Jump to content

Skarga na jakiegos zajoba

zds76
 Share

Recommended Posts

Nigdzie nie widziałem wzoru do skargi, a więc opisze i dam wycinki z konsoli bo ss nie mam ;)

Otóż wpadam sobie na serwer COD 201, wchodze, witam się z wszystkimi tekstem oczywiście humorzastym jak to ja. Wycinki:

*DEAD* zds :  no i kurwa jestem

[VIP] *DEAD* [V]ice[V]ersa :  ?

po czym od szanownego vice pajaca dostaje kicka XD

Kicked by Console: "Kultury Trochę"
Kicked :"Kultury Trochę

wpadam na serwer, trochę wkurzony tym no ale co tam, pisze z humorkiem na u@

[WIADOMOSC DO ADMINOW] zds:  typie

[WIADOMOSC DO ADMINOW] zds:  wez nie strzelaj z pi**y i ogarnij

AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Kultura'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1941613628'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.225.105'
[AMXBans] ========================================

od razu poleciał ban XD typ chyba z gimby albo jakis presidento bo nawet nie mozna z humorkiem napisać

wpadam po 5 minutach, mapa zmienia się na westa i typ do mnie z takim tekstem

[VIP] [V]ice[V]ersa :  Kozak to moesz by Ty, grasz od tygodnia i nie znasz nawet regulaminu. Zapoznaj si i wr ,)

zds :  synek

zds :  jebie mnie regulamin

i poo tym dostaje bana za kulture XD

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Kultura 3 raz/ Zapoznaj się z regulaminem!'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1941613628'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.225.105'
[AMXBans] ======================================

Możecie się spuszczać na adminków, sr**ć coś do mnie, ale na całym serwie lecą przekleństwa, ktoś padnie pisze kurwa i takiego typu rzeczy, ja wpadam witam się a tym ewidentnie od początku się do mnie przypierdala jak dziwka o wypłatę, i ewidentnie coś do mnie ma, a banuje mnie za słowo "jebie" to już jest totalny obłęd, kumam wyzywanie, nagminne łamanie zasad kultury, ale za 3 słowa, to wg mnie nadużywanie admina i tyle, wg tego za co ja dostałem bana, caly serwer by wyleciał bo większość przeklina, więc gdzie tu logika. 

Nie pozdrawiam tego je*****o pajaca i czekam, potrzebny na serwie jak ku***e majtki bo ledwo co zabija a bardziej sra niż dupe brudną ma :) Tyle ode mnie.

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hm. czytając cały Twój post jestem pewny że ban był słuszny. Z takim podejściem częściej będziesz odpoczywał niż grał :) + widziałem Cię nie raz na serwerze i jakoś ten poziom trzymałeś bez przesadzania a tutaj sam się wręcz prosiłeś by po prostu sobie odpocząć 

ZHMB chopie, znasz mnie, czesto tak pisze z Tobą, Kansiorem i wieloma adminami, jak i z większością graczy na serwerze, i wiele razy przy was przeklinam jak i inni gracze na serwerze, ale typowi jak widać jajca się paliły żeby komuś bana dać ;) Się wysrał amunicją na mnie bo od samego początku się przyjebał, na ch*j miałem się z nim kłócić napisałem z humorem żeby wyluzował, taki regulamin  a polowa z was (adminów) często przeklina, i gdzie tu jakaś sprawiedliwość, no kurwa jesteśmy dorośli mamy po te 20 coś lat, a taka spierdolina się będzie spuszczać jak manna z nieba i będzie mi memlał banami i kickami, głupota.

Myślę, że to co napisze teraz powinno iść już na pw lecz zaryzykuję tutaj. Czasami trzeba nabrać trochę pokory bądź po prostu odpuścić. To że część adminów bardziej się asymiluje z serwerem nie znaczy że każdy taki jest. Odpuść, daj temat do zamknięcia bo i tak zostanie odrzucony (słusznie) a sobie możesz narobić kłopotów. Widzimy się na serwerze! 

Ciesz sie,że tylko na tyle dostałeś bana. Bo spokojnie mógł dać ci na więcej. Skoro masz gdzieś regulamin to po co piszesz "skarge". Sam to odrzucam, bo to jest śmiech na sali.

Ps: Następnym razem za nim coś napiszesz to tak mięsem nie rzucaj i zastanów się czy warto.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.