Jump to content

Mapy


Eye
 Share

Mapy  

14 members have voted

 1. 1. Mapy

  • Train za Nuke?
  • Train za Mirage?
  • Tuscan za Mirage?
  • Tuscan za Nuke?
  • Dust za Mirage?
  • Dust za Nuke?
  • Eldorado za Mirage?
  • Eldorado za Nuke?


Recommended Posts

15 minut temu, TerrorMW3 napisał:

Osobiście jestem na nie. Jak już można by było zmienić Dusta2 na wersję CSS. Inne mapki też można zmienić na CSS, myślę że odświeżyło by to grę

Tak tylko ze na mapie mirage zostaje 20 osob nawet czasami nie a zmienia sie na dust2 i jest max ludzi. 

Link to comment
Share on other sites

Ten temat jest nie aktualny, bo byl 100500 razy omowiany, to jest 4maps, chcesz innych map, idz na ffa lub inne serwery. Ale odswiezyc te mapy na css mozna, lub dodac na czas wakacji cos takiego jak bylo dodane zima. Bylo fajnie, nikt tych map nie zamieni, bo wlasnie na TYM POLEGA 4MAPS, wlasnie na tych 4 mapach!!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety jak widzę spora część osób zapomina o tzw. randomach, którzy na forum nie wchodzą, a na serwerze grają, i grają hmm... jeszcze bardziej casualowo niż wy.

Mapy podane tutaj mają wady. 

Train jest strasznie mapą "kucaną" i nie cieszy się jakimś MEGA zainteresowaniem, z resztą można to dostrzec na serwerach typu COD/FFA i tylko możecie pogorszyć tym sytuacje względem ilości graczy.

Tuscan o tym to już nawet nie wspomnę, bo nie widziałem tej mapy od bóg wie jak dalekiego czasu, poza tym jest jeszcze bardziej mapą unikaną przez graczy, nie znają tam miejscówek, a co tu mowa o bsach, sam nie pamiętam nawet w tej chwili dokładnych miejsc BS'ów. Zapewne i część z was głosuje na to tylko z sentymentu aby sobie przypomnieć niż faktycznie z myślą o pełnej puli graczy na serwerze.

Dust można stwierdzić, że pod względem stronniczym jest jeszcze bardziej nieugięta po stronie CT niż nawet NUKE, terro ma tylko 2 opcje wejścia, dołem lub trupem. Doł 2/3 AWP i nie ma podejścia, 10 CT w trupie i TT błąka się po respie i będą lecieć bany na kampienie... totalnie nie przemyślana mapka.

Eldo... fajna na COD'y, słaba na FFA, a i ta mapka dość ostro stronnicza po stronie CT

 

Z mapami CSS był pewien problem, że sporo osób narzekało dlatego były wstawione na serwer od razu mapki standardowe. @Roni nawet swego czasu na swoim DD2 testował różne kombinację map DD2, niestety testy wyszły negatywnie, możecie wierzyć lub też nie, ale razem próbowaliśmy swego czasu sprostać waszym oczekiwaniom, po czym efekt był zaskakująco negatywny, bo tak jak wspomniałem na początku nie wszyscy gracze są forumowiczami dlatego te ankiety nie dają 100% poglądu na sytuacje na serwerze względem poglądów na temat zmiany map.

 

Jedyną neutralną mapą jest CACHE tak naprawdę, mapa bardzo prosta, nie za duża, w przeciągu 2/3 rund można poznać mapkę w całości bez obaw, że ktoś się zabłąkana w drodze na bsa.

 

Nuke'a sami chcieliśmy z @Roni zmienić parę razy, niestety nigdy nie podjęliśmy decyzji, bo zawsze wypadało nam coś innego pilniejszego do przypilnowania, względem rozwijania tego moda, czy też względem spraw typowo sieciowych (o sprawach prywatnych nie wspominając), bo jeśli już opiekun postanowi jakąkolwiek mapę zmienić to przede wszystkim musi przypilnować statystyk ilości graczy i jeśli one spadną przywrócić starą mapę.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.