Jump to content

Serwer dla Graczy!

[V]ice[V]ersa
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym poruszyć ważny temat odnośnie serwera jak i rozgrywki. Mamy tydzień po resecie (+/-), a na serwerze jest 12-8 osób w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Po pierwsze, serwer jest dla graczy więc dlaczego nie rozwijamy go z graczami? Chodzi mi głównie o rozgrywkę.

Piszemy błędy na forum, to fakt, ale dlaczego niszczycie nam rozgrywkę? (Nie chcę tutaj nikogo obrazić lecz dać do zrozumienia. Mam nadzieję że nie tylko MI to przeszkadza!)

Jestem tutaj we własnej sprawie i pewnie graczy którzy razem z nami grają i spędzają czas. Rozumiem że co reset staracie się dodawać nowe klasy, modyfikować, udoskonalać. Lecz jest jeden istotny błąd który jest popełniany ( Jak dobrze wiemy nie gram tu od miesiąca). Dlaczego ludzie tutaj grają? Klimat, społeczność, rozbudowane systemy. Wszystko jest dobrze dopóki nie przesadzicie!

Rozumiem, nowe klasy non premium i premium. Kombinowanie w rozgrywce, ale dlaczego to właśnie MY! Gracze, którzy spędzają na tym serwerze swój czas wolny cierpimy?

Robicie innowacje ale sami nie jesteście aktywnym graczami serwera (Zwracam się do was Opiekunowie). My grając jesteśmy najlepszym przykładem tego co się dzieje na serwerze.

Wszedł perk - Nanosuit - Przez x sekund jesteś niewidzialny (rzucasz cień) i nie możesz użyć LPM/PPM. Brzmi super!

Klasa Premium Annonymus - Podczas kucania z nożem, staje się nie widzialny na x sekund i na x sekund pojawia się kiedy strzeli (krótki czas reakcji) :/

I tutaj jest mój największy ból choć gram na serwerze.

Dodajecie coś, czego nie skonsultowano z graczami. Rozumiem nowość, nikt nic nie wiedział, taki ala Suprise! Ale my nie mamy z tego fun'u, lecz ból i nerwicę niekiedy :/

Tworzymy wspólną społeczność i róbmy chociaż w 10% serwer wspólnie (Moja klasa weszła w życie - Zamachowiec).

Klasa niewidzialna na takim serwerze jest zbyt mocna, nie ważne jaki cooldown jej dacie. Kupuje sobie taki "Typowy Janusz" (Bez obrazy dla graczy i Ciebie @Janusz z 201 :D ) i kampi taką klasą. Dlaczego? Bo go nie zauważysz! Jest perk, tak wiem "Sokole Oko" - widzisz niewidzialnych - ale co to nam daje? No nic, bo przewagę tak czy siak. Posiadając taki perk mamy małą szansę z nim. Dlaczego? Bo on może mieć w tym czasie np. perk - Platynowe Naboje. Takie klasy mogą być na serwerach Call of Duty Mod ale z 500+ lvl a nie na hardzie :(

Moja klasa przeszła, znów o niej wspomnę - Zamachowiec - jak non premium. Jest nią grywalność? Jest, ale nie jest przesadzona! Mając Teleport może mamy przewagę, teleportując się na plecy ale gracz może się obrócić się i zdobyć killa!

Podsumowywując moją wypowiedź. Róbmy serwer wspólnie i słuchajmy graczy czyt. Nas! Ile było postów odnośnie Annonymusa? Dużo, ale wiele osób nawet nie pisz czy się nie udziela bo wie że nic nie wskóra :( Kto wie lepiej jak się gra jak nie my, przesiadując dużo czasu na serwerze? Wy tylko wprowadzacie nowości. Wejdźcie na godzinkę lub dwie i przekonajcie się jak to wygląda z naszej strony. Wiem że może być fala hate'u od osób które kupiły tą klasę. Sami dobrze wiecie ( mówię o posiadaczach owej klasy) ile osób ma spinę o nią do was!

Mam nadzieję że wywnioskujecie coś z moich wypocin Opiekunowie! "Gry łączą a nie dzielą" - Powiedział jeden słynny Youtube'r. Powiedzieć każdy potrafi ale nie każdy umie wysłuchać! (Wiecie ocb!)

