Jump to content

Recommended Posts

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wykonuję: Każdy rodzaj grafiki rastrowej łącznie z prostymi gifami -avatary -banery -sygnatury -logo/logotyp ITD... SYGNATURKI

Jakiś znajomy nick masz, jakby mój którego używam już od kilku długich lat. Polecam zmienić i użyć własnego mózgu do wymyślenia nicku

• 7 months later...

P0v3R2 powiem ci ,że w porównaniu do tego co było mi dane oglądać na innych forach serwerowni w dziale grafika jestem pod wrażeniem ,że są jednak osoby ,które mają się czym pochwalić :) Zazwyczaj piszę długie wywody co mi się nie podoba, znajduję plagiaty w czeluściach internetu u ciebie wszystko jest tip top i masz fajny styl. 

Jedyne nad czym mógł byś popracować to napisy na niektórych grafikach, są takie jakieś nijakie, nie pasujące do wszystkiego.

Powodzenia, będę ciebie obserwować  na pewno :radosc:

21 godzin temu, SaleM napisał:

P0v3R2 powiem ci ,że w porównaniu do tego co było mi dane oglądać na innych forach serwerowni w dziale grafika jestem pod wrażeniem ,że są jednak osoby ,które mają się czym pochwalić :) Zazwyczaj piszę długie wywody co mi się nie podoba, znajduję plagiaty w czeluściach internetu u ciebie wszystko jest tip top i masz fajny styl. 

Jedyne nad czym mógł byś popracować to napisy na niektórych grafikach, są takie jakieś nijakie, nie pasujące do wszystkiego.

Powodzenia, będę ciebie obserwować  na pewno :radosc:

Dziękuje, staram się podchodzić do każdego zlecenia jak do nowego wyzwania :D po mimo już kilku lat działania jako grafik :D. Niestety, galeria nie jest kompletna :/. Jest straszny bałagan, a nie mogę edytować tematu by scalić wszystko w 1 post :/.  

• 2 weeks later...