Jump to content

tyle ludzi a adminOw nie ma :( jakis odpal gra o niku Enh

SIEMKI3
 Share

Recommended Posts

Ano skandal, wczoraj to samo. Godz 19 ponad 30min szalał speed hack. Dzisiaj enh juz prawie 40 min. Niby admin też człowiek i nie zawsze jest. Jest na to rozwiązanie, zwiększcie ilość adminów!  Jak na serwer, który jest prawie non stop pełny to zdecydowanie za mało.

Edit:

Spoko, enh się źle wyrażał wiec dostał bana za kulturę, do jutra nie pogra xD

Edited by Qbikk

Piszecie o skandalu o tym, że na serwerze po 40 minut śmigaja odpaly. Dlaczego ani jeden ani drugi z Was nie zgłosi delikwenta tu https://1shot2kill.pl/forum/184-anticheat-zgłoszenia-cheaterów/

Skoro nie ma admina kilkadziesiąt minut wiadome że odpal wyjdzie i wróci kiedyś ponownie. A jednym zgłoszeniem zamykacie im powrót na serwer ;)

56 minut temu, Qbikk napisał:

Jest na to rozwiązanie, zwiększcie ilość adminów!

Nie jest wcale nas tak mało, a zawsze może zdarzyć się przypadek, że akurat w weekend admin nie przesiaduje za długo. Jak widać ludzie nie składają podań, bo sporo z nich wymagań nie spełnia, a byle kogo opiekunki nie przyjmą. Warto jednak pododawać wszystkich na steam, bo ja osobiście częściej jestem na nim niż forum. 

Godzinę temu, Qbikk napisał:

Ano skandal, wczoraj to samo. Godz 19 ponad 30min szalał speed hack. Dzisiaj enh juz prawie 40 min. Niby admin też człowiek i nie zawsze jest. Jest na to rozwiązanie, zwiększcie ilość adminów!  Jak na serwer, który jest prawie non stop pełny to zdecydowanie za mało.

Edit:

Spoko, enh się źle wyrażał wiec dostał bana za kulturę, do jutra nie pogra xD

Powiedz mi jedno admin wiedział że gra cheater? Wystarczy napisać do @Sheriff !!! A i w nawiasie dodam że pisał ktoś już rano o tym i nie wiedzieliśmy o który serwer wam chodzi, nie jesteśmy wszechwiędzącymi góru, żeby się domyślić co gdzie jak. Nauczcie się pisać składnie od mnie taka rada, kto pisać nie umie ten nie otrzymuje bana.nara

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.