To tyle z mojej strony! :)

Za wszelkie błędy ortograficzne/stylistyczne/składniowe/powtórzenia Przepraszam!

Pozdrawiam VV!

Piękne wypracowanie ! Fakt jest taki że grywalność na serwie jest mała bardzo mała... przez klasę wyżej wymienioną no i przez umiejętność gry Teki :D ale tutaj nic do niego nie mam bo to jest skill którego mu nikt nie zabierze :P A co do nowej klasy... (Tutaj będę jechał bez hamulca) Gorzej skurwiałej klasy nie widziałem.. Pół serwa zamiast spokojnie grać to zastanawia się czy jakiś pedał z Annoymusem nie siedzi skampiona i czeka jak cwel na kogoś. I nie nie będę przepraszać za słowa bo jestem typem mów to co leży Ci na języku niż fałszywie uśmiechać się i kłamać :) ( Nie tylko jeden jest/był człowiek sk*****l na tym forum ;) ) . Gdzieś kiedyś widziałem wypowiedź podajże Thomasa który twierdził że nie zrobią 100% klasy niewidzialnej ani perku a tu proszę jest klasa która jest lepsza od snajpera który to on powinien mieć jednak tą niewidzialność lepszą niż ten nowy badziew którego nie widać i jak Vicek mówił z platynami to jest przesada jak na tą broń co posiada :) Gdy przyszedłem na ten serwer jako szary ciotowaty Janusz to ten serw tętnił botami mimo że był Sepa i Teka i wielu innych dobrych graczy i ubijali nas jak świnie.... To ludzie grali!! tak że w dzień to wkurwy dostawałem bo pełny serw był i grać nie szło i teraz też nie idzie grać bo nie ma z kim !!!  

Pieknie napisane! 
Podpinam sie w stu procentach!
Opiekunowie! Konsultujmy nowe klasy, wprowadzajcie nas w to co chcecie wprowadzic w zycie! Teraz juz ciezko usunac czy ustabilizowac anonymousa bo przeciez nie za to ludzie zaplacili! Jest to moim zdaniem na prawde nauczka na przyszlosc.

Widzicie, tak to już bywa. Fakt, kiedy jeszcze ja miałem serwer w 100% postawione jasno było, że:

• brak klas w 100% niewidzialnych
  • brak perków które dają bronie

Jednak jak mawiają - nigdy nie mów nigdy! I niestety, z czasem serwer uległ wbrew pozorom drastycznym zmianom - resety co miesiąc, zmiana tempa gry, i wiele wiele innych, co za tym idzie - zmianom uległa ogólna polityka serwera. Pojawił się m.in. perk, który daje bronie, a od niedawna mamy do czynienia z klasą, która jest niewidzialna. Tworząc tą klasę, mieliśmy w zamiarze z Thomasem stworzyć ją tak, aby gracze nie narzekali na brak niewidzialnej postaci, ale jednocześnie aby ta klasa nie była zbyt OP - wyszło jak wyszło, klasa daje nam bardzo dużą przewagę nad resztą przeciwników, mimo iż ostatnio dostała nerfa. Teraz postawcie się w naszej sytuacji - jedni narzekają na brak tej niewidzialności, po dodaniu umiejętności serwer wypomina Nam, że taka klasa wgl. nie powinna mieć miejsca.

Czy poczynimy jakieś kroki? Oczywiście, dla mnie gracze są priorytetem, jednak sam też grywam i stwierdzam, że ta klasa jest jeszcze do zrobienia tak, aby ta niewidzialność jednak została - przynajmniej będę próbować coś w tym kierunku zdziałać, jeżeli to się nie powiedzie to ją po prostu usuniemy. Zauważyłem, że w ostatnich dniach na 201 gra straszna ilość graczy, zależy mi oczywiście, aby sytuacja się poprawiła. 

Coś mogę obiecać? Będę się starać, to na pewno - dzisiaj wieczorem postaram się dokonać odpowiednich korekt, mam nadzieję że serwer będzie bardziej grywalny niż na chwilę obecną, bo to nie jest tak, że nam nie zależy - po prostu spełniamy oczekiwania jednych, potem przychodzi krytyka z drugiej strony, tak niestety już bywa, co wcześniej opisałem.

