Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
aXenBiceps™

Ważna zmiana dotycząca nicków!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!

Razem z administracją dokonaliśmy pewnej zmiany dotyczącej nicków.

Zdecydowaliśmy, że:

• Grupy takie jak: Świeżak, Użytkownik, Dziewczyna, Admin serwera nie będą miały dostępu do zmiany nicku,
  • Grupy takie jak: UB Team, Grafik, Redaktor, Opiekun serwera, Support będą mogły zmienić nick raz na 365 dni,
  • Grupy takie jak: Donator będą mogły zmienić nick raz na 90 dni,
  • Grupy takie jak: VIP będą mogły zmienić nick raz na 30 dni,
  • Dla wszystkich zostanie udostępniony specjalny dział do zmiany nicków za pomocą małej opłaty,
  • Obowiązywać będzie zakaz proszenie o zmianę nicków administrację,

(Powyższe zmiany wejdą w życie 30 Października 2018 w godzinach popołudniowych)

Z tego względu w tym temacie możecie jeszcze dokonać jednorazowej zmiany nicku pod wzorem do 29 Października 2018r. 23:59:

Nick stary:
Nick nowy:

(Nie dotyczy grup Świeżak, Użytkownik, Dziewczyna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, aXenBiceps™ napisał:
  • Grupy takie jak: Donator będą mogły zmienić nick raz na 90 dni,
  • Grupy takie jak: VIP będą mogły zmienić nick raz na 30 dni,

Czy nie powinno być na odwrót?

W końcu za donatora się więcej płaci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Conte napisał:

Czy nie powinno być na odwrót?

W końcu za donatora się więcej płaci...

Już od pewnego czasu tak nie jest.

Niedługo te rangi nie będą miały żadnych przywilejów A co za tym idzie, taniej wyjdzie zapłacić za warny czy zmianę nicku niż za głupiego VIPa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmieniam nicku i nie mam zamiaru. 
Ale Boli mnie to że Opiekun serwera jest to szara mysz. I zawsze niżej traktowany jako donator lub vip. 
Wychodzi że pieniążki muszą się zgadzać. 
Gdzie tu opcja dla Moderatorów ?  ( to też grupa i to ważniejsza na forum) Oni mogą zmieniać nicki ? 

Może warto, wprowadzić zakaz zmiany nicku ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już nie lepiej zrobić opcje zmiany nicku za reklame/skromny sms, jak jest na kilku sieciach? Przynajmniej nikt się nie będzie pruł o te przywileje i też nie będzie zmieniał nicku co pare sekund. Szczerze od kiedy tego VIPA mam, jedyne co mnie ciekawi to tylko unwarny, reszta to nawet mnie nie interesuje. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Aang napisał:

Już od pewnego czasu tak nie jest.

Niedługo te rangi nie będą miały żadnych przywilejów A co za tym idzie, taniej wyjdzie zapłacić za warny czy zmianę nicku niż za głupiego VIPa

Zmieniacie nicki jak popadnie, to musi być w jakiś sposób to ograniczone, bo potem nikt nie ma zamiaru za Wami latać co miesiąc bo wpadła ochota na nowy nick.

24 minuty temu, Myszka Miki napisał:

Nie zmieniam nicku i nie mam zamiaru. 
Ale Boli mnie to że Opiekun serwera jest to szara mysz. I zawsze niżej traktowany jako donator lub vip. 
Wychodzi że pieniążki muszą się zgadzać. 
Gdzie tu opcja dla Moderatorów ?  ( to też grupa i to ważniejsza na forum) Oni mogą zmieniać nicki ? 

Może warto, wprowadzić zakaz zmiany nicku ? 

Zakaz zmiany nicku... raz na jakiś czas zmieniony nick to nie jest problem, problem zaczyna się jak ktoś co okazje zmienia nick. Te zmiany o których napisał aXen mają za zadanie znaleźć złoty środek - nick przecież dalej można zmieniać, bo dużo użytkowników bardzo tą opcje lubi, ale teraz jest ciut "trudniej" niż dotychczas :) Co do hierarchii to trochę i masz racje, ale nie do końca. Potem może skończyć się to tak, że ludzie polecą na rangę "bo przywileje", tak było jest i będzie niestety, czasem w maluśkim stopniu ale w jakimś zawsze się to objawia. Żeby tego uniknąć no przykro ale taki opiekun z buta nie może sobie pozwolić na zmianę nicku, jednak przecież każdy z Was ma stały kontakt ze mną, jak ktoś się stara i pomaga sieci to ja też jestem w stanie pomóc jemu w chociażby zmianie nicku. A to biadolenie że lecimy na hajs jest nie na miejscu i następnym razem daruj sobie takie pisanie - po prostu :user_up:

23 minuty temu, PedalwBluzieStoPro napisał:

To już nie lepiej zrobić opcje zmiany nicku za reklame/skromny sms, jak jest na kilku sieciach? Przynajmniej nikt się nie będzie pruł o te przywileje i też nie będzie zmieniał nicku co pare sekund. Szczerze od kiedy tego VIPA mam, jedyne co mnie ciekawi to tylko unwarny, reszta to nawet mnie nie interesuje. xD

Jak napisał aXen: "Dla wszystkich zostanie udostępniony specjalny dział do zmiany nicków za pomocą małej opłaty," Opcja z reklamami też może przejdzie, choć zobaczymy jak to wyjdzie kiedy zmiany już Nas zastaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.