Jump to content

Kilka małych propozycji..

Cordobek
 Share

Recommended Posts

1. Proponuję zlikwidować czas (15 sek.) po rozpoczęciu rundy aby móc wpisać ,,rtv''. Jest to czasem strasznie uciążliwe.

2. Moim zdaniem przydała by się mała zmiana RoundSound'ów w razie ,,wu'' mogę stworzyć, nie ma najmniejszego problemu. ^^

3. Zdarza się tak, że najeżdżam na przeciwnika celownikiem to pokazuje się jego ranga nad głową. Niejednokrotnie pomogło mi to w ,,przeskanowaniu'' itp. Polecam to zmienić bo to czasem straszliwie ułatwia rozgrywkę.

4. W mojej (stosunkowo) nie długiej karierze na waszej serwerowni, spotkałem się może z dwa razy z taką sytuacją, a mianowicie - trwa mecz, po chwili serwer łapie crasha, po czym trzeba wyjść i wejść na serwer, mapa na której grałem zniknęła i pojawia się nowa. Wydawało by się, że wszystko jest okej, ale niestety.. z konta znikają wcześniej zarobione euro ew. znikają wcześniej zdobyte skiny. Tak mi właśnie zniknęły noże ,,DualNataKnife''.

5. W dalszym ciągu nie działa komenda /mute - a jest to nie raz strasznie irytujące.

Czekam na waszą opinie. :default_blush:

PozdrawiamB))

1. Zrobiłem w ten sposób: brak oczekiwania na początku mapy aby wymusić głosowanie, rtv można wpisać od razu po starcie niechcianej mapy.

2. RSy były niedawno zmieniane, zmieniam średnio co miesiąc, dwa.

3. Urok GO:MOD'a, pogadam z @d0naciak aby przeniósł to w inne miejsce.

4. Nie jest to zależne od nas, serwer wgrane ma zabezpieczenia wszelkiego typu, jeżeli taka sytuacja się zdarza po prostu kontaktuj się ze mną.

5. Tak jak @Fr3sh. napisał.

Edited by LSI

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.