No Normalnie Różyczka <3

Przyjęty
Różyczka na admina

12 postów w tym temacie

Wzór:

Twój nick na serwerze: Narkotykowa Karuzela / No Normalnie Różyczka
Mutacja głosu: Posiadam 
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/No Normalnie Różyczka <3/80.72.37.157:27015/ oraz https://www.gametracker.com/player/Narkotykowa karuzela ^^/80.72.37.157:27015/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Niestety nie ( łatwo się można tego nauczyć, K1cker bedzie moim mentorem )
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem często na serwerze i widzę nie ład oraz niekulturalnych osobników którzy obrażają się wzajemnie a także wyzywają sobie rodziny. Chciałabym temu zapobiec.
Posiadasz działający mikrofon: tak
Kontakt (GG / Steam): steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198280610653
Steam ID: STEAM_0:1:160172462
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Zapoznałam się i spełniam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam Ci Tak chociaż nie gram juuż sporo czasu ale miałem przyjemność postrzelać jak byłaś na serwerze kilka miesięcy temu. Masz chłopaka który zna wszystko od podstaw nie będziesz czegoś wiedziała to Adrian Ci podpowie więc nie ma się co martwić że nie dasz rady. Wracam do gry za miesiąc może dwa więc miło będzie Cie widzieć w ekipie :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cały czas mi gadasz ze się wyzywają itp itd. Dzieki temu sama dasz sobie rade z nimi, zawsze masz mnie pod ręką więc wytłumaczenie Ci tego nie będzie problemem. Grywasz na serwerze , masz steam , ciutke wiecej odzywaj sie przez mikrofon i bedzie dobrze.

No i oczywiscie jestem na tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również na tak, gra tu już bardzo długo, spokojna dziewczyna z nietypowymi umiejętnościami jak na tą płeć ;D
Spędzasz dużo czasu na serwerze, ale mogłabyś się więcej odzywać i pogadać z Lenonem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Shawins
      Wymagania:
      Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. Aktywność na serwerze minimum 20h (1200 minut) Staż na serwerze (min. 1 tydzień) Ukończone 16lat. Wysoka kultura osobista. Szczegółowe zapoznanie się z regulaminem serwera oraz forum. Sprawny kikrofon oraz mutacja  
      Wzór:
      Twój nick z gry: Twoje imię: Wiek: Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Link do Game Tracker: Staż w Counter-Strike 1.6: Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Czy posiadasz sprawny mikrofon: Czy posiadasz mutacje: W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: *Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda.

• Przez zjc
      Nie wiem czy coś takiego jest już gdzieś w regulaminie czy w wymogach na admina, ale proponuję dodać podpunkt, w którym będzie napisane wyraźnie "admina może posiadać osoba po mutacji" chyba, że jego głos nie jest tragiczny. Trochę głupio pisać skargi na kogoś bo ma strażnika bez mutacji xdd
    • Przez Prank
      Twój nick:Prank Twoje imię:Bartosz Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? :Oj chyba z 4 lata Wiek:17 W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:A tak zawiało w rzeszowie że aż tutaj mnie przywiało i jestem :D (chyba dobrze nie ?) Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Prank/80.72.42.126:27015/ Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):tak z 7/8 Czy posiadasz STEAM:Pewex Staż w Counter-Strike 1.6:6 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:Tak Co chciałbyś zmienić na serwerze:Chciałbym poprosić o dodanie nowej czapki :D Prosiaczke To w swoim czasie A tak ogólnie to spoko jest wszystko wiec raczej nic. Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak Czy posiadasz mutacje:Tak
    • Przez ElPiDzi
      Twój nick: ElPiDzi
      Nick gracza/admina: admin: fu
      Opis sytuacji: Mapa jail_guetta_v1 prowadzoncym jest inny ct (dokladnie gracz: KUBSON). Kazał iść za sobą na "mam talent" i gdy admin: fu sie ociagał KUBSON kazal mi go zabic, dostał odemnie strzał ostrzegawczy w nogi, probowal mnie zaatakowac to go zabilem. Slaynol mnie za to, troche sie juz zdenerwowalem ale dobra gram dalej. Sytuacja nastepna kaze mu isc za mna mowie TT biegnie, skacze, kuca, zbacza z markera ginie (oczywiscie odliczylem). Zaczoł biec w inna strone mowie ze byl zakaz biegania po czym znow mnie slaynol. Zdenerwowalem sie i powiedzialem co o nim mysle. Moim zdaniem ten czlowiek nie nadaje sie na Adminia. Gram tu od 3 dni ale gralem juz w CT przy innych adminach nie bylo zadnego problemu a jak byly to drobnostki ktore poprawialem.
      IP/SID: STEAM_1:0:171711360
      Data i czas zdarzenia: 18:00 18.01.2017
      Dowody(ss/demko):

• Przeglądający   0 użytkowników

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.