Jump to content
 • Sign Up
 • Counter-Strike 1.6
 • Recommended Posts

  Poradnik rodzaje cheatow oraz ich wykrycie 

  MultiHack- Jest to program, w którym są zawarte różne wspomagacze, takie jak AIM, WH, SH oraz inne.tt
  Wallhack (WH)- Ten cheat służy do widzenia przez ściany. Przeciwnik z włączonym WH widzi, czy jesteś za tą ścianą, czy za inną. Jak wykryć ? Gracz patrzy na ścianę, za którą jest jego przeciwnik. Często strzela przez nią, albo wlatuje wcelowany na przeciwnika. Oczywiście nie każdy kto strzela przez ściany ma cheaty, po prostu może miał farta lub skilla. Czasami dobre słuchawki są jak WH.
  ESP- Działa podobnie do WallHacka , tylko że daje więcej informacji (Broń , odległość itp.) Wykrywamy prawie tym samym sposobem, co WH. Ale jest też niedokładność tego cheat'a: czasami on się zacina.


  Aimbot (Aim) - Cheat ten automatycznie nacelowywuję  wybrany hitbox (Najczęściej jest to głowa.).Cheater strzela, a jego cel dostaje w głowe lub w inne miejsce. Celownik często przeskakuje na przeciwnika, przez co łatwo go wykryć, ale hacki stają się coraz dokładniejsze i czasem mogą być problemy z wykryciem. Na wykrycie wystarczą ss'y - na aima powinny wskazywać zielone kwadraciki na ekranie.

  Silent Aim - Również Aimbot, tylko, że podczas robienia ss'ów nie ma na ekranie kwadracików. Działa tak samo jak Aimbot - automatycznie nacelowuje na głowę.

  SpeedHack (SH) - Cheat powodujący danie ogromnej prędkości ruchu. Praktycznie nie można go namierzyć kiedy się porusza. Bardzo łatwo go wykryć.

  TriggerBot - Cheat który strzela automatycznie za gracza. Strzela w  momencie kiedy przeciwnik wejdzie w pole widzenia gracza w promeniu 360 stopni.
  NoSpread - Często używany wraz z AimBotem. Podczas jednego strzału nabój leci DOKŁADNIE w miejsce , gdzie jest wycelowany celownik. Trudny do wykrycia przy zwykłej broni, jednak przy AWP. Cziter biegną.

   

   

  Edited by _Klaudia_

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  37 minut temu, _Klaudia_ napisał:

  rzeciwnik z włączonym WH widzi, czy jesteś za tą ścianą, czy za inną. Jak wykryć ? Gracz patrzy na ścianę, za którą jest jego przeciwnik. Często strzela przez nią, albo wlatuje wcelowany na przeciwnika

  Nie każdy skanuje przez ściany xD

  37 minut temu, _Klaudia_ napisał:

  Silent Aim

  Silent aim polega na tym że nasz celownik podąża za głową przeciwnika.

  Parę błędów ale trochę objaśniłaś swoimi słowami :P

   

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  2 godziny temu, _Klaudia_ napisał:

  Witam przedstawię wam  jakie są najlepsze rodzaje cheatów

  Ty chcesz to polecić komuś, czy jak?

  Rozumiem, że poradnik robiony tylko na odpracowanie warna, ale musi jednak on spełniać określone normy...

  Popraw chociaż kolory - najlepiej w jednym dany hax, a w drugim jego opis.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.