Do wieczora, będę coś w tym kierunku działał :) 

Dobrze @d0naciak, ale pamiętaj jedno. Skoro gracze są ważni, to możesz zawsze napisać post na forum gdyż aktywni gracze + Administracja Serwera siedzą na forum bo są aktywnymi graczami. Zawsze możesz coś zapytać lub dać ankietę jak to było z nowymi klanami! :)

Wypowiem się coś od siebie, za mojej kadencji gdy byłem opiekunem COD 201 na jednej z sieci, na początku serwer stał pełny, z jakimś czasem H@ wbrew mojej wiedzy dodali klase ninja, której praktycznie widać nie było i waliła z kosy na hita. Póżniej znacznie wzrosło kupno klasy, także serwer tracił graczy a H@ ręce zacierali bo kasa, kasa. 

Co do perków hmm, również miałem wgrane z broniami, można było trafić awp 1/1 lub scauta 1/1 1/2 1/3 zawsze można było graczowi go ulepszyć. 

Do tego dochodziły inne itemy z broniami jak m4 z obrażeniami większymi czy też ak. Do tego również można było trafić item z shutgunem 1/2 wtedy to sieka była gdy wchodziło często 1/1 :) To tyle ode mnie pozdrawiam .

• 3 weeks later...

Powiem szczerze że dalej w du**e nas macie! Thomas, co jak co ale jak nie masz czasu na tyle rzeczy na raz to odpuść coś sobie. " Masz dwa takie tematy" no i ch*j z tym, skoro nic nie jest robione to się nie dziw że będzie 10 czy nawet 15 otwartych!  Albo to " Serwer nie upada ale już trochę minęło od resetu. Niestety tak już jest że po resecie dużo ludzi przez około 3tyg a potem ledwo bo ledwo. " - Przepraszam? Że co? Rok temu coś Ci mówi? Gdzie nawet dzień do resetu a ludzi dalej full? Może zmniejszyć sloty do 11? 10 dla graczy 1 dla hltv bo więcej nie będzie wchodzić, mało tego, on nie będzie full z tymi 10 slotami...

PS. Zdjęcie z 16.06.2018 godzina 17:17 (Sobota pod wieczór) raptem nagle zrobiło się 7 osób gdzie wcześniej były 3...

xxxx.png

wiadomo wszyscy popełniamy błędy ale z tą klasą to przesada rzeczywiście

Teka nią grał pokazał co potrafi ta klasa sam zrezygnował a co by było jak ja bym sie uparł i nią grał caly czas??

ta klasa akurat jest nie na ten serwer popieram w 100 % post Vice

poszdrawiam xD

Tu już nie chodzi o anony bo został zrobiony, sprzedał się i dostał takie nerfy że jest niegrywalny. Chodzi o sam serwer. Ludzie chcą by on stał i cały czas miał aktywnych graczy a w odpowiedzi dostajemy że "tak juz jest 3 tygodnie po resecie.. bla bla bla." i temat zamknięty. Cieszę się bardzo że wałkujecie te tematy lecz jest to kolejny raz kiedy coś po prostu zostanie odrzucone bo po co coś z tym robić. Pomysł ze zmniejszeniem slotów jest idealny bo w sumie ostatnio nawet nie ma z kim grać ;) Serwer może nie upada ale tydzień po resecie juz świeci pustkami przez co "stałych" graczy skłania do odejścia.

Zrozum to że tak jest sprawdzaliśmy z @d0naciak to i niestety osoby grają tylko po resecie parę tygodni i potem już nie, dlatego masz tak często resety. Kiedyś tak nie było resety były co 2/3 miechy i serwer full ale widzisz tak gracze robią więc my tego nie zrobimy.A co do klas to niestety nie wejdziemy w to jak ktoś z skilem ją wykorzysta, próbujemy cały czas coś z tym robić ale z głową.

