Jump to content

Niesprawiedliwy regulamin UBT?

Guest
 Share

Recommended Posts

@Thomas @TeTe-_- mam do was pytanie, jakim cudem Forest dostał UB skoro nie dość, że wrzucił ssy po 2dniach a w UBT inni banują ludzi jak wstawią ssy po 2-4dniach od bana?

xUkruS1.png

@Thomas 

Moja odpowiedź jest krótka. W żadnym regulaminie nie ma 24h na napisanie odwołania od bana. Wiec nie wiem w czym problem. (Tylko u Mnie na 201 jest 24h na wrzucenie ssów :))

A co do drugiej sprawy to sprawdził demko które i tak by sprawdził ponieważ gracz nie miał ssów. A co do tego że admin ma, to wyżej jest wytłumaczone często admini nie dostają tych ssów co skutkuje że sprawa się dłuży. Miał chwile to od razu przeszedł do sprawdzenia demka.

Jeżeli ktoś nie zgadza się z moim zdaniem to zapraszam na pw lub ts'a.

To czemu Shock dał typowi bana, jak się odwołał po 4 dniach przecież może neta typek nie miał czy coś? Ile razy było, że koleś nie ma UB, bo niby "nie mam ssów" a admin wrzucał i był typ banowany? ale co mnie obchodzi demko? skoro w logach są poprawnie wykonane ssy?

Kolejna akcja, identyczna akcja co do mojej, tylko w moim przypadku miałem ssy i je wrzuciłem ;] Masz dostęp do logów to sprawdź, że zostały ssy wykonane poprawnie albo jak chcesz poproszę Czarną

QPE1cL7.png

Kolejny ss, który pokazuje REGULAMINOWE 24H minęły :D To jak w końcu?

64qQEJt.png

Brak ssów = brak UB :D 

Oo1uYBA.png

Ogarnijcie ten UBT, bo z czego co widzę jeden wielki żart.. Są dowody i widzicie je, że inni są banowani gdy nie odwołają się do 24h.. A koleś dostaje ub, bo się odwołał po 2 dniach :D Tak jak samo jak wyżej brak ssów? BRAK UB : DD A ziomuś dostał ub, bo ssów nie miał :D :D Dlaczego inni są traktowani lepiej od innych? Tak samo jak piszecie rozpiska do 24h itp to raczej daje jasno do zrozumienia, że na wszystkie tematy UBT są do 24h :D Tak jak ludzie piszą odwołania i nagle po 24h zamykacie temat z braku zainteresowania :D i co widzimy? Wszędzie jest czas do 24 godzin  :lol:

@TeTe-_- @Thomas ja do was nic nie mam, ale traktujmy wszystkich tak samo ;] skoro ziomek dostał UB za napisanie o UB po 2 dniach i brakach ssów, to powinniście przeglądać teraz tematy Zbanowani i dawać pokrzywdzonym UB ;] Skoro nie ma nigdzie notki o tym, to może warto ją dodać? ;] Taka prośba ode mnie, nie zamykajcie tematu, niech się inni wypowiedzą ;]

SSy < Sprawdzenie demka

24h na odwołanie się - 48h +/-

Nie było mnie pół roku około. Wracam do tego co robiłem wcześniej, a nie co robili moi zastępcy. Nikt na mnie nie narzekał pół roku temu :)

@edit Dobra dobra to od dziś walczymy z ludźmi, którym komputer nie zapisał ssów, nie mieli czasu na dostarczenie dowodów z różnych powodów. To czy był odpalony czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Tak właśnie przecież działa profesjonalne ubt XD!

Edited by TeTe-_-

I o to kolejne dowody których chyba Mi brakło w wczorajszej skardze, może załączanie dowodów w linkach jest złe, bo i tak w nie nie wjedziecie? Ale mniejsza, jak widać wszystko jest ładnie napisane i podane na tacy. Może tym razem zajmie się ktoś tym na poważnie bo jeżeli ktoś z ubt mówi że na odwołanie ma się 24h to coś tu nie gra. Wczoraj zostało powiedziane że nie ma czegoś takiego, więc skąd Shock to wziął? Wymyślił? Nie sądzę. A ssami to ta sama sprawa, brak ssów brak ub. XD 

48h ubt ma na tylko w sytuacjach wyjątkowych takich jak przesiadywanie z rodziną itd. Z tego co Mi wiadomo to w normalnych sytuacjach ubt ma 24h.

Powtórzę, chodź nie wiem czy to będzie miało sens. NIE MA SSÓW, NIE MA UB.

