam ?? Koledzy wyżej tak samo nie znają i mamy sobie opinie z palca wyssać ?? Rozumiem jakby gość grał dłużej i jakoś zwracał na siebie uwagę to wtedy można napisać np: wyzywa , nie pomaga , itp a tak to nie widzę tutaj większej opinii

By [Soul]jaboy,

to jak nie znasz danej osoby, to po jakiego grzyba się wypowiadasz na jej temat? A to, że go nikt nie zna, mało gra i nie spełnia wymogów każdy widzi włącznie z opiekunem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.