Jump to content

Kupno Lev i monet po resecie

Pere
 Share

Recommended Posts

Tutaj napisze posta na temat resetu i gry na cod modzie.

Czy ktoś mi powie gdzie tu Fun i gdzie zabawa jak reset jest o godzinie 11 a o 23 gościu wbija na serwer kupuje 250 lev i monety na full ma range i sobie lata na faze po serwie.

Ja rozumie siano sianem ale bez przesady odechciewa się grac nie ma wgl. rywalizacji bo ktoś jak ma siano to może wszystko.

Nie będę składał tu propozycji żeby była jakaś blokada na to ....... Bo teraz można sobie pomyśleć na temat gry na cod modzie.

Generalizując:

2 gości pare godzin po resecie (nie wiem, z 5?) kupiło 100 i 130 lvl bodajże.
Spoczko, to się da przeżyć.

Ale na RANY CHRYSTUSA: 
Typ podpie**olił matce telefon i zaczyna wysyłać sms'y na expa i monety (po podliczeniu wyszło jakieś 303,54 zł).
Ranga Mów mi Killer, Klan, 254 poziom (2,4kk doświadczenia kupionego, a wbite samemu raptem 40k expa).
Typ kręci staty 4/12 w dodatku CICHYM.
2 skiny do noża, do kałacha jeden i chyba do m4.

Każdy typa jedzie jak burą sukę i mają do tego święte prawo, bo jakby jeszcze grać umiał...
ALE ON TYLKO W K * * W * A LUDZI.

Ludzie się Tym podniecają, że klan bla bla.
Taki bogaty, a na Steam'a go nie stać z automatu na allegro za smsik.

Podsumowując.

Blokada do minimum 1,5 tyg po resecie (max 2) na kupowanie EXP'a i monet.

Wiemy Krystek, że z tego się utrzymuje się serwer, ale na Boga...
To bardziej opcja dla graczy, którzy są behind w środku resetu i chcieliby sobie dobić trochę lvl'a (bo dzięki mnie, @Peremu i @Adrian.owi dostają +/- 60/90 lvli, bo szybko wbijamy poziomy).
Wtedy opcja z kupnem expa/monet wchodzi w gre, jak najbardziej.

Kończąc, ResidentSleeper i brak chęci do grania dzięki temu.

Nie rozumiem tego ciągłego płaczu z waszej strony, ludzie chcą to kupują sobie lvle i kompletnie nic wam do tego. Fakt powinno być jakieś ograniczenie co do lvla bo ten 250 jest przesadą w momencie gdy 95% serwera nie wbiła nawet 80 lvli. 

A tak swoją drogą 

1 godzinę temu, Madara. napisał:

Każdy typa jedzie jak burą sukę i mają do tego święte prawo, bo jakby jeszcze grać umiał...
ALE ON TYLKO W K * * W * A LUDZI.

Ludzie się Tym podniecają, że klan bla bla.

Po 1 od kiedy fakt, że ktoś nie potrafi grać albo sobie coś kupuje upoważnia Cie do jechania po nim? 

Po 2 nie właź ludziom do portfela i zacznij myśleć co piszesz w końcu.

Edited by KaczY

Typ podpie**olił matce telefon

Tak to Wygląda jakbyś coś na ten temat wiedział.

Ranga Mów mi Killer, Klan, 254 poziom (2,4kk doświadczenia kupionego, a wbite samemu raptem 40k expa).
Typ kręci staty 4/12 w dodatku CICHYM.
2 skiny do noża, do kałacha jeden i chyba do m4.

Znalezione obrazy dla zapytania powies sie

Nie mają prawa do "jechania go jak burej suki", ponieważ zabrania tego samo prawo.

Steam znaczy tyle co moja poranna kupa.

Dla mnie bez różnicy czy on będzie zablokowany czy nie, bo osoby kupujące go i tak nie grają przeważnie.

Edited by RockefelleR

Ja Wam powiem tyle. 

Odkad zaczelam tutaj grac, ludzie kupowali, kupuja i kupowac lvl beda. Chca sobie kupic, prosze bardzo. To jest indywidualna sprawa kazdego z graczy, czy kupi sobie setny, dwusetny a nawet i czterysta pierwszy. 

Ja wiem, ze nie ma przyjemnosci z gry, gdy wejdziesz na serwer i widzisz, ze po 20 minutach od resetu hula sobie 141 lvl (bylam swiadkiem) ale to nie znaczy, ze macie wylewac swoje gorzkie zale, bo nic to nie zmieni.

Temat byl poruszany juz wielokrotnie i tak zawisl na niczym konkretnym, bo zadnej blokady na kupno lvl czy monet NIE BEDZIE. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.