Jump to content

1% na usunięcie skina i zbugowany perk

OnyX
 Share

Recommended Posts

W tym poście chciałbym wyrazić swoje oburzenie. Otóż od resetu zdążyłem kupić sobie 3 skiny. I od razu zniszczono mi do mp5. Mówie sobie dobra, kupie jeszcze raz. 

No ale po 3h znowu mi zniszczyło do mp5. A pare godzin później do scouta. No czy to jest normalne? Dobra, ja mam vipa to łatwo zdobyć te monety. Ale pomyślcie co mają zrobić osoby bez VIPA, które kupią sobie skina i od razu im się zniszczy? No po prostu, nie widzę sensu w tym niszczeniu skina. Tylko można się wkur*ić! 

I chciałbym dodać, że perk "Kaloryfer" jest zbugowany. Nie da sie zabić osoby, która ma owy perk! Pozdrawiam B) 

Odnośnie Twojego oburzenia dotyczącego skinów - szansa utraty skina od resetu jest 50% mniejsza (1/150), więc poszliśmy na rękę w kierunku graczy. Poza tym za skiny przyznawane są punkty umiejętności, czyli skinów nie kupujecie za darmo, bo macie z ich posiadania korzyści. A ostatnim argumentem jest to, że monety stale się zdobywa i dla przeciętnego gracza co dużo przesiaduje uzbieranie w ciągu dnia monet na 3 skiny nie jest żadnym problem. Od czegoś w końcu te monety są i mają służyć jako waluta, a nie aby w 5 cyfrach widniała w HUD.

Odnośnie kaloryfera perk został wyłączony do czasu poprawienia go. 

6 godzin temu, Krystek napisał:

więc poszliśmy na rękę w kierunku graczy

Poszliście zupełnie w przeciwną stronę dodając coś takiego jak usuwanie skinów. Korzyści jakie z nich płyną, czyli owe +10 do statystyk są praktycznie nie widoczne i nie odczuwalne.

xxx % lepiej by było, gdyby skiny nie dodawały niczego i zostawały na stałe niż to, że niszczą się po paru godzinach gry :)

Psst.

Krystek, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale usunięcie skina to gó**o na kiju.
Reset, klany te sprawy.
Nie każdy ma czas siedzieć i napierdzielać, a bo monety.
Wyobraź sobie, że ludzie też szukają perków, dokupują boosty na mape etc.
Klan, Rangi, Boosty, Losowanie perków, Boosty...
Przelicz to sobie.
Ludzie kupują po jednym skinie ewentualnie, bo on potem zostaje widoczny, a w du**e mają te +10 do statystyk, bo więcej daje klan/rangi albo po prostu expienie czy też dane perki.

Proponowałem już:

>Usuń niszczenie
>Usuń skiny

Albo jedno, albo drugie.
Tak to nowi gracze po kupnie będą narzekać, a starzy będą tego słuchać i po prostu mówić typowi, żeby ich nie kupował.
Tyle, głupota totalna.
Jeszcze lepsza głupota, jak ktoś kupuje monety specjalnie na skiny, a nie wie, że się niszczą i potem pluje sobie w morde xD

To tylko +10 do statystyk, a i co?
6k monet specjalnie na to wydawać i średnio co 5h wydawać kolejne?

Ś-M-I-E-C-H-Ł-E-M

Usuń te skiny po prostu.
Będzie lepiej, serio.

4 godziny temu, Madara. napisał:

Klan, Rangi, Boosty, Losowanie perków, Boosty...

Sam sobie w tym momencie odpowiedziałeś. Skoro kogoś nie satysfakcjonuje wygląd skórek i dodatkowe statystyki z tego tytułu może monety wydawać na inne warianty. Na pewno nie dopuszczę do sytuacji, gdzie najlepsi gracze mają wszystko co się da a następnie co mapę ładują na starcie rundy 500 monet w sklep. Inflacja musi być zachowana, jeśli ktoś tego nie rozumie to albo musi to zaakceptować albo przestać używać skiny. 

Poza tym sprawdzenie wariantu z usuwaniem skinów miało dać czas na zastanowienie się, czy wtedy opłaca się resetować przy resecie skiny. Jednakże może do teo nie dojść, bo tutaj sami ekonomiści i technicy z 10 letnim stażem. 

2 minuty temu, Krystek napisał:

Sam sobie w tym momencie odpowiedziałeś. Skoro kogoś nie satysfakcjonuje wygląd skórek i dodatkowe statystyki z tego tytułu może monety wydawać na inne warianty. Na pewno nie dopuszczę do sytuacji, gdzie najlepsi gracze mają wszystko co się da a następnie co mapę ładują na starcie rundy 500 monet w sklep. Inflacja musi być zachowana, jeśli ktoś tego nie rozumie to albo musi to zaakceptować albo przestać używać skiny. 

No to masz pecha, bo jak nabiliśmy 250-300 lvl z @Adrian. i @Pere to już mieliśmy dawno Klan na full i range. Kupiliśmy tylko po jednym skinie, bo był wygląd zachowany i tyle. Wypierdzielaliśmy po 500-1k monet na perki co mape albo autobh etc.

Jak widać, my jako najlepsza trójka poprzedniego resetu na 401 tak właśnie robiliśmy, bo kolokwialnie mówiąc Z*E*A*EŚ z Tymi skinami. 
Serio. Na 350 do 401 już się praktycznie bawiłem monetami w stylu: Nóż Komandosa/Miecz Aragarona, gdzie 500 monet minimum trzeba było czasami wydać, czasami 100, zależy i autobh za 180 bodajże. Zabawa trwała na całego, śmiesznie było.

Skiny są nieopłacalne i większość ich nie kupuje, bo się niszczy to GÓ**O. 

Są inne warianty, ale my preferujemy to, do którego nie chcesz dopuścić.
UPS

1 minutę temu, Madara. napisał:

No to masz pecha, bo jak nabiliśmy 250-300 lvl z @Adrian. i @Pere to już mieliśmy dawno Klan na full i range. Kupiliśmy tylko po jednym skinie, bo był wygląd zachowany i tyle. Wypierdzielaliśmy po 500-1k monet na perki co mape albo autobh etc.

Jak widać, my jako najlepsza trójka poprzedniego resetu na 401 tak właśnie robiliśmy, bo kolokwialnie mówiąc Z*E*A*EŚ z Tymi skinami. 
Serio. Na 350 do 401 już się praktycznie bawiłem monetami w stylu: Nóż Komandosa/Miecz Aragarona, gdzie 500 monet minimum trzeba było czasami wydać, czasami 100, zależy i autobh za 180 bodajże. Zabawa trwała na całego, śmiesznie było.

Skiny są nieopłacalne i większość ich nie kupuje, bo się niszczy to GÓ**O. 

Są inne warianty, ale my preferujemy to, do którego nie chcesz dopuścić.
UPS

To jest Twoje zdanie, które starasz się narzucić. Tak się składa, że ludzie wolą kupować skiny niż Twoje autobh czy po 1k monet na mapę w perki. 

Wątek wyczerpałem, także zamykam. Odnośnie skinów nic nie ulegnie zmianie, być może drobne rzeczy balansacyjne. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.