Jump to content

Raczej kolejny błąd.

Nie wiem
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, tu ponownie Kacper.

Przychodzę do was z banem @Pacza :D

Widzimy tutaj bana gracza Pacza :D ale ale ale 

image.thumb.png.4ca639f47b0e6d127e7393451cbb5829.png

Pierwszy ban "Czitujesz/Cheating" Widzimy zupełnie inne SteamID, niż 3 wygasłe bany (IP możecie sprawdzić czy ma zmienne czy nie, ja nie moge).

Na serwerze nie mamy czegoś takiego jak Rezerwacja nicku etc. Tutaj "moje" bany na serwerze (Jak widać mam admina, a i tak ktoś sobie śmigał na moim nicku).

image.thumb.png.9f0821404fc5d3a91f47a0c256e439ee.png

Po co gracz ma cheatować mając tyle godzin (Nie wykluczam tego). Zwykła podszywa + to wasze demko pewnie kręcone na podszywce 99%.

image.thumb.png.611d1333abbea94d7e3876ea7f1637e8.png

@DSK Tutaj również "pewna" propozycja, aby dodać rezerwacje nicku dla admina.

pozderki

Edited by Ariana Grande Fanboy

Pierwsze co zrobiłem to odbanowałem tego gracza. Później dostałem info od adminów serwera, że to musiałbyć on, bo odzywał się przez mikrofon czy coś takiego. Uznałem, że gracz ma zmienne ip i steam id, więc zmieniłem na zbanowanego. Teraz dowiaduje się, że nawet na nick admina można bez problemu wejść. Gracz Pacza z tego co zauważyłem ma wysoki ranking, więc jego nick jest łakomym kąskiem dla dzieciaków. Dzięki Ci za zgłoszenie, w świetle nowych faktów gracz zostaje odbanowany.

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.