Jump to content

Wywiad z ShZ

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Wywiad był pisany w nocy i trochę nad ranem, a więc proszę bez większej krytyki.

ShZ- Największy bot, który przebił nawet LemoN'a, ogólnie ogarnięta osoba

REDAKTOR:

SAMIEC

BOHATER:

SHZ

Cześć SHZ jest już późno, a mimo to zgodziłeś się udzielić mi wywiadu za co serdecznie dziękuję, na początek przedstaw się- powiedz jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Cześć, mam na imię Mateusz, 16 lat, pochodzę i mieszkam w Rawiczu.

Rawicz to miasto czy wieś?

Małe miasto około 20 tysięcy ludzi.

To faktycznie małe miasteczko, jest tam coś ciekawego do roboty?

Basen, jezioro, strzelnica, boiska, knajpa z kebabami.

No to troszkę atrakcji macie, a ty co robisz w wolnym czasie?

Gram na kompie, tworzę niewdzięcznemu Erwinowi avatary, jem no i haratam w gałę.

"Haratasz" w gałę powiadasz, a grasz w jakimś klubie czy tak z kolegami pokopać wychodzicie?

Grałem kiedyś w klubie ale mi się znudziło chodzenie na treningi, a aktualnie to z ThiagO. grywamy, pozdrawiam serdecznie.

Z ThiagO grywacie, a jak wiadomo Patryk to koszykarz, strażak i jedna z zaufanych osób na forum i również pozdrawiamy. Mateusz napisałeś, że lubisz spędzać czas przed komputerem, a w co obecnie grywasz?

Gram w Lola, cs:go, cs 1.6, cod:mw4.

No to sobie pogrywasz trochę, przejdźmy dalej- Mateusz 16 lat czyli wyszedłeś z tak zwanej "gimby" podobnie jak ja czy właśnie osoba wymieniona wyżej ThiagO, a więc pewnie wybrałeś już swoją szkołę, swój kierunek- gdzie złożyłeś papiery i kim chcesz zostać?

Papiery złożyłem do technikum teleinformatycznego, jak wiadomo interesuje się grafiką ale idę w kierunku teleinformatyki, jeżeli nie wyjdzie to będę próbował coś właśnie ze wspomnianą przeze mnie wyżej grafiką.

Rozumiem i muszę powiedzieć, że grafikę potrafisz zrobić- dobrym przykładem jest grafika na naszym forum, a dokładniej logo. Skoro masz pomysły, kochasz to co robisz to rozwijaj swoje umiejętności i idź w owym kierunku. Mateusz jak prawie każdy z nas posiada zainteresowania, hobby, a ty posiadasz jakieś?

Moje hobby - jedzenie, piłka nożna, rysowanie.

Rysowanie tutaj chodzi o grafikę komputerowa czy być może plastyczną?

Kartka papieru + ołówek + ja. Na komputerze próbowałem rysować zarówno myszką jak i na tablecie graficznym, lecz to nie jest to samo.

Może dałbyś nam jakąś pracę, która wykonałeś i nie wstydzisz się ją pokazać?

Chodzi o pracę rysunkową?

Tak, ale również możesz zaprezentować jakąś komputerowa.

Jak coś uda mi się wygrzebać to podeśle.

Okej, a teraz lecimy dalej. Mateusz masz jakieś uzależnienia?

Mam niestety...

Konkretniej możesz?

Zawsze gdy idziemy grać w piłkę z Patrykiem to gdy wejdę po picie do sklepu to nie potrafię się powstrzymać od kupienia żarcia, to jest po prostu impossible, tak jakby uzależniony od żarcia.

No cóż skoro tyle, a to bardzo duże uzależnienie z którego nie da się wyjść. Pewnie stąd również twoja ksywka.

Cicho, z uzależnienia da się wyjść, w moim przypadku bez hajsu wyjdę.

Możliwe, możliwe, SHZ masz rodzeństwo?

