Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez d0naciak
      Zgarnij +25 punktów reputacji oraz +25 punktów rankingowych za minutę pracy! Jedyne co musisz, to opublikować na innym forum związanym z Counter-Strike poniższy kod reklamowy
      Nazwa tematu z reklamą: Wielki konkurs 1shot2kill.pl! Do wygrania nagrody o wartości 500 zł!
      [url=https://1shot2kill.pl/topic/36635-wielki-konkurs-zosta%C5%84-fragmistrzem-sieci-do-wygrania-nagrody-o-warto%C5%9Bci-500-z%C5%82/][img=http://amxbans1s2k.gameclan.pl/konkurs/0219/konkurs.jpg][/url]
      Reklama wygląda następująco:

Następnie wypełnij poniższy wzór i wstaw go w tym temacie.
      Ilość reklam nie gra roli, wystarczy jedna a nagrody będą Twoje!  

• Przez don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
      Opis produktu: Paczka pod mod FFA. Na serwerze mamy VIP'a, ukrytego specta, store, monety, modele postaci, skiny granatów, tagi dla poszczególnych grup, oraz wiele wiele więcej. Sprzedaje z racji niedotrzymania umowy ze strony kupującego. 
      Cena produktu: 50 zł
      Forma płatności: PP/PRZELEW/PSC
      Kontakt: GG-49031368 / STEAM / PW 
    • Przez aXenBiceps™
      Witajcie użytkownicy!
      Już dzisiaj patrzycie na całkiem nowe forum! Wiele rzeczy zostało zmodernizowanych oraz dodano wiele zmian.
      Co nowego zostało wprowadzone?

Nowy styl:
      Dodano menu, które zawsze będzie za nami podążało wraz z opcjami profilowymi, Poprawiono kodowanie rozwijanego menu, Dodano wybór własnych kolorów forum z palety barw, Poprawiono kodowanie zmiany odcieni forum biały/czarny, Zmodernizowano najnowsze artykuły, Dodano nową tabelkę serwerów, Zmodernizowano legendę grup, Dodano ikony powiadomień, Przeniesiono opcje udostępniania tematu na samą górę tematu, Dodano w wielu miejscach kolory grup, Dodano inne grupy w widoku wyszukiwarki, Dodano animację loga, Zmodernizowano profil w widoku tematu, Poprawiono wygląd działów, Dodano licznik tematów w widoku działu, Zmodernizowano wygląd tematów, Poprawiono widok ankiet, Dodano opcję "Cała aktywność" w menu profilu (Również w wersji mobilnej), Zmodernizowano styl mobilny, Zmodernizowano przycisk cofania, od teraz nie będzie nachodzić na inne elementy, Poprawiono kolorystykę jasnego stylu, Dodano nowe ikony do działów, Zmieniono wygląd klubów Zmiany na forum:
      Usunięto system filmów, Usunięto muzykę w profilu, Dodano wyróżnienie grup (Właściciel serwera i opiekun serwera), Przywrócono wyróżnienia grup premium w profilu, Poprawiono ikony forum, Dodano oraz zmodernizowano działy, Dodano nowe prefixy: Opinia, Poszukuję, Problem, Pytanie, Zmieniono położenie działów serwerów, Usunięto nagrodę "Rok z 1s2k" (Tutaj zapowiadamy modernizację nagród, pojawią się nowe nagrody), Dodano nowe emotikony, Dodano nowe grupy: "Redaktor naczelny", "Właściciel strony WWW", "Sponsor", Dodano możliwość logowania za pomocą platformy discord, Dodano gify, Naprawiono problem z migającymi linkami w chrome, Dodano przycisk na odświeżanie tematu (Grupy premium mają większe przywileje w nowej opcji), Dodano możliwość modyfikowania nawigacji w klubach, Poprawiono system ogłoszeń, Poprawiono SEO forum, Poprawiono szybkość strony, Poprawiono błąd 502 i 504 przy przeglądaniu forum, Poprawiono załączniki we wpisach, Zmieniono uprawnienia grup, Naprawiono błąd przy bugowaniu się prefixów w widoku działów, Naprawiono błąd, powodujący blokowanie pisania na chatboxie, Od teraz grafiki będą pobierane na nasz serwer, kiedy maja początek http, Ulepszono grafiki reprezentujące forum, Usunięto opis z loga, Ulepszono powiadomienia na forum, Ulepszono rejestracje na forum, (Wkrótce) Aktualizacja do najnowszego silnika IPS 4.4, Aktualizacja php do wersji 7.3.1, Poprawiono błąd z częstym bugowaniem się bazy danych, Wsparcie strony dla rozdzielczości 8K, Dodano prefixy "Konkurs" do działów z serwerami, Dodano opcję "Wspomnij tego użytkownika" w tematach, Zmieniono nazwę grupy z VIP na Premium, Połączenie grup administracyjnych (Administrator, Junior Administrator, Administrator forum), Aktualizacja regulaminu forum, Usunięto możliwość wykupienia zmiany nicku, Dodano do profilu nowe opcje: "Strona internetowa" oraz "Skrypt CMS", Naprawiono błąd z brakiem dostępu do własnej ankiety, Została otwarta rekrutacja na Moderatora forum. Zachęcamy do składania podań, Dodano nowy przywilej dla redakcji (Możliwość posiadania grup premium na jednym serwerze na cały okres posiadania grupy Redaktor), Zwiększono uprawnienia moderatora klubu, Zmieniono rozmieszczenie menu, Dodano podstronę "Pomoc", Podano podstronę "Rangi", Od teraz redaktorzy oraz graficy posiadają te same uprawnienia co grupa premium, Dodano podobną zawartość do widoku tematów
    • Przez Marcelina.
      Twój nick: Marcelina.

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: o.-

Opis sytuacji:
      Dostałam bana za "czitowanie", gdzie nie dostałam screenów, oraz powodem bana było napisanie słów cytuję swoje słowa: "ja pierdole same czity" i za to dostałam bana na każdy serwer "1shot2kill"...
      Rozumiem, przekleństwa w moim wykonaniu, ale nie rozumiem dlaczego ban na zawsze? Super Administrator... Powód Administratora: Powód Bana Czitowanie.
      Proszę o rozpatrzenie mojego wpisu pozytywnie, gdyż nie "czitowałam" tylko napisałam na "say" podane wyżej słowa, dziękuję i pozdrawiam.

IP/ID gracza: 
      SteamID    STEAM_1:0:2003235003
      SteamCommunity ID    76561201966735734

Data i czas zdarzenia: Wykonano 13 lut 2019 - 21:20:48

Dowód (ss/demko): http://f1a.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-1902132108-de_dust2.dem.zip
    • Przez piescieyebał
      Nick z CS: perfuma Admin banujący: Przyjaciel/Hunter Serwer: DD2 CS:GO Data zdarzenia: 08.02.2019 godzina 18:36 Opis sytuacji: Kolejny ban, tym razem za reklamę xd, Jaka reklama ? Z chęcią się dowiem. Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:459593403&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: Zostałeś zbanowany @Miły przyjaciel nawet napisałem ci godzinę żebyś nie marudził ( wiem, jesteś tak zajęty, że tak trudno wejść w link i sprawdzić godzinę zdarzenia)
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.