17 postów w tym temacie

Witam.

Dużo ludzi mnie pyta po moim powrocie czy na nowo będzie serwer mixowy. Za pewne wcześniej nie miał kto się nim zając i temu był nie opłacany.

Pytanie teraz do was czy chcecie aby taki serwer istniał? Czy znajdą się ludzie gdzie będą grali te mixy a nawet z czasem stworzyć reprezentacje sieci by rywalizowała w pcw z innymi sieciami. 

Wiadomo zapał macie ale z czasem wygasa, a na to potrzeba solidnych ludzi oraz ze skillem. 

Czekamy na wasze decyzje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej był bym za postawieniem mixa z CS:GO

Na nim trzeba coś robić, organizować jakieś konkursy itp. bo znowu będzie to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, aXen napisał:

Bardziej był bym za postawieniem mixa z CS:GO

Na nim trzeba coś robić, organizować jakieś konkursy itp. bo znowu będzie to samo.

Konkursów nie trzeba robić non stop, wystarczy że będzie grywalny do mixów / pcw. A turnieje mogą być co 2 miesiące przykładowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, niech powstanie :)
I turnieje niech będą organizowane raz na jakiś czas to jakaś ekipa na reprezentację na pewno się znajdzie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że powinien powstać taki serwer ! Na mixach człowiek zaczyna ogarniać tą gre jak trzeba i właśnie do mixów została stworzona :D Mozna stworzyć kilka składów i robić turnieje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, Mała Mi <333 napisał:

@Patryq. Nikt Ci nie każe ze mną grać jak masz jakiś problem :) 

Mała nie denerwuj się , powiedziałem to w żartach ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Patryq. napisał:

Mała nie denerwuj się , powiedziałem to w żartach ;p

@Patryq. ja się w żadnym wypadku nie denerwuję :> Dopiero mogę zacząć jak bardzo tego chcesz :D^^

// Wypad ze spamem na steam/pw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.