Jump to content

Kradzież nicku!


Gregory
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Obecnie Grisza / skradziony nick Gregory

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: CicHy

Dokładny czas zdarzenia: między 8:30 a 9:15

IP/STEAM_ID: Brak

Opis sytuacji: Wszedłem rano na serwer i po chwili dołączył CicHy. Graliśmy i zaczął mi jęczeć żebym kupił mu przyczajke (sam nią grałem). Powiedziałem na odczepnego że się zastanowię i po mapie wyszedłem z serwera. Wchodzę po godzinie a ktoś siedzi na moim nicku, dodatkowo założył hasło. Kazałem mu zdjąć hasło i na początku grał głupka że nie wie o co chodzi ale po czasie napisał "miałeś mi kupić premkę i nie kupiłeś" co jest jednoznaczne z przyznaniem się do kradzieży. Lubię ten serwer i chcę tu jeszcze pograć ale wiem że pewnie zamknięcie temat z braku dowodów. Janusz45 może potwierdzi bo samo grał jak próbowałem odzyskać nick a zależy mi tylko na tym że skoro zapłaciłem za premkę i nie mogę na niej grać to chociaż dajcie perma temu złodziejowi. Pozdrawiam  

Dowód (demko/ss): Nie mam demka ani ss ale parę minut temu przyznał się że to jednak on

Link to comment
Share on other sites

Gdy jesteś nowym graczem serwera automatycznie pojawia Ci się w lewym dolnym rogu informacja o założeniu hasła na konto. Czemu tego nie zrobiłeś i grałeś bez hasła? Nie dziw się później, że ktoś Ci zabrał konto. 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne Lemon. Co do chłopaków wyżej, grałem spory czas bez hasła i nic się nie działo dlatego nie myślałem o założeniu go a nie spodziewałem się, że jak jakiemuś dziecku nie będę chciał kupić premki to mi podwinie nick. W każdym razie dzięki za radę, hasła są już na obu nickach. Do zobaczenia w grze ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.