Jump to content
Sign in to follow this  
d0naciak

Masowe UB dla użytkowników forum

Recommended Posts

Admin
Author of the topic Posted

Pozwolę dodać też parę słów od siebie. Przede wszystkim chciałbym przeprosić, gdyż nie o wszystkich wszystko wiedziałem tak jak z resztą Roni wspomniał. Teraz mam przed oczami zupełnie inny obraz, osoby z którymi rozmawiałem nt. UB nie dały mi wystarczających informacji o szkodnikach. Żeby było jasne - nie mam zamiaru dawać UB ludziom, którzy zaszkodzili sieci w sposób nieodwracalny. Nie po to my, admini itd., budujemy to wszystko, aby byle kto gdzieś na zewnątrz to niszczył sobie tak o, z buta. Przepraszam najmocniej, bo moja decyzja była też zbyt pochopna, jednak temat UB jak wspomniałem wcześniej wlecze się już od początku miesiąca... Więc jak to rozwiązać najlepiej, aby nie wyszło znowu, że na sieci są jakieś pieprzone podziały? A więc osoby które uważają, że nie zaszkodziły sieci w znaczny sposób, niech się po prostu do Nas zgłoszą i pokażą, że warto im zaufać, a my to sobie na spokojnie przeanalizujemy (baaardzo spokojnie), gdyż moje działania były zbyt pochopne. Jestem świadom tego, że narobiłem sporo niepotrzebnego szumu, jednak wolę zaszumić w ten sposób na sieci, niż dawać UB ludziom, którzy po prostu 1s2k mieli głęboko z tyłu dopóki nie dostali UB,  no bo hej - nie o to w tym wszystkim chodzi, albo jesteśmy dojrzali albo plujemy na sieć gdzie popadnie.

Admin
Author of the topic Posted

A więc tak, po korekcie wygląda to następująco:

Unearned >.<

metroli
Dajesz Malina
M4A1
Beki
@@@@@
GzG / Teddy Nervus
|House|
Cykachu
shoarama
DeXoNe
effect.
Harley Quinn
Mayki
Zborek

Postanowiliśmy jednak, że mimo wszystko UB na którym wyszlibyście na czysto jest jednak nie fair, dlatego ostatecznie kończycie z 9 ostrzeżeniami. Wszystko można nadrobić, wystarczy chcieć :) To chyba wszystko, powodzonka!

By d0naciak,

Ostrzeżenie liczy się jako nowo dodane, więc na ten moment po 5 dniach możecie je dopiero odrabiać.

By d0naciak,

To ograniczenie ma się do każdego sposobu na odrabianie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.