Zobacz kto przyznał reputację

1. K!nGa

K!nGa

• Podobna zawartość

• Przez TiMeToKiLL
      TiMeToKiLL
      CoD 201 HARD
      http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?site=9
      http://www54.zippyshare.com/v/VfSOjQqi/file.html

• Przez wgryzsie
      Mój nick to Turbanov | IndyczekChaos
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] You have been banned from this Server!
      [AMXBans] You can complain about your ban 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
      [AMXBans] Reason: 'ogosciu ogarnij ise wkoncu ile razy mozna mowic do ciebie'
      [AMXBans] Duration: '30 minutes'
      [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:110501038'
      [AMXBans] Your IP: '81.6.135.9'
      [AMXBans] ===============================================
      [COD 401] Dostales 100 doswiadczenia za wygrana runde.
      MILKYWAY is joining the Terrorist force
      Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
      Kicked : You are BANNED. Check your console.

Dostałem tego bana około godziny 15 22, dnia 30 października. GRAŁEM NORMALNIE, więc proszę o wyjaśnienia za co ten ban.

PS dojrzałych macie adminów, skoro nie umieją poprawnie powodu napisać  'ogosciu ogarnij ise wkoncu ile razy mozna mowic do ciebie'
       edit. najlepiej demko proszę rozpisać lub screeny.

amxx
      Szczegóły bana Nick Turbanov | IndyczekChaos SteamID STEAM_0:1:110501038 SteamCommunity ID 76561198181267805 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana ogosciu ogarnij ise wkoncu ile razy mozna mowic do ciebie Wykonano 30.10.2016 - 15:22:02 Wygasa 30 10 2016 - 15:52:02 (22 Minut(y) pozostało) Zbanowny przez Rekin z Andrychowa Zbanowany na [COD 401] 1shot2kill.pl |RESET 29.10|*UNIKAT*KLANY*BALANS* ^ 1shot1kill.pl (de_dust) Wszystkie wygasłe bany 2
    • Przez Placek210
      Witam wczoraj w nocy grałem sb na Only DD2 Nagle mnie coś wzięło i zachciało mi się przeklinać dlatego dużo trochę przeklinałem i dostałem bana na 7 DNI

Bardzo przepraszam za moje zachowanie I proszę  o UB Nick W Grze Placek210 

Pozdrawiam całą administrację Wesołych Świąt
    • Przez lTBCl Admiral
      Co to ma być admin który daje bana z powodem "blokujesz kurwo" ???????????????????????????????????? jakie do jest podejście typowy gówniarz , podejście do kobiety zabił bym jak bym spotkał 

nie interesuje mnie to ale admin ma być odebrany 1. Podejście do graczy 2. Admin powinien podawać przykład 3. Brak Mutacji 4. jakiś "gówniarz" Przepraszam że tak się wyrażam ale nie nie szanuje 
      takiego czegoś to ma być serwerownia ogarnięta nastepnym razem prosze o dokładne rozpatrywania podania bo tak nie może być 

Link do bana - Paulina : http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=36158

Zacznę wami się interesować tak nie może być ! Przejmuje Stery !

Skarga na admina co banował  : 

• Przez fr0zen
      Pytanie na dziś brzmi…

W którym roku będziesz mógł/mogła przejść na emeryturę? (Kobitki w wieku 60 lat, panowie w wieku 65.)

• Przeglądający   0 użytkowników

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.