Dokładnie @ZHMB, mało tego, zbytu dużo obowiązków też w pewnym stopniu was obciąża! @Thomas i @d0naciak, pamiętacie w którym momencie coś się stało że tak to wygląda teraz? Na pewno w pewnym stopniu obniżenie expa, bo bądźmy szczerzy. Teraz wbicie lvl to nie jest przyjemność tylko walka psychiczna i granie jak nolife. Ktoś bez vipa i skrzynek (wiem obciążały serwer) ciężko wbija poziom :/ To też jest jedna z rzeczy którą ludzi zniechęca, bo dobrze wiemy jacy są ludzie. Idzie łatwo lvl to grają (tak wiem to hard jest 201lv a nie jakiś 2001 czy inne takie). Moim skromnym zdanie to mogło trochę uszkodzić serwer pod kątem graczy o danych porach :/

A propo obciążania serwera @[V]ice[V]ersa od paru dni na serwerze występują ścinki, ludziom skacze ping z nieznanych im powodów bo na innych serwerach nie mają lagów i ścinek. Sam dziś tego doświadczyłem, aż musiałem wyjść z serwera bo nie szło nic zrobic. O co chodzi ? @Thomas @d0naciak To jedna ze spraw. Druga rzecz natomiast tyczy sie ponownie jak koledzy wyżej opisali zbyt mały przelicznik doświadczenia. Rozumiem, że to jest serwer typu hard, lecz żeby podczas trwania edycji serwera(mam na mysli okres pomiedzy resetami) nie dało rady wbić 201 poziomu? Pamiętam jak pare miesięcy temu przed moim "odejsciem" serwer tętnił życiem od rana do nocy, a wtedy był nieco wyższy przelicznik. Doświadczenie jest jedną z najwazniejszych statystyk takich serwerów i myślę, ze to przez to gracze grają na takich serwerach by doswiadczyc czegoś nowego. Bo jednak lepiej jest poznac pare klas co potrafia na wyzszym poziomie doświadczenia niz męczyć się całą edycje i osiągnąć ledwo 40-60 poziom. I wracajac do wypowiedzi wyżej słyszałem o tych skrzynkach które obciążały serwer, lecz nie da naprawdę sie nic zrobić by przywrócić je na serwer? To jednak dawało dość dużą frajde z podnoszenia ich. Słabsi gracze mogli z niej zdobyć dodatkowe bonusy takie jak np. doświadczenie czy też nawet skiny które zauważyłem, że jednak są oblegane przez niektórych z graczy. A zdobyć cokolwiek bez wkładu wiekszej ilości monet ? Super sprawa. Ostatnią rzeczą którą chciałbym tu poruszyć jest nocny double exp. Dlaczego został zabrany skoro był fajną inicjatywą dla wszystkich ? Nawet tych bez vipa bo i tak go otrzymywali. A w tym momencie gracze którzy posiadają owego vipa nie zyskują nic w czasie nocy. 

Pozdrawiam.

I przepraszam, i co dalej? Ja wiem, że tu nowy jestem, ale jaki sens ma reset skoro nikt do tego 201lvl nie dobil? Resetowac, zeby NOWI mieli przez sekunde łatwiej? I znowu się męczyć kolejne 2 tyg zeby wbic 40lvl? Gdzie tu przyjemnosć z grania?

14 minut temu, Haxo napisał:

I przepraszam, i co dalej? Ja wiem, że tu nowy jestem, ale jaki sens ma reset skoro nikt do tego 201lvl nie dobil? Resetowac, zeby NOWI mieli przez sekunde łatwiej? I znowu się męczyć kolejne 2 tyg zeby wbic 40lvl? Gdzie tu przyjemnosć z grania?

Mogę wejść na serwer i pokazać Ci przyjemność z grania gdzie robie 40:0 :) Przyjemne to będzie dla mnie a nie dla was. Resety co miesiąc to dobra sprawa

• 3 weeks later...

