Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
INFINITY 1s2k.pl

Poradnik [PORADNIK] [CS:GO] Najlepsze Ustawienia Graficzne w CSGO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym dziś wam przedstawić Poradnik dotyczący najlepszych Ustawień Graficznych w CSGO. 

Ogólna Jakość Cieni : Tutaj, polecam wysokie. Dlaczego Wysokie? Dlatego że im dalej jest nasz przeciwnik tym, dłużej widzimy jego Cień. Zależy od tego, kto jaki ma komputer czy może sobie pozwolić na takie ustawienia. +Dają nam minimalną przewagę w grze! 811801442_Beznazwy.thumb.png.d67a891dee100f61cf5521232e020ebf.png

Szczegóły Modeli/Tekstur : Tutaj, też polecam wysokie, Ponieważ polepszają się Kontury tektur na skrzynkach jak i na postaciach! Tutaj przedstawiam różnice

gg.thumb.png.748d4cc5eedd656011aa0a0d4fdb24e7.png

Tutaj druga różnica

ddd.thumb.png.9f6db8b6776d9d25259bf4ec491268f4.png

Szczegóły Efektów : Tutaj, polecam Niskie Dlaczego? ponieważ najlepiej to wygląda z wszystkich możliwych opcji do wyboru! :) 

Detale Shadera : Tutaj, polecam Bardzo wysokie, ponieważ są bardziej ładniejsze skiny. Posiadają połysk i lepszą kolorystyke! :) 

Tutaj dwie różnice

1597808661_Beznazwy.thumb.png.772a379119ec9cb887d40320f7fc7f17.png

Druga róznica

1631374731_Beznazwy.thumb.png.b1376dcb0fe4cc6a335c68dc339c5955.png

To, na tyle z tego poradnika myślę, że pomogłem i Czekam na wasze wypowiedzi co do owego Poradnika! 

Pozdrawiam INFINITY 1s2k.pl :) 

Grafika : https://www.youtube.com/watch?v=23CcIsD19kQ&t=461s

Edytowane przez INFINITY 1s2k.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, INFINITY 1s2k.pl napisał:

bardziej ładniejsze

Trochę razi w oczy. :)

Witam! Chciałbym dziś wam przedstawić Poradnik dotyczący najlepszych Ustawień Graficznych w CSGO. 

Nie sądze abyś mógł to nazwać najlepszymi ustawieniami graficznymi, ponieważ każdy ma swoje ustawienia i gra na takich na jakich gra mu się najlepiej.

Detale Shadera : Tutaj, polecam Bardzo wysokie, ponieważ są bardziej ładniejsze skiny. Posiadają połysk i lepszą kolorystyke! :)

Skoro piszesz poradnik to uważam, że w tym pkt powinna się znaleść informacje, że detale wpływają np. Na dym z mołotova i na wysokich z daleka jest mniejszy - Dobre dla snajpera, Niskie z bliska jest mniejszy - dobre dla aimera.

A ty napisałeś, że skiny są ładniejsze no XD.

Szczegóły Efektów : Tutaj, polecam Niskie Dlaczego? ponieważ najlepiej to wygląda z wszystkich możliwych opcji do wyboru! :)

Dlaczego w tym momencie dla mnie to wygląda tak nie wiesz co tutaj napisać lub poprostu nie chce Ci się szukać i na szybko co kolwiek byle było.

Uważam, że poradnik jest średni brakuje mi tutaj kilku rzeczy, ale przynajmniej go napisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi ? nie było to szukane na szybko. Po prostu chciałem się udzielić w poradnikach ? Następnym razem będzie lepiej @Świeży ;3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tytule bardziej spodziewałem się, jakie wybrać ustawienia, żeby gra była jak najładniejsza. Mało ustawień rozpisanych, ale przynajmniej dałeś grafiki do porównania, więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.