Jump to content

Recommended Posts

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wykonuję: Każdy rodzaj grafiki rastrowej łącznie z prostymi gifami -avatary -banery -sygnatury -logo/logotyp ITD... SYGNATURKI

Jakiś znajomy nick masz, jakby mój którego używam już od kilku długich lat. Polecam zmienić i użyć własnego mózgu do wymyślenia nicku

6 godzin temu, Aladeen napisał:

Jakiś znajomy nick masz, jakby mój którego używam już od kilku długich lat. Polecam zmienić i użyć własnego mózgu do wymyślenia nicku :)

Haha, ojej XDD nie interesuje mnie Twój były nick, a SWOJEGO aktualnego którego również używam dobrych pare lat (około 8) i będę go używał jeszcze przez długi czas :). Pewnie myślisz, że Ty jeden w całym wszechświecie wpadłeś na zmianę 2 liter na cyfry w przyszłość polecam Ci używać mózgu troszkę bardziej.Nick na forum był wolny więc go użyłem tyle w temacie i proszę nie robić mi spamu jeden z drugim jak masz jakiś problem napisz na pw, a nie w galerii mi śmiecisz. @Dajesz Malina krytyka jest potrzebna, a Twoja jest żałosna, najpierw obejrzyj całą galerię potem oceniaj, jeśli nie wiesz na czym polega grafika się nie wypowiadaj na obce Ci tematy.

By nie robić tu pustych postów nie mających nic wspólnego z galerią dodaje grafikę:

60s7Jtl.png 

W dniu 16.10.2018 o 10:58, Titania napisał:

Prace ciekawe, a efekty niektórych naprawdę robią wrażenie

Memy również niczego sobie, chociaż niektóre są mało sensowne 

W tym rzecz największa głupota bawi najbardziej :D 

6 godzin temu, Aris. napisał:

Ulalala. 

KabaL'owi robiłeś avek, Sparkowi prace.
Czy to ten P0v3r? 
On jeszcze żyje?

H+, bez dwóch zdań.

Haha, siema :D!Tak ten P0v3R żyje i ma się całkiem nieźle xd.
A tu najpopularniejsze zwierze Sparka XDDDDDDD

NRMHUrO.gif 

Godzinę temu, Marumi napisał:

za duzo się dzieje, nie wiadomo na czym skupić uwage. Napis jest do kosza, bo STRASZNIE nie pasuje i tylko psuje prace + dodatkowo światło ma z 10 różnych miejsc

Masz rację to nie jest jakaś super praca widać po samej twarzy szamanki :D.