@TeTe-_- I proszę Cię, czytaj to uważnie. Nie chodzi tu o to że nikt nie narzekał, tylko że popełniane są błędy które nie powinny mieć miejsca. A jakby nie patrzeć wielu na tym ucierpiało to dlaczego ten siedzi sobie swobodnie na serwerach?

Edited by Tauware

@TeTe-_- zobacz sobie to, identyczna sytuacja co do mojej, ja wrzuciłem ssy, Czarna pisała, że ssy są zrobione prawidłowo, więc nie wiem dlaczego typ dostał UB? może na ssach widać było jakiś celownik do awp? może radarhack?

Jak celownik do awp czy radarhack nie byłyby do wykrycia na demku to strony takie jak bl nie mają sensu XD Widać jak ktoś robi przesadne fast zoomy albo nagle idzie w stronę przeciwnika. I mówisz, że na ubt startujesz? XD

2 minuty temu, TeTe-_- napisał:

Jak celownik do awp czy radarhack nie byłyby do wykrycia na demku to strony takie jak bl nie mają sensu XD Widać jak ktoś robi przesadne fast zoomy albo nagle idzie w stronę przeciwnika. I mówisz, że na ubt startujesz? XD

Ty tak serio? nie wstawił, ssów to dlaczego ma UB? przeczytaj co napisałem jeszcze raz. Czarna napisała, że SSY są poprawnie zrobione, mi się zapisały a mu nie, to chyba nie tak działa? Nie wszystko da się zobaczyć na demku panie UBT, dlatego się robi jeszcze ssy D:

3 godziny temu, selfie napisał:

Ty tak serio? nie wstawił, ssów to dlaczego ma UB? przeczytaj co napisałem jeszcze raz. Czarna napisała, że SSY są poprawnie zrobione, mi się zapisały a mu nie, to chyba nie tak działa? Nie wszystko da się zobaczyć na demku panie UBT, dlatego się robi jeszcze ssy D:

Nie kazda wersja wina/klient cs'a/samego os zawsze wykona dokladnie polecenie, które zostało wydane poprzez sam proces. Wiec jezeli wystepuje taka sytuacja ze komus sie nie zapisaly ssy, to UBT( wiem ze Jessi mial na to kompletnie wyjebane za moich czasow) sprawdza demko, przy kolejnej sytuacji gdzie nie ma ssow, nie ma UB; bo to chyba logiczne ze po 1 takiej wpadce, powinien odp. skonfigurowac klienta.

@selfie do tego co sie odwolales to byla 1 sytuacja traffki, wiec dostaje UB, nie ma w tym nic dziwnego.

Co do samego regulaminowego czasu odwolania sie, to wiadome ze osoba, ktora dlugo gra na serwerze i dostaje ssy/demo ma wieksze przywileje, niz takie "newbie"; temat byl poruszany kilkukrotnie miedzy OP/J/H

3 godziny temu, Tauware napisał:

I o to kolejne dowody których chyba Mi brakło w wczorajszej skardze, może załączanie dowodów w linkach jest złe, bo i tak w nie nie wjedziecie? Ale mniejsza, jak widać wszystko jest ładnie napisane i podane na tacy. Może tym razem zajmie się ktoś tym na poważnie bo jeżeli ktoś z ubt mówi że na odwołanie ma się 24h to coś tu nie gra. Wczoraj zostało powiedziane że nie ma czegoś takiego, więc skąd Shock to wziął? Wymyślił? Nie sądzę. A ssami to ta sama sprawa, brak ssów brak bana.

48h ubt ma na tylko w sytuacjach wyjątkowych takich jak przesiadywanie z rodziną itd. Z tego co Mi wiadomo to w normalnych sytuacjach ubt ma 24h.

Powtórzę, chodź nie wiem czy to będzie miało sens. NIE MA SSÓW, NIE MA UB.

@TeTe-_- I proszę Cię, czytaj to uważnie. Nie chodzi tu o to że nikt nie narzekał, tylko że popełniane są błędy które nie powinny mieć miejsca. A jakby nie patrzeć wielu na tym ucierpiało to dlaczego ten siedzi sobie swobodnie na serwerach?

Brak ssow brak bana -------- w8 wat? Ogolnie od samego poczatku sieci bylo 24h na odwolanie sie od bana. 2. Co jest wyjatkowego w przesiadywaniu z rodzina? Spedzanie czasu z bliskimi to raczej sytuacja dosc normalna; nie musiales az tak tego okreslac. Po prostu jak ubt/@ nie moze rozpisac to daje info, wtedy przysluguje mu reg. 48h, albo sprawa jest brana przez kogos innego. Teraz sie zastanawiam czy Ty to dokladnie przeczytales, bo widze tylko kalke tego co napisal selfie.