Tak, mam 2 braci.

Jesteś najstarszy?

Tak, jeden ma 14 lat, a drugi 3 lata.

Jak dogadujesz się z rodzeństwem?

Denerwuje mnie, zarówno jeden jak i drugi.

A ja myślałem, że to tylko u mnie, ale pewnie i tak znajdujecie wspólny język, prawda?

Z tym starszym dogadam się gdy coś potrzebuje i mam hajs.

No rozumiem, rozumiem. Przejdźmy do najważniejszego pytania- można rzec, że gwóźdź programu niczym w pytanie na śniadanie, dotyczącego cs'a. Jak zaczęła się twoja przygoda w cs'a?

Kilka dobrych lat temu, wprowadził się nowy sąsiad to właśnie on podsunął mi ta grę.

No to ciekawie i tak siedzisz i karasz na serwerach pewnie, jak trafiłeś na sieć? tutaj możesz rozpocząć od starej sieci bo prawie wszyscy przeszli na tą sieć.

Thiago podsunął mi sieć cs wakacje, bardzo mu za to dziękuję, sieć z klasą, a na nową zaprosił mnie Erwin.

Temat z cs'a kończymy, przejdźmy do muzykalnej część. Jak pewnie każdy cywilizowany człowiek słuchasz muzyki, jaki gatunek Ci najbardziej wpada do ucha?

Trap i pop.

A masz swoją ulubioną nutkę?

Pewnie, jeżeli chodzi o pop to Alan Walker- sing me to sleep, a jeżeli o trap to Jetta i'd love to change the world.

Fajne nutki, sam słucham sobie nieraz między innymi Walker'a. Pomału zbliżamy się do końca wywiadu i mam dla Ciebie propozycję w formie zabawy, a dokładniej podam Ci 6 osób z forum, a ty powiesz co o danej osobie sądzisz.

Dobra! Lecimy!

Standardowo na początek- SAMIEC I L3G3NDS V@C@TION.

To tak... Erwin to bardzo przyjacielski i mamo-wyzywawczy chłopak, lubi się podenerwować, praktycznie codziennie siedzę z nim na TIMSPIKU, spoko ziom.

Ojej :wub:, LemoN!

Co do Lemona nie mogę się za dużo wypowiedzieć, zbytnio go nie znam, lecz tak. Chłopak lami w cs:go, potrafi przekupywać ludzi, ale wydaję się spoko.

ThiagO.!

Thiago to mój BFF :wub:, też lami w cs'a zarówna go jak i 1.6, człowiek wierny i poddany, dostaje szybkiego wkurzenia.

Lolcia!

Kocha kucyki! Dobry grafik, wydaje się spoko i imprezowiczka.

Pro100wHS!

Marcin to wariat, berety pierwsza runda ejsik, potrafi zaskoczyć, uwielbia disco-polo, mój ziom!

Okej, z racji tego, że pomału kończymy już to ostatnią osobę wybierasz ty, a więc kto to będzie?

TeTe-_-- Dobry gracz w lola jak i w cs'a, nowi gracze wyzywają go od cheaterów, chłopak ogólnie daje rade.

Tak własnie kończymy ten wywiad. Mateusz dzięki za wywiad, a czy na koniec chcesz kogoś pozdrowić? 

Pozdrawiam mamę, tatę i rodziców, Patryka, Erwina, Lemonka... A co mi tam pozdrawiam wszystkich!

Jedna z prac Mateuszka:

NPjAA3f.png

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest futuba

Nie Czaje Cię Erwin :P

Terminy na październik to ja xd

-/- stary wywiadzik :c

//Futubaaa

Będziemy wrzucać nasze stare wywiady po kolei..., które odzyskałem tak samo gazetki...

Dobrze Samiczko Ty moja :*

W TAKIM RAZIE WYWIADZIK OK xd, ale nie bd czytal 2 raz ;f

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.