Jump to content
Jimmy

Archiwum Skarga Divine Paul

Recommended Posts

Nick:Divine Paul

Czas: dziś 22:30

Powód:Niesłuszny ban ---> http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=19227

Dowody (ss/demo):http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1809172221-de_kabul32.dem.zip

Dostałem bana za rush. Stałem do 1:45 (nawet czasem dłużej) w obszarze zaznaczonym kolorem niebieskim na skrinie poniżej.

1.png.75b106621984fbc74cd6737e85903e7d.png

Edited by Jestem Misio

Po pierwsze podaj minuty w którym było podejrzenie, że zrushowałeś, bo ja nie będę oglądał całego demka gdzie pewnie była to tylko 1 akcja gdzie was zobaczyli jak zrushowałeś i wtedy to rozpatrzę, a teraz czekam na dokładny czas.

Author of the topic Posted

Mapa zaczęła się 9 minut wcześniej, czyli zagrałem maksymalnie 6 rund. Specjalnie podałem link do bana, żebyś nie musiał pisać tego bezsensownego posta, ale dobra podam minutę. Około godziny 22:22 wchodzę na serwer, czyli początek dema i przegrałem kilka rund (jak już mówiłem) chodząc ciągle tą samą stroną po czym dostałem bana o godzinie 22:30.

graczu drogi 3 razy cię ostrzegałem i  na demku 5:50 z sekunadami raszujesz po za strefa fakt 1/2 sekunda i nie było by bana ale prosiłem cię trzy raz że nie raszuj

Edited by Divine Paul

Dobra zobaczę i stwierdzę czy podlega to pod rush.

Ban nie słuszny, więc @Divine Paul dostaje +1 do tabeli, ale zauważyłem w minucie 5:56 do 6:05 jak zacząłeś strzelać w Neqa i miałeś go na patelni i nagle jak zobaczyłeś, że to on to odpuściłeś i poszedłeś dalej po czym Nequ odpowiedział ci "Zostaw mnie Debilu" jak już go strzelasz, a to jest twój przeciwnik to zabijasz go tak jak każdego innego, a nie sobie idziesz dalej ! Jeszcze raz zobaczę taką sytuację to także wyciągnę konsekwencję z tego i żeby mi to było ostatni raz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.