Jump to content

Myszki gamingowe co się świecą takie od 150 zł do 350 zł

Pikachuu
 Share

Recommended Posts

Mam od dłuższego czasu myszkę SteelSeries Sensei RAW Heat Orange. Świeci się na pomarańczowo jak już chcesz kolorki. Sama z siebie bardzo wygodna, symetryczna. Mogłaby być cięższa ale dobrze się trzyma podkładki. Ślizgacze wolno się zużywają, a sensor dobrze się sprawuje na niskich czułościach. 

Jak mowa o sensorze to na mojej podkładce (chyba gdzieś 43cm szerokości) ruch o 180* to praktycznie cała podkładka. Przy takim obrocie o te 180* sensor ładnie wyłapuje bez zawiechy.

Razer Mamba Tournament Edition. Mysz waha się w granicach 300-350. Miałem podczas swojej "kariery gracza" kilka myszy i żadna nie pasowała mi tak  jak obecna.

Najlepsze możliwe przyspieszenie (50g), można zmieniać dpi o 1, co daje Ci możliwość idealnego dopasowania dpi do Twoich potrzeb.

Masz aplikację Razer Synapse, która daje Ci wiele możliwość, chociażby ze wspomnianym dpi czy ze świeceniem - paleta 16. mln kolorów robi wrażenie. Ludzie zawsze będą gadać, że Razer gunwo, że przepłacasz, ale moim zdaniem produkt wart swojej ceny.

Ostatnio zakupiłem myszkę od Razera, na początku miałem dość negatywny stosunek co do tej Firmy. Lecz pożyczyłem od kolegi pograłem chwilę i było git. Nie wiem jak będzie dla innych ale moim zdaniem jest warta.

https://www.mediaexpert.pl/myszy-i-trackballe/mysz-razer-deathadder-2013,id-26841?gclid=CjwKCAjwo87YBRBgEiwAI1Lkqb2lZFAr9VWjslWrzjytewG61XOS1JPZquAq5vP81Ka0oCWYQuFUSBoCFnQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMCa7fajudsCFVC8dwodv6UIWA

Tutaj kupiłem.

Cytat

Ja miałem za 150 zł i zepsuła sie po 6 miesiącach, teraz mam od 2 lat myszke z Tesco za 20 zł.

A tu przyznaje rację :D Miałem myszki od 150zł w górę i często coś się z Nimi działo.
Myszka z tesco czy carrefoura za 10/20 zł służy Mi do dziś :)

Z lepszych myszek używam te z firmy Bloody.com
Tanie , solidne , dobrze wyglądają , programowalna myszka.

Z serii Terminator Gaming używałem wszystkie i do grania w gry FPS są idealne.
Aktualnie mam Blody Terminator Gaming T5 (ciężka , dobrze leży w dłoni a jestem lewo ręczny ;p ) ewentualnie polecam SteelSeries Sensi
image.jpeg.33136c704f8548a71535959e39c40de7.jpeg

MYSZKI GAMINGOWE

Edited by MAMA

12 godzin temu, RockefelleR napisał:

Kupujesz myszke tylko po to aby świeciła? Ja miałem za 150 zł i zepsuła sie po 6 miesiącach, teraz mam od 2 lat myszke z Tesco za 20 zł.

MYSZKA TYPU A4TECH? XDDD

Deathadder chroma

Jedna z lepszych jakie uzywalem

@Alucard! mamy 2018 rok, hate na Razera juz przeszedl.

Edited by GOSIA.LUZIK.HETERYK

Guest ModdRy

DM1 PRO S, bardzo fajna myszka, ale przy wyborze, najlepiej się kierować długością dłoni, chwytem i ślizgaczami.

I dobrze by było jak byś wpadł do jakiegoś elektronika, i posprawdzał która z obserwowanych przez ciebie, dobrze ci leży w dłoni ;)

W biedronce "XD" to nie FAKE, aktualnie używam myszki "Hykker MK-02" kosztowała ona tam bodajże 50 czy 70 zł w zestawie z klawiaturką podświetlaną , wszystko dobrze śmiga :D

Edited by 3palcewkacprze

polecam rivala obojętnie którego rival 100 / 300 nie są drogię a do grania są naprawdę dobre :) Razer Deathadder też niczego sobie ;) do 300zł to jest w czym wybierać, przebierać itp :) Obecnie korzystam z HyperX Pulsefire i powiem Ci że jak na cene około 180zł to również bardzo dobra mysz, same plusy lekka dobrze lezy w dłoni ^^ nic dodać nic ująć :)

Mi się bardzo przyjemnie gra na Genesis Xenon 200. Świeci na różne kolory dobry sensor, scroll, regulacja DPI, przycisk do menu opcji podświetlenia i reszty. :) 

http://genesis-zone.com/pl/product/xenon-200-mysz-dla-graczy/

Kupiłem ją za 80zł :D 

Edited by StalowyBanging

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.