Jump to content

Witam cieplutko


Jaszczur
 Share

Recommended Posts

Cześć :) Jako że mam tu zamiar na troszkę dłużej przycumować, to postanowiłem że się z wami przywitam i napiszę parę słów o sobie.

 

Mam na imię Michał i mieszkam w małej miejscowości niedaleko Radomia. W grudniu stuknie mi 24 lata (13 grudzień :frog_sad:).

Interesuje się muzyką, sportem, informatyką i generalnie wszystkim co związane z webmasteringiem i grzebaniem w plikach, po prostu to lubię. 

Jeżeli chodzi o muzykę to słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, natomiast jestem fanem rapowego składu Patokalipsa. Jestem fanem piłki nożnej i klubu FC Porto.

Od dłuższego czasu zajmuje się też marketingiem internetowym, zarabianiem w sieci, kryptowalutami i pomnażaniem swoich pieniędzy (inwestycje). Dzięki pozyskanej wiedzy na te tematy, udało mi się wyjść z etatowego systemu i zarabianie w internecie stało się moim podstawowym źródłem dochodu, traktuję to też jako pasję.

 

W CS'a i ogólnie w gry już nie gram od około roku, przez brak czasu i chyba już trochę wyrosłem z tego, tym bardziej że w 1.6 grałem około 14 lat i prędzej czy później musiał się znudzić. 

Jeszcze niedawno miałem też swoją sieć, która zresztą do dzisiaj istnieje (2 lata), ale parę rzeczy mnie tam zaczęło irytować i szukam miejsca gdzie nie będę musiał się wkurzać.

Skończyłem już z cs'em jak i bawieniem się w robienie sieci, więc przychodzę tutaj żeby miło spędzić czas i z wami pogawędzić. 

 

Siema hutsz!

PS. wasze FFA kiedyś należało do mnie i było moim oczkiem w głowie, więc idę za serwerem :thumbsup:

 

XJsWn1s.jpg

Edited by Jaszczur
Link to comment
Share on other sites

Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl)

 

Zapraszamy na wszystkie nasze serwery!

Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej :)

 

pozdrowieniami,

Administracja 1s2k.pl

 

Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam!

Nasz Fanpage (Facebook)

Nasza grupa Steam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.