Jump to content
  • Sign Up
  • Counter-Strike 1.6
  • GroobY

Poradnik Jak pobrać i obejrzeć nagranie z HLTV

Recommended Posts

Na stronie głównej forum mamy spis serwerów. Klikamy w jedną z pięciu ikon po prawej stronie, żeby wejść w hltv danego serwera

1.thumb.jpg.11ea989341da898bcfb7f221e32aeb98.jpg

Pojawi nam się "archiwum HLTV". Mamy tutaj wszystko ładnie ułożone względem dat godzin i nazwy mapy. Łatwo znalezc interesujące nas demko. Wybieramy jedno i klikamy w napis "download" po prawej stronie.

Otwieramy pobrany plik za pomocą programu WinRAR. Nagranie o nazwie np "HLTV-1809210042-de_dust2.dem" przeciągamy na nasz pulpit. Teraz zmieniamy nazwę na krótszą, np "asd.dem". Kopiujemy plik i wklejamy do: 

STEAM: steam>steamapps>common>Half-Life>cstrike

NS: Counter-Strike>cstrike 

Teraz odpalamy CSa i w konsoli wpisujemy "viewdemo "nazwa demka", czyli w naszym przypadku "viewdemo asd". Odpala nam sie nagranie, które możemy teraz swobodnie oglądać i przewijać. Jak już skończymy, to nie klikamy X w rogu okienka do przewijania, pauzowania itd, tylko otwieramy konsolę i wpisujemy "stopdemo".

Całe szczęście, że nikt wcześniej nie zrobił już takiego poradnika, bo można by podejrzewać, że jest to mierna replika.

Nie mam pojęcia czemu Soul Ci zatwierdził ten poradnik jako unwarn, skoro zrobione jest na odwal, a taki sam poradnik już od dawna jest...

//

@GroobY Nie chodzi mi o to żebyś się namęczył, tylko żeby poradnik faktycznie wnosił coś ciekawego, estetycznego, a zarazem nowego (skoro już odrabiasz nim ostrzeżenie, za które normalnie się płaci). Tłumaczenie że "nie znalazłeś" bynajmniej mnie nie przekonuje, bo mi zweryfikowanie czy był już taki artykuł, zajęło dosłownie 15 sekund, a korzystałem z tego samego spisu - tyle ode mnie.

@Conte zastanawiałem się jaki poradnik zrobić. Sprawdziłem spis, nic takiego tam nie znalazłem. Myślę, że zrobienie tego w łopatologiczny nie było złym rozwiązaniem. Według mnie wszystko ładnie wyjaśnione i każdy rozumie o co chodzi, bez zbędnego p... To tylko poradnik do csa dla typowych graczy, a nie praca magisterska. Liczy się sens a nie kolorki. Równie dobrze mogłem powklejac zdjęcia ze wszystkiego i w paintcie dorobić strzałeczki i napis "klikamy tutaj". Wtedy byłbyś zadowolony ze więcej czasu mi to zajęło? 

//

Powinno Ci to zająć 3 sekundy, skoro widziałeś go już wcześniej. Jak ktoś jest leniem to płaci, ale nie mów, że normalnie się za to płaci, bo brzmi to tak jakbym był wyjątkiem i jako jedyny zrobił poradnik za unwarna. Dla mnie estetyka nie ma większego znaczenia niż sens. Przepraszam, że musiałeś patrzeć na mój brzydki poradnik. Rozumiem, że niektórych bolą nieestetyczne rzeczy. 

I po pierwsze, to Ci się nie tłumaczę gościu, tylko piszę jak jest 

Edited by GroobY

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.