Jump to content

Głosowanie na serwery

Guest
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym was spytać dlaczego jak chce zagłosować na serwer klikam żebym wybrał znaczki klikam a one znikają? I tak w koło , mógł bym wybierać i wybierać te obrazki a one i tak znikają. 

@Roni, @aXenBiceps™ wydaje mi się, że wy powinniście wiedzieć co z tym zrobić, więc bardzo proszę o pomoc 

3 godziny temu, Mategros napisał:

Witam, chciałbym was spytać dlaczego jak chce zagłosować na serwer klikam żebym wybrał znaczki klikam a one znikają? I tak w koło , mógł bym wybierać i wybierać te obrazki a one i tak znikają. 

@Roni, @aXenBiceps™ wydaje mi się, że wy powinniście wiedzieć co z tym zrobić, więc bardzo proszę o pomoc 

Jeżeli za często głosujesz, obrazki pojawiają się przez jakiś czas :) wypełniaj aż przestaną się pojawiać nowe.

Cytat

Ja miałem taki problem i usunąłem historie głosowań i wszystko powiązane z 1s2k.pl i działało spróbuj tak jak ci napisałem usunąć i tyle.

Kiedyś przez 30 minut klikalem te obrazki, i dalej to samo było.. 

Teraz, V1rus ⁂ napisał:

Ja miałem taki problem i usunąłem historie głosowań i wszystko powiązane z 1s2k.pl i działało spróbuj tak jak ci napisałem usunąć i tyle.

Ja zawsze na telefonie siedzę na forum i głosuje, i co jakiś czas czyszcze historie itp, a kiedyś nawet format telefonu robiłem i dalej to samo 

Nie możliwe żebyś aż tak długo klikał. W zależności od rodzaju kodu, albo musisz wybrać 3-4 obrazki które się po prostu zaznaczają, albo klikać aż nie będą się pojawiać nowe. Tzn. Jeśli masz zadanie "wybierz wszystkie obrazki na których jest taksówka" to klikasz tylko na te, na których jest ta taksówka ( xD ), a jak w ich miejsce pojawi się jeszcze jedna, bądź dwie to je też musisz kliknąć do momentu aż na wszystkich 9 obrazkach nie będzie ani jednej taksówki.

Dodatkowo polecam odrazu pomijać zadania typu "zaznacz wszystkie pola ze znakiem / samochodem" bo to gó**o działa jak chce - zaznaczysz wszystko idealnie a i tak tego nie zaliczy.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.