Jump to content

Składka - budżet rozwojowy dla serwera


Krystek
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Serwer nie kręci się zbyt dobrze, cała strategia, któą zaplanowaliśmy na jego starcie można powiedzieć, że nie wypaliła. Nieumiejętnie wydałem pieniądze na PaintBall do czego się przyznaję, to tylko mój błąd. Zamiast od razu dać konkret reklamę starałem się na średniej stawce 20 zł go rozwinąć, co wyszło jak wyszło. 

Chciałbym serwer reaktywować, zakupić reklamę o wiele mocniejszą na dłuższy okres, co pozwoli złapać na tyle stałych graczy, że jego płynność zapełnienia powinna być pokroju serwera JB a nawet lepiej, gdyż ten mod jest zdecydowanie lepiej grywalny. 

Aby serwera nie usuwać, bo tego nie chce, chciałbym abyśmy wspólnymi siłami zebrali kasę typowo na ten jeden serwer, aby go napędzić i rozkręcić. Tu prośba tylko do osób, co lubią PB, lubią ten serwer (przecież poza słabą grywalnością jest zrobiony idealnie) aby zebrać razem fundusze. Kwota, którą trzeba będzie wydać to jest 600-800 zł (stawka 35 zł na okres 3 tygodni minimum). 

Prośba jest tego typu, aby po prostu się na ten serwer zrzucić. Będzie to jednorazowa zrzutka, gdyż po rozwoju serwer sam siebie spokojnie opłaci i to co już zdobędzie nie straci. Dlatego kto może i mu zależy - zbierzmy się razem, po parę lub parenaście złotych i go rozkręćmy na miarę sieci 1shot2kill.pl.

Kto chętny pisać poniżej, nie mydlcie tylko oczu - proszę was. 

To tyle ode mnie, czekam na reakcję innych. :) 

Link to comment
Share on other sites

@Krystek jeśli była by taka możliwość wież ze głupie pytanie ale mogę opłacać co miesiąc po 20zl jeśli miał bym admina na PB tak to malo co gram na nim bo same odpadły a tak to miał bym jak się uspokoić ? takie tylko pytanie 

6 minut temu, naznaczony1! napisał:

Gdyby nie GT to bym składał ?

 DB nie zasypujmy bezsensownymi komentarzami 

Za słabe GT właśnie 

DB nie zasypujmy bezsensownymi potami

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.