Jump to content

Anonymous - nieporozumienie

_BSTRD_
 Share

Recommended Posts

Klasa Anonymous w obecnej konfiguracji cech moim zdaniem nie powinna w ogóle istnieć na tym serwerze. Poniżej pokaże demko gdzie ładnie widać jak mocno (delikatnie mówiąc) przekoxana jest ta klasa i teksty tego typu, iż jest to klasa premium, tudzież, że nie odstaje zbytnio od reszty klas raczej nie mają pokrycia... wystarczy obejrzeć demko. Gracz, który gra tą klasą lata na potrójnym skoku po całej mapie będąc niewidzialnym 95% mapy gdzie staje się widzialny tylko przy strzale z broni palnej i to nie zawsze i w ułamek sekundy znowu staje się niewidzialny. W większości przypadków w chwili gdy zaczyna strzelać fullauto robi się widzialny na ułamek sekundy i znowu staje się niewidzialny a gościu strzela dalej nawet noża nie wyciągnął. Mówię tutaj o broni palnej bo broń biała tj. nóż... to w ogóle już porażka gościu biega z nożem i jest NON STOP niewidzialny nawet podczas ataku. Lata sobie bezkarnie i sieka graczy (rozpisze da demku). W tym momencie brakuje mu tylko noża komandosa i wykupić autoBH (jeżeli nie ma zblokowanego oczywiście bo tego nie wiem). Komandos został konkretnie znefiony z o WIELE mniejszego powodu. 

Demko: http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1805251005-de_dust2_long-1527235500-1527236700.zip

7:28 - akcja z nożem nick TeKa

Gościu kończy grę ze statami 62:8 a spójrzcie na rozgrzewkę :) jest róznica :)

Nie wiem czy zostanie coś z tym zrobione ale na pewno powinno.

donaciak juz nerfil anonego. ma ograniczenie przejscia niewidki co juz utrudnia rozgrywke wczesniej nie mial tego + ma zwiekszona niewidke bo na 40 lvl juz mial tylko 3% niewidki a od 100 1% a teraz jest 9 % niewidki na 40 7% na 100  przed resetem cisneli ta klasa i takiego placzu nie bylo. jedno jest pewne czym bym nie gral i sie nie rozgrywal to jest placz o nerfa najemnikiem bede grac i eli dorwe to tez bedzie placz bo ma 1/2 w leb i co? dobry w miare gracz kozystajacy z klasy i placz juz ?XD  ... dla mnie moze wogole tej klasy nie byc a skoro jest kozystam z jej mozliwosci i tyle. zeby nie ja to komandos mial by auto bh i po drodze pare klas by tez mialo inne perki lub umiejetnosci :)

Po pierwsze to popracuj nad ortografią bo aż w oczy razi. Po drugie jakie niby ograniczenie przejścia niewidki xD masz na myśli to, że przechodzi w niewidkę dopiero jak kucnie xD nie żartuj wystarczy scrollem z duckiem przeciągnąć i w dowolnym momencie wbijasz w niewidkę. Zresztą wszystko widać na demku. Po 3 był temat wcześniej odnośnie Anony tylko najwyraźniej został olany. Ta pokazałem dzisiaj klasę Specnazem xD nie szło > Anony i wszystko :D od razu skill się poprawił :D

Edited by _BSTRD_

Ja osobiscie uwazam,ze klasa mimo ze jest zbyt niewidzialna (nawet snajper z 40lvlem sie chowa) to mimo wszystko nie kazdy umie jej uzywac (taki Sysol tr3ixcostam XD). TeKa nie wazne czym zagra i tak jest meczony o to,ze gra "OP klasa".. Ale przepraszam od kiedy inkwizytor jest op? A no tak... od kiedy TeKa nim zagral. Wszystko wszystkim,chlopak gra dobrze i wie jak wykorzystac klase ktora gra. 

Edited by Kansior

5 godzin temu, TeKa napisał:

donaciak juz nerfil anonego. ma ograniczenie przejscia niewidki co juz utrudnia rozgrywke wczesniej nie mial tego + ma zwiekszona niewidke bo na 40 lvl juz mial tylko 3% niewidki a od 100 1% a teraz jest 9 % niewidki na 40 7% na 100  przed resetem cisneli ta klasa i takiego placzu nie bylo. jedno jest pewne czym bym nie gral i sie nie rozgrywal to jest placz o nerfa najemnikiem bede grac i eli dorwe to tez bedzie placz bo ma 1/2 w leb i co? dobry w miare gracz kozystajacy z klasy i placz juz ?XD  ... dla mnie moze wogole tej klasy nie byc a skoro jest kozystam z jej mozliwosci i tyle. zeby nie ja to komandos mial by auto bh i po drodze pare klas by tez mialo inne perki lub umiejetnosci :)

Nie pochlebiaj sobie, bo nie wszystko kręci się wokół Ciebie.

