Jump to content
  • Create New...
  • 0

Windows 10 czy 8.1 - który lepszy?

Go to solution Solved by aXenDev™,

Question

Witam!,

Chciałem się was was spytać, który system według was jest lepszy - Windows 10 czy 8.1?

Chętnie wysłucham opinii na ten temat od osób który miały okazję pracować przez dłuższy czas na obu.

Nie trzeba robić rozprawki na ten temat, ale jednak chciałbym się dowiedzieć dlaczego uważacie tak, a nie inaczej. Czy większy wpływ na ocenę mają preferencje osobiste, czy może jednak sama wydajność, bądź interfejs etc.

• Answers 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Polecam Windows 10 (Mam go od początku powstania oficjalnej stabilnej wersji): Co pół roku nowe funkcje, Prawdopodobnie jest to ostatni system Microsoftu (Czyli że za kilka lat nie musis

z mojej strony korzystałem jakieś 2 lata temu z windows 8.1 tylko ze  nie było to tak perfekcyjne do szybkiego ściąganie nie chodzi mi o moc internetu , po jakimś czasie stwierdziłem ze zobaczę co ma

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Technik Forum
  • Solution

Polecam Windows 10 (Mam go od początku powstania oficjalnej stabilnej wersji):

• Co pół roku nowe funkcje,
  • Prawdopodobnie jest to ostatni system Microsoftu (Czyli że za kilka lat nie musisz wydawać kasy na najnowszy system),
  • Przyjemny ciemny wygląd,
  • Połączenie opcji z Win 7 i Win 8.1,
  • Bardziej przyjazny dla nowych układów graficznych oraz procesorów,
  • Wbudowany antywirus,
  • DR12 (Lepsza do gier na mocnych procesorach graficznych)

Windows 8.1 (Posiadałem przed Win 10 przez 2 lata):

• Brak nowych funkcji oraz mały czas wspierania systemu przez aktualizacje bezpieczeństwa,
  • Układ kafelkowy,
  • Możliwość wyłączenia aktualizacji (Co nie jest zalecane),
  • Brak DR12,
  • 0

z mojej strony korzystałem jakieś 2 lata temu z windows 8.1 tylko ze  nie było to tak perfekcyjne do szybkiego ściąganie nie chodzi mi o moc internetu , po jakimś czasie stwierdziłem ze zobaczę co ma w sobie windows 10 i tak zostało co do windows 8.1 nie za bardzo polecam tego a do windowsa 10 masz moje słowo że nie będziesz miał żadnych zastrzeżeń 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.