No No No widzę że ciężko z serwerem teraz @Thomas i @d0naciak a weźcie tak przysiądźcie nad tym serwerem tak na poważnie a nie tylko tak na odwal się że a to dodamy to zmienimy i będzie gitara. Bo to na tym nie polega a coś wiem o tym bo na innej serwerowni byłem opiekunem Cod Moda. Jak jeszcze ja grałem to też tak było gramy sobie pare mapek i jest na serwerze po 15-25 osób czasami nawet full serwer przez te parę godzin ale później jakby wszyscy bana podostawali z tylu osób się zrobiło 5 -7 i grasz i się zastanawiasz o co loto przecież tyle osób grało a tu nagle pustki.  A co do klasy Anonymous radził bym albo usunąć tą klasę albo usunąć jej niewidkę i dać coś innego bo ta klasa jest naprawdę przesadzona sam nią grałem i wiem jak wk*****j*** potrafi być. Exp też moglibyście zrobić tak jak było kiedyś bo teraz tak jak koledzy wyżej napisali ktoś nowy wchodzi i widzi jak ten exp monotonnie leci i nie widać efektów to odechciewa się grać. Ja rozumiem to jest serwer hard ale bez przesady kiedyś nie było tyle zmian rozumiem i wiem że serwer potrzebuje zmian jakiś nowości i tak dalej ale nie przesadzajmy kiedyś to nieważne o której wszedłeś na serwer to zawsze było z kim pograć. 

3 godziny temu, ChampioN napisał:

No No No widzę że ciężko z serwerem teraz @Thomas i @d0naciak a weźcie tak przysiądźcie nad tym serwerem tak na poważnie a nie tylko tak na odwal się że a to dodamy to zmienimy i będzie gitara. Bo to na tym nie polega a coś wiem o tym bo na innej serwerowni byłem opiekunem Cod Moda. Jak jeszcze ja grałem to też tak było gramy sobie pare mapek i jest na serwerze po 15-25 osób czasami nawet full serwer przez te parę godzin ale później jakby wszyscy bana podostawali z tylu osób się zrobiło 5 -7 i grasz i się zastanawiasz o co loto przecież tyle osób grało a tu nagle pustki.  A co do klasy Anonymous radził bym albo usunąć tą klasę albo usunąć jej niewidkę i dać coś innego bo ta klasa jest naprawdę przesadzona sam nią grałem i wiem jak wk*****j*** potrafi być. Exp też moglibyście zrobić tak jak było kiedyś bo teraz tak jak koledzy wyżej napisali ktoś nowy wchodzi i widzi jak ten exp monotonnie leci i nie widać efektów to odechciewa się grać. Ja rozumiem to jest serwer hard ale bez przesady kiedyś nie było tyle zmian rozumiem i wiem że serwer potrzebuje zmian jakiś nowości i tak dalej ale nie przesadzajmy kiedyś to nieważne o której wszedłeś na serwer to zawsze było z kim pograć. 

Panie przed czerwcowym resetem te słowa miały sens, teraz to wygląda tak:

1. Exp większy o 40 % i to na tyle dużo że fajnie już poziomy lecą (porównanie z expem przed resetem 23.06)

2. Anonymusem NIKT nie grał od jego znerfienia (przynajmniej się nie spotkałem z tym by od reseru 23.06 ktoś go miał i PS bardziej to bym się Terminatorem zajął i tak Teka wziął go pod swoje łapki XD)

3. Są wakacje plus niektórzy mają inne życie niż nolifienie przed kompem plus każdy musi troche odpocząć więc to normalne że serwer raz jest pełny i nagle pustka... ALBO poprostu Teka wpadł pograć XD

4. A co teraz nie masz z kim grać ?

5. @d0naciak się przy tym resecie napracował i opłaciło mu się bo serwer widze że przeżywa jakby drugą młodość (no przynajmniej wygląda jak z okresu gdy tam zaczynałem grać czyli w złotym okresie serwera).

I jako wisienka na torcie dodam że to wygląda jakbyś w ogóle nie był ostatnio na serwie gdyż 15-25/32 to dużo w porównaniu z okresem przed resetem 23.06 ([ironicznie do siebie] a podobno chciałeś się tu nie wypowiadać w tym temacie by zachować neutralność ale no cóż raz życie daje ci bogactwo a raz "bolesny wp*****l" i nikt tego nie zmieni).

Edited by Arcylord

Tobie sie chyba chłopczyku przypadkiem coś nie pomyliło kiedy ja powiedziałem bądź napisałem że nie będę się w tym temacie wypowiadał chyba żeś się z ch**** na łby pozamieniał mówie co myślę i tego mi nikt nie zabroni a jak masz jakiś problem to podam adres zamieszkania i inaczej to załatwimy 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.