Jump to content
acro.

Odbanowany Odpał czy nie odpał ?

Recommended Posts

Nick z CS: I belong to the best.

Admin banujący: naznaczony1

Serwer: |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [RESET 10.09] [PB + GUNXPMOD] 1shot2kill.pl [RANGI | SKINY FULLHD | FUNTY | ME

Data zdarzenia: 16 Sep 2018 - 17:44:59

Opis sytuacji: Generalnie nie ma tu co zbytnio opisywać.Dostałem bana za czitowanie,gdzie zaznaczam NIE UŻYWAM ŻADNYCH WSPOMAGACZY. Boty wydające złotówki na vipy,fundusze, jakieś dodatki pierdoły nic nie warte najzwyczajniej popłakały się,że nie mają szans. Na paintballu jak w moim przypadku po kilku latach gry zaczyna się na wszystkich mapach grać schematami czyli blokowanie przejścia kulkami zanim przeciwnik zdąży przejść,zauważcie,że na demach w większości robię cały czas to samo w zależności jaki mam resp.Dochodzi do tego gra na słuch. Jakieś tupnięcia, dzwięk drabiny etc. Jest paru takich koksów, że tak to ujmę na innych serwerowniach którzy grają albo grali bo pokończyli grę podobnie.Chciałbym tylko zaznaczyć ,że nie używałem żadnych cheatów. Poziom na tym serwerze względem umiejętności graczy jest bardzo niski dlatego co w tym dziwnego,że robię staty 50/5 do tego dochodzi movement, który możecie tez zauważyć ,że mógłby być kształtowany latami gry na pb. Gram na non steamie , nie będę się tu tłumaczył dlaczego ale kiedyś również grałem na steamie, i nawet mając steama admin innej serwerowni straszył mnie i pisał mi ,że w ciągu jednego dema znalazł 15 spalonych akcji.  Było kilka takich sytuacji ale nigdy nie dostałem bana. Do pb wracam co jakiś czas tak po prostu z nudów i zobaczyć jak stare śmieci.

Możecie sądzić, że jestem odpałem i nie odbanowywać mnie ale prawda jest taka, że jestem czysty elo.

Link do amx:

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php

konsola:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : I belong to the best.
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 624896645 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.228.121.88 '
[AMXBans] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWA

@Jestem Misio   tak jak pisałem w ostatnim  zdaniu ss nie zostały zrobione bo nie mogłem złapać  tak aby było na każdym , demko co prawda jakeś zrobiłem ale nie jestem przekonany czy je zapisywałem bo zaraz po rozpatrzeniu owego gracza dostałem spam na innego więc nie pamiętam czy zapisałem demko czy nie ale jeśli będę miał jak to wejdę na  kompa i sprawdzę czy to demko zostało zapisane ale nie daje 100% ze je mam 

41873125_1786774571442702_8202556102705938432_n.jpg

Edited by naznaczony1!
By Jimmy,

Masz dać link do demka i rozpisać podejrzane minuty... Masz na to 24h.

By Jimmy,

Czy ty jesteś normalny? Jakim cudem otrzymałeś admina?... Wchodzisz tutaj -> http://d1.hltv.org.pl/51698, szukasz demka z mapy na której gracz był odpalony, potem odpalasz je, rozpisujesz w poście podejrzane według ciebie akcje z tego demka i podajesz link w temacie byśmy mogli zweryfikować kto miał rację. Już nie wiem jak ci to lepiej wytłumaczyć, masz 24h.....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.