Jump to content

[Podanie UBT] Harley Quinn

Harley Quinn
 Share

Recommended Posts

Nick: Harley Quinn

Imię Kacper.

Steam ID: STEAM_0:0:4488782 - http://steamcommunity.com/profiles/76561197969243292/

le czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Od 2 do 5 godzin dziennie w tygodniu, w dniach wolnych napewno więcej.

Opisz siebię: Na imię dano mi Kacper mam za sobą 17 wiosen. Co mogę jeszcze dodać jestem skromnym chłopaczkiem z JB, który nienawidzi osób używających wspomagaczy. Można powiedzieć, że mam doświadczenie w ocenie nagrań i ss'ów kiedyś pomagałem znajomemu, za czasów, kiedy grałem na innych sieciach często mojej gry na serwerach typu DD2, 4Fun etc. przewijały się osoby oszukujące, które w szybkim tępie lądowały z banem przez właśnie moją inicjatywę. Podczas czasu wolnego, lubię pograć w Counter Strike 1.6 na serwerze JailBreak.

Dlaczego akurat Ty?:Mam spore doświadczenie w ocenie nagrań, co do screenów jestem w stanie dać sobie ocenę 3, ale myślę, że wszystko da się nadrobić, dostałem dobry poradnik od @Trzeci także chwila moment wszystko będzie doszlifowane. Wszystkie powierzone mi zadania zawsze próbuje wykonać jak najlepiej, miałem również okazje pomagać znajomemu, który zajmował się właśnie tą rolą.

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Nie, niestety nie miałem nigdy okazji dostać tego zaszczytu.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Za ocenianie demek mogę dać sobię ocenę 7/10, na temat Ss'ów 6/10 .

Czy grałeś kiedyś na cheatach? (jeśli tak to jakie)?: Za czasów „szczyla” grałem na owych wspomagaczach, używałem między innymi: NoRecoil, Aimbot [Legit również], WallHack, ESP, NoSpread, SpeedHack, RadarHack oraz różnorodne MultiHack'i. [HLR Leis Release 05, WallHack Antiss, r-aimbot by w@koo, CPC, ZeroWare, l0rex, BH-Script, Aimbot by dadley]
Kontakt: Drogi dostępu do mnie macie poprzez: Forum, Steam, TeamSpeak 3.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.