Co do samej klasy, już na samym wejściu mówiłem, że ma przesadzone staty, nawet jak na premium. Pomysł fajny, ale jak mamy walczyć z czymś, czego nie widzimy? Szansa na trafienie Sokolego Oka jest mała, a nawet grając na słuch, to 80% mapy nie usłyszysz gościa

cooldown na niewidkę po wystrzale więc niemożliwością jest że się pojawia i znika chwila po chwili, skoki może kupić sobie każdy a to że ktoś potrafi czymś grać to nie oznacza że trzeba to od razu nerfić :) Poprzedni sezon i ja Komandorem (?? Czy jak to się nazywa, ten taki kapitan) też był płacz że klasa za op bo 1/1 awka i przy takim speedzie bla bla bla. By zabijać nadal trzeba umieć strzelać mimo że to tylko cod mod. Teraz nerfimy TG by nie mogło być 1/1 bo przecież instatnt kill, tarcze 1/3 bo odbija większość strzałów i gracz z większą ilością hp jest praktycznie niemożliwy do zabicia 1/1, tajemnice hs 1/1 bo przecież w banie zabija od razu. 

13 minut temu, ZHMB napisał:

cooldown na niewidkę po wystrzale więc niemożliwością jest że się pojawia i znika chwila po chwili...

Cooldown?! jaki cooldown :D obejrzyj demko i oceń :P albo cd wynosi poniżej 1s albo po prostu go nie ma 

EDIT:

Druga sprawa to co powiesz na to, że anony znika nawet podczas strzelania? Tak się dzieję niestety. Twoje porównania w tym wypadku są zupełnie bez sensu.

Edited by _BSTRD_

@ZHMB tu nie chodzi o nerfienie wszystkiego dookoła, ale stworzenie równych szans dla każdego. Znam Teke dosyć długi czas i wiem, że jakby się uparł to by z noża strzelał i na dobrą sprawę dzięki niemu wiemy jakie klasy/perki są do poprawy, bo nie dość, że wyciska z nich maks, to pokazuje rzeczy, które powinny być zmienione/zablokowane. Moje zdanie pozostaje bez zmian, Anony ma przesadzoną niewidkę i niedopracowane przejście. Jak wprowadzali Predatora, to też miał niewidkę na nożu + cichobiegi i M4, bardzo szybko go przerobili.

@Thomas, gram po tym ala "nerfie". Nic to nie zmieniło, naprawdę. Fakt faktem, mi jest obojętna ta klasa ponieważ jestem upartym gracze i jak gram to chce a nie wyzywam pod nosem czy na czacie że "anno to klasa dla noob'ów" itp. Z jednym muszę się zgodzić, klasa niewidzialna jest za dobra na ten serwer. Spójrzmy na klasę Sniper - ma niewidkę (taki ala kamuflaż  czytaj perk) ale posiada awp z którego nie zabijesz na raz 5-6 graczy i go widać jak się przyjrzysz. Po za tym, wybierasz stronę CT na mapie np. de_new_2x2. I klasa annonymus - kampi na bs (na skrzyniach). Podkładasz pakę będąc w TT i nagle leżysz choć sprawdziłeś cały bs :/ Kamuflaż - okej, niewidzialność w każdej czynności - bez sensu...

Pozdrawiam VV.

Edited by [V]ice[V]ersa

Pięknie ująłeś wszystko o co mi chodziło. Mam wywalone na Anonych, bo jak gram, to chcę, nie po to, żeby ich zwyzywać, ale psują grę.

Wszystkie inne (jak widać do tej pory) klasy są zbalansowane. Gram klasą, która ma teleporta, ale UMPem za wiele nie zrobię, a Anona nie widać i może na luzaku uwalić 7 typów z nawet noża ;v

Moze jesli chcecie na sile miec niewidzialna klase to zrobcie temu anonymousowi jakis okres oczekiwania na kolejna niewidzialnosc?
Nawet rusher musi czekac zeby kolejny raz odpalic speeda a to jest ~20 sekund!
Badz tez niewidzialnosc RAZ na runde, dlaczego by nie miala dzialac jak np. nanosuit?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.