Jump to content

1% ? Usunięcie skina?


iWeeD
 Share

Recommended Posts

2 godziny temu, Krystek napisał:

1% przy deadzie, czyli średnio raz na 100 deadów. Hmm, można podnieść przelicznik 1/150 maksymalnie. 

Po co podnosić skoro skin tracisz tylko na mape....

W next map jest spowrotem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to proponuję zrobić ankietę, czy w ogóle coś takiego jak ta strata skina jest komukolwiek do czegoś potrzebna / konieczna i co wszyscy o tym myślą.

Ogólnie dla mnie osobiście ten pomysł jest strasznie (nie chce tu przeklinać)... :p

Ale dobrze by było zapytać o zdanie większej ilości graczy ;p

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Gozdan napisał:

przezywacie gorzej niż mrówka okres to tylko skin tracisz go na czas mapki od kąd jest to ja tylko raz stracilem jak dla mnie moze to zostac :P:)

Jak dla mnie te skiny można całkiem usunąć z serwera ???

Link to comment
Share on other sites

Wiele osób stracilo skiny byc moze przez ta zmiane lub podobnie jak strata lvl z bugiem. Mozna zobaczyc jak ten przelicznik dziala teraz i wtedy moze zrobic ankiete jesli byla by to zbyt duza strata dla niektorych osob . jak dla mnie tak jak up nie ma zadnego znaczenia .

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Gozdan napisał:

przezywacie gorzej niż mrówka okres to tylko skin tracisz go na czas mapki od kąd jest to ja tylko raz stracilem jak dla mnie moze to zostac :P:)

 

Jeśli traciło by się tylko na czas mapki to ok, niech tak zostanie. Ja osobiście również mam w du**e te +10 statystyk, więc na tym mi nie zależy.

Ale ponad rok było dobrze i nikt się na skiny nie skarżył, a teraz wszedł taki ów poroniony pomysł i widzicie jaka gównoburza się kręci.

Niektórzy mówią, że im nie zależy na stracie i czy w ogóle skiny będą czy nie. Prawda jest taka, że gó**o gracie, a rozumieć to można na 2 sposoby.

Po pierwsze mało gracie, co jest oczywiście do zrozumienia, gdyż ostatnimi czasami na serwerze są pustki i widząc na mapie 4v4 nie chce się grać, więc większość

stałych, bardziej doświadczonych graczy, którzy się tu wypowiadają tak to właśnie odbiera i pod tym względem was dobrze rozumiem, bo sam gram tylko z nudów, gdyż komp nie pozwala

na nic ciekawszego, a nie mam ochoty na studiowanie kolejnego serwera, tak jak znam ten. Wracając najlepiej jednak skupmy się tylko na tym powodzie, bo jak bym rozwinął drugi, to można by rzecz, że jeszcze na kogoś naskakuje czy hejtuje, także pozostawię to tylko dla siebie. Więc teraz wyobraźcie sobie gdyby na serwerze było stałe ok. 20 osób, a w tygodniu w godzinach wieczornych podchodziło do maxa. No i elegancko jest z kim grać, fajnie się gra, reset był na małych lvl w końcu po 2 dniach uzbieraliśmy sobie na takie np. AK THE EMPRES, no i po 2 godzinach "twój skin został zniszczony" (mam tu na myśli na stałe), no przecież 95% się ze mną zgodzi jak nie więcej, że z automatu złapało by wkurwa że 2k M poszło w błoto i od nowa. Jak chcecie zostawić ten szajs to zostawcie 1/100, ale ceny skinów niech będą po 500 monet. Zdecydowana większość graczy gra bez vipa + ich końcowe statystyki na mapie oscylują w granicach 20, czasem ponad 20 fragów na mapę. Więc teraz wyobraźcie sobie ile taki ktoś musi zbierać 2k na skina i co potem pomyśli jak już kupi, a po paru godzinach zobaczy komunikat wcześniej wspomniany. Także moim zdaniem, jak i pewnie znacznej większości to albo odejdźcie od tego "zje*anego pomysłu(najlepiej), albo niech szansa będzie mniejsza niż na premkę w skrzynce, albo niech skiny będą po te 500 monet i niech się niszczą po 2/3 godzinach.

5!

Link to comment
Share on other sites

Kolejny problem widzę, który tyczy się nie jednego, ale dwóch COD'ów.

Ilość monet za skina + czas jego "bycia" (szczerze, szybciej straciłem skina niż zdobyłem drugiego), a co za tym idzie, musiałbym znowu go wykupić, żeby dostać ów statystyki.

Są dwie opcje dla wszystkich (to tylko moje zdanie):

>Usunąć skiny
>Usunąć drop skina

Albo jedno, albo drugie, bo jest to po prostu mówiąc kolokwialnie (Z*E*A*Y) pomysł.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Madara. napisał:

Są dwie opcje dla wszystkich (to tylko moje zdanie):

>Usunąć skiny
>Usunąć drop skina

Przy drugiej propozycji mam rozumieć, że chodziło Ci o zniszczenie skina, a nie jego drop ze skrzynek? :p

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@iWeeD , @OnyX , @Gesen , @Madara. I inni , oni tego nie zmienia xd , zrozumcie to , że usuwanie skinów , strata ich , powoduje lepszy hajs dla nich ;)

Gracz straci skina , nagle kolejnego , i tak kupuję te skiny , i jedni odejdą bo im to pasować nie będzie , to drudzy przyjdą i znowu kupią z 4 razy xdd , a hajs się kreci dalej :3 nie mieli już z czego zarabiać kasy, to kombinują dalej aby ten pieniążek przybywał i przybywał ;) .

A wam dalej będą nawijać makaron na uszy xd , a i tak tego nie zmienia ;) ta sieć słynie z tego , że hajs musi się zgadzać ;) , cieszcie się , że za Administratora nie musicie płacić :3 , bo policz ilu jest Administratorów i teraz licz , że przypada na serwer z 6 do 8 Administratorów :3 po 11zl liczmy skromny SMS ;) to już masz 88 zł na miesiąc z 8 gości xd , więc czekajmy aż nadejdzie ten moment , który zaowocuje w to że Adm będzie płatny ? ;) ogólnie to tyle z mojej strony ;) "nie hejtujcie mnie :( to tylko moje szare i ponure zdanie na ten temat :(

 

kocham was <3 , i życzę miłego grywania na cod'zie ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.