3 godziny temu, selfie napisał:

Nie wszystko da się zobaczyć na demku panie UBT, dlatego się robi jeszcze ssy D:

Gruuuuubo sie mylisz, jak jest ogarnieta ekipa( aktualnie chyba nie jest az tak) to wszystko leci z demka. Ogolnie no offense do nikogo, po prostu sprostowalem Wam sprawe jak to wygladalo( jak powinno to wygladac) i jak( chyba) teraz to wyglada.

Edit

Przeczytalem sobie ta Twoja skarge @Tauware i az mnie scisnelo ze smiechu. Dobrze ze nie jestes opiekunem/h@ bo ta siec by miala graczy na je****m minusie.

@Ass - Tobie rowniez chcialem pogratulowac tak przepelnionej argumentami odpowiedzi jaka postanowiles umiescic w skardze na @TeTe-_-.

Nie mam bladego pojecia czy byles UBT, ale jak byles, to naprawdę wspolczuje kazdemu graczowi ktory dostal od Ciebie brak UB; skoro myslisz ze UBT to je***e roboty i sprawdzaja tylko ssy, a jak ich nie ma to powinni miec wyjebane w sprawe i leciec do nastepnego tematu TO pozdro z OHIO.

Edit2.

@Ass jak napiszesz to poprawnie po polsku, to z checia przeczytam, bo po pierwszym przecinku odpadlem + nie najechalem na Ciebie.

Edited by futuba.

Tak w skrocie, jak ktoś dobrze gra + załączy se wh, to tym demkiem możecie sobie coś tam wyczyścić, bo za uja go nim nie uwalicie. 

Koleś dostał bana 21.04 napisał odwołanie 23.04 :D grał wtedy z AWP, bo wstawiłem jego ssy na demku się dowiesz czy używa celownika do AWP? Raczej wątpię, czy zauważysz czy ma jakieś modele postaci typu ESL? Nie, gdy była taka sytuacja, to Roni wstawił LOGI serwera, gdzie było widać, że ssy były robione. Można Czarną poprosić niech to samo zrobi, a nie patrzeć demko :D Jakoś gdy ktoś miał wrzucić ssy dostawał na to czas 24h, Forest napisał, że nie ma więc dlaczego dostał UB? Skoro inni dostawali bany, a NIKT DEMEK nie oglądał tylko z automatu bany D:  Albo traktujemy wszystkich jednakowo albo nie, zastanówcie się ;] i dalej nikt mi nie odpowiedział, dlaczego koleś dostał UB gdy się odwołał po 2 dniach, a inni dostawali bany oraz nikt nie chciał ich demek oglądać? To teraz powinniście tematy kopać i tak samo oglądać demka tych co ssów nie wrzucili XD

@futuba. Gdybyś czytał ze zrozumieniem , to byś zauważył, że przytoczyłem , Pana @Trzeci i , Pana @Thomas a zapomniałem o Panu @G Shock i ktoś wrzucił ssy właśnie i pokazał wam , że właśnie tak jest robione przez tych wymienionych wyżej " brak ssow , brak ub" "ssy wstawione po czasie , brak ub " więc co ty @futuba. Się do mnie przyjebales ?? Czy napisałem że ja tak robiłem ? Hmm może nie miałem bladego pojęcia o Ubt , lecz " spróbowałem" swoich sił ;) i popełniłem dużo błędów , a przez moje błędy zostałem zdegradowany ;) i jak widzę po twoim zdaniu " Nie mam bladego pojecia czy byles UBT, ale jak byles, to naprawdę wspolczuje kazdemu graczowi ktory dostal od Ciebie brak UB; skoro myslisz ze UBT to je***e roboty i sprawdzaja tylko ssy, a jak ich nie ma to powinni miec wyjebane w sprawe i leciec do nastepnego tematu TO pozdro z OHIO" 

Przecież masz wyżej ssy , jak inni robią z Ubt "brak ssow = brak ub " " nie wrzuci ssow do 24h = brak ub " więc ??!? "WTF!!" więc czemu się mnie przyjebales ?? Druga sprawa gdybym ja tak robił bym "wyleciał" że jak to przytoczyłes " że skoro ssow nie ma to Ubt ma mieć wyjebane w to i lecieć do następnego" przecież tak właśnie robią xdd a ty do mnie masz problem xdd ;)

druga sprawa " wyleciałem z Ubt " ponieważ ;) nie zamykałem tematów , lub , jak napisałem demko 24h na rozpiskę to także tematu nie zamknąłem " a tak to UB i rozpisywanie demka problemu nie miałem ;)

a zresztą po co strzępić ryja , jak i tak widzicie tylko swoich znajomych ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.