Jump to content
  • Create New...
  • 0

Windows 10 - Powrót do Windowsa 7

Go to solution Solved by Fr3sh.,

Question

• Answers 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Cześć zainstalowałem windowsa 10 ale mi sie nie spodobał wiec chcialem wrocic do windowsa 7 lecz kiedy wszedlem w ustawienia i opcje odzyskiwania to nie mam przycisku wroc do windowsa 7 wie ktos moze

Jeśli aktualizowałeś z 7 do 10 powinienieś mieć folder windows.old Ustawienia > Aktualizacja i Zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Windows 7   2. Opcja jeśi komputer miał wbudowane

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Jeśli aktualizowałeś z 7 do 10 powinienieś mieć folder windows.old

Ustawienia > Aktualizacja i Zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Windows 7

2. Opcja jeśi komputer miał wbudowanego Windowsa 7 to może ma partycje odzyskiwania, aby to sprawdzić wystarczy podczas odpalania komputera wcisnąć f8 następnie "Napraw Komputer" i szukamy odpcji ponownej instalacji windowsa u mnie to jest "Przywróć do ustawień fabrycznych" :)

Napisz czy pomogło.

• 0
18 godzin temu, Harley Quinn napisał:

To znajdz jakiś kluczyk, też mam pirata i kluczyk znaleziony na necie .

to jak masz kluczyk to daj :P  bo jak szukalem to zaden nie dziala

9 godzin temu, Świeży ;3 napisał:

Jeśli aktualizowałeś z 7 do 10 powinienieś mieć folder windows.old

Ustawienia > Aktualizacja i Zabezpieczenia > Odzyskiwanie > Windows 7

2. Opcja jeśi komputer miał wbudowanego Windowsa 7 to może ma partycje odzyskiwania, aby to sprawdzić wystarczy podczas odpalania komputera wcisnąć f8 następnie "Napraw Komputer" i szukamy odpcji ponownej instalacji windowsa u mnie to jest "Przywróć do ustawień fabrycznych" :)

Napisz czy pomogło.

dopiero przyszedlem do domu sprawdze zaraz , podczas tego odpalania pisze mi ze mam wybrac dysk do bootowania

Edited by ChmielxDD
  • 0
W dniu 22.07.2018 o 11:17, Świeży ;3 napisał:

W takim razie nie sądze abyś miał partycje odzyskiwania, http://basewin.pltutaj masz instalki windowsa pobierz i wgraj na płyte/pendrive zrób to co wcześniej a jako dysk wybierz to :) PS pamiętaj o 15 gramy i masz być gotowy :)

dobra udało mi się dzieki za pomoc

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.