Jump to content
CtN

Archiwum Uwagi dotyczące adminów COD 401

Recommended Posts

Witam,piszę w takiej sprawie że,są admini na serwerze i są vipy (premium megapremium),i chodzi o sprawe ze oni sobie rushuja odrazu na starcie i bana nie dostaja a ja sie odezwałem ze rush 1:45 ban widać że na tym serwerze sa "równi i równiejsi" i chciałem aby admini byli bezstronni dla kazdego z graczy a nie że vip dostaje 50 ostrzezen przed banem a zwykły gracz raz zrushuje przsed 1:45 i dostaje odrazowo bana na łeb bgez osterzezenia.Polecam lepiej wybierać adminów i nie selekcjonowac graczy na kolegów i no nameów :) 

Admin

1. Zastosuj się do wzoru który masz  Tutaj (Kliknij)

2. Z tego co widzę w amxbans bana dostałeś za obrazę ( Ban ).

3. Bez dowodów skarga wyląduje na forum.

4. Osoby posiadające vipa czy tam premium są traktowane tak samo jak gracze bez dodatkowych usług.

Edited by Adrian.

Author of the topic Posted

własnie ze tak nie jest i to jest najewiększ problem tego serwera bo gracze z bvip lub premium sa traktowani duzo lepiej od zwykłych graczy

1. Jeżeli dochodzi do rushowania przez Administratora/gracza to zgłaszasz skargę w odpowiednim dziale z konkretnymi dowodami, a druga sprawa (premium i mega premium to są klasy które każdy ma prawo zakupić) i nikt nie weryfikuje kogoś na (lepszych i tych gorszych) z poglądu na Vipa lub jaka klasa gra.

2. Powiem jeszcze tak, że trzeba wiedzieć dokładnie gdzie jest rush i która z drużyn nie może rushowac, a do tego mamy dział w którym jest objaśnione gdzie jest rush.

3. Admini są dobierani odpowiednio do wymagań które muszą spelnic i potem weryfikujemy czy jednak się nadają czy też nie. 

Temat zamykam, bo nie ma on żadnego sensu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.