Jump to content

Q&A - Czwarty minus jeden

Frizuu
 Share

Recommended Posts

1. Jak masz na Imię?

2. Ile Lat masz?

3. Czym się zajmujesz, na co dzień?

4. Gdzie pracujesz?

5. Jak długo jesteś z nami, na 1s2k.pl?

6. Skąd Pochodzisz?

7. Masz dziewczynę?

8. Ile grasz w Cs'a 1.6?

9. Grasz jak tak to ile w Cs'a Go?

10. Jaką broń preferujesz w Cs'a?

11. Twoje największe osiągnięcie?

12. Twoje Marzenie?

13. Kim byś chciał zostać w życiu?

14. Chciałbyś coś w życiu zmienić, jeśli tak to co?

15. Kim byś chciał zostać na forum 1s2k.pl?

16. Grasz w coś innego niż Cs'a?

17. Uprawiasz jakiś sport?

18. Klub Piłkarski Ulubiony?

19. Jeździsz na mecze?

20. byłeś kiedykolwiek ja jakimś meczu?

21. Znamy się?

22. Czym byś chciał zostać jakim zwierzęciem?

23. Kiedy zagramy 1vs1?

24. Ile chciałbyś mieć dzieci w przyszłości?

25. Mieszkasz z rodzicami?

26. Jaka jest najgorsza twoja cechą?

27. Jesteś w czymś dobry?

28. Gdzie byś chciał zamieszkać?

29. Ile chciał byś zarabiać życiu?

30. Kim jesteś z wykształcenia?

11 godzin temu, Viru(S) 13. napisał:

1. Jak masz na Imię?

2. Ile Lat masz?

3. Czym się zajmujesz, na co dzień?

4. Gdzie pracujesz?

5. Jak długo jesteś z nami, na 1s2k.pl?

6. Skąd Pochodzisz?

7. Masz dziewczynę?

8. Ile grasz w Cs'a 1.6?

9. Grasz jak tak to ile w Cs'a Go?

10. Jaką broń preferujesz w Cs'a?

11. Twoje największe osiągnięcie?

12. Twoje Marzenie?

13. Kim byś chciał zostać w życiu?

14. Chciałbyś coś w życiu zmienić, jeśli tak to co?

15. Kim byś chciał zostać na forum 1s2k.pl?

16. Grasz w coś innego niż Cs'a?

17. Uprawiasz jakiś sport?

18. Klub Piłkarski Ulubiony?

19. Jeździsz na mecze?

20. byłeś kiedykolwiek ja jakimś meczu?

21. Znamy się?

22. Czym byś chciał zostać jakim zwierzęciem?

23. Kiedy zagramy 1vs1?

24. Ile chciałbyś mieć dzieci w przyszłości?

25. Mieszkasz z rodzicami?

26. Jaka jest najgorsza twoja cechą?

27. Jesteś w czymś dobry?

28. Gdzie byś chciał zamieszkać?

29. Ile chciał byś zarabiać życiu?

30. Kim jesteś z wykształcenia?

1. Miłosz.

2. 11 kwietnia skończyłem 17 lat.

3. Na co dzień siedzę w szkole, trochę przed kompem i ze znajomymi na dworze. Standardowy układ.

4. Jeszcze nie zacząłem pracy, gdyż mój wiek na to nie pozwala, ale kiedyś jak byłem trochę młodszy chodziłem na truskawki lub wiśnie i roznosiłem ulotki. Teraz w wakacje zabieram się za pracę na magazynie.

5. Jestem z wami jeszcze za czasów starej sieci. Czyli około od roku 2015, jak nie wcześniej :)

6. Pochodzę z Pyrlandii czyt. z województwa Wielkopolskiego, a dokładnie z miejscowości oddalonej o 20 kilometrów od miasta Poznań.

7. Niestety, a może na szczęście nie posiadam dziewczyny.

8. Tę gierkę pokazał mi kolega mojego starszego brata gdy miałem 7 lat. Postanowiłem, że muszę ją zainstalować. Mój stary komp nie pozwalał na zbyt wiele, więc łupałem całymi dniami tylko w cs'a. Teraz gdy mój komp jest o niebo lepszy nie mogę tak po prostu zostawić tej gry na pastwę losu, więc gram po dziś dzień. Podsumowując gram w prawie 10 lat ^_^

9. Zacząłem grać w CS:GO w styczniu 2017 roku. Gra sprawiała mi radość dopóki nie awansowałem do LEM'a. Jakieś 4 miesiące temu przestałem grać, ponieważ psułem sobie tylko nerwy. Aktualnie na steamie mam około 450 godzin i wpadam sobie czasem zagrać ze znajomymi :)

10. Ogólnie lubie strzelać z każdej broni, ale jak miałbym wybierać ulubione to były by to: AWP, M4A1, AK-47 i Kreig.

11. Pewnie były by to jakieś medale w sporcie, ale teraz jedyne co mi przychodzi do głowy to 100% frekwencji w 3 gimnazjum gdzie wcześniej miałem opuszczonych po 250 godzin;)

12. Marzenie? Mogę zacytować?
"Chcę być tam gdzie plaża i słońce,
wokół panuje pokój, jestem na chillu, dorosłem. Mam rodzinę, mam na nią forsę, zdrową głowę i myślę spokojnie. Chcę być tam gdzie morze potrzeb zmienia się w kroplę, i wiem że już nie utonę. Zawadiackie akcje zwyrodnialców w moją stronę, stanowią tło, mam na nie olew, a ich pie*ole."

13. W życiu nie chcę być kimś wielkim. Chcę mieć dla kogo żyć, zaspokajać swoje potrzeby i bliskich mi osób. Przy tym wszystkim pozostać normalnym i dobrym człowiekiem. Niech inni gonią za sławą, bogactwem, używkami i pozycją. Wyścig szczurów nie jest dla mnie;)

14. Tak, z pewnością chciałbym mniej przeklinać i potrafić nie komentować każdej sytuacji. Kto wie, może z wiekiem mi przejdzie. ^^

15. To co mam teraz w zupełności mi wystarczy.

16. Oczywiście. Czasem pogrywam w Metina, PUBG'a, Gothica, Wiedźmina, a od kilku miesięcy najwięcej czasu spędzam grając w Fortnite. Tak, gram w gierki dla dzieci jak niektóre niedobre osoby uważają. 

17. Lubię pojeździć na rowerze, pograć w ping ponga, w siatkówkę czy w piłkę ręczną. Ostatnimi czasy najwięcej czasu spędzam grając w piłkę nożną.

18. Nie oglądam za dużo piłki nożnej, ale jeśli miałbym wybierać były by to dwa kluby. Lech Poznań i Real Madryt.

19. Czasami jak mam wolny grosz pojadę na mecz Lecha, żeby obejrzeć dobrą grę. Lubię też wtedy popatrzeć na piękną oprawę i posłuchać najlepszego dopingu. ^^

20. Odpowiedziałem Ci na to pytanie wyżej.

21. W sumie to się w ogóle nie znamy, prócz rozmów na steam i na forum.

22. Nie myślałem o tym. 

23. Kiedy ogarnę nową mysz, bo obecna obkręca się kiedy chce i czasmi nie reaguje na ruchy.

24. Ciężkie pytanie. Kocham dzieci, więc dwójka to moje minimum;)

25. Tak

26. Moją najgroszą cechą jest to, że za dużo przeklinam. Staram się to zmienić ale z negatywnym skutkiem :/

27. Nie mi oceniać czy jestem w czymś dobry. Chociaż skoro już zapytałeś.. W szkole nigdy nie miałem problemów z ocenami, więc można powiedzieć, że jestem dobrym uczniem ^^

28. Chciałbym zamieszkać w domku jednorodzinnym z widokiem na morze i plażę.

29. Nie umiem odpowiedzieć dokładnie na to pytanie, ale wiem też, że nie jestem zachłanny. Chciałbym zarabiać tyle, aby zaspokajać swoje podstawowe potrzeby.

30. Jeszcze się kształcę. Jeśli się wszystko powiedzie, już za nieco ponad 3 lata zyskam tytuł technika informatyka.

12 godzin temu, Kub1nho ツ napisał:

Będziesz kiedyś czwarty? :default_blush:

Nie mam pojęcia. Nazwisko i koledzy zobowiązali mnie do tego bym był trzeci. Tak naprawdę w mojej licznej rodzinie urodziłem się jako szósty, więc możesz tak na mnie mówić :D

8 godzin temu, 0sTrY napisał:

Uprawiasz jakiś sport? :football:

chodzisz na siłkę :default_weight_lift:

Tak, odpowiedziałem na to pytanie wyżej. Nie chodzę na siłownie, ale planuję zacząć chodzić bo jestem jak to mówią zbyt "suchy" :D

7 godzin temu, NoPerfect napisał:

Kiedy fornite?

Jaki rekord kili? 

Dlaczego nie umiesz budować 

Dlaczego nie kupisz ratowania 

Dlaczego jesteś wieszak 

1. Kiedy chcesz. Nasz Szczurzy kanał jest zawsze otwarty.

2. 15 killi na solo, 16 killi na duo i 20 killi na squadach.

3. Umiem budować

4. Kupuję niedługo, żeby móc farmić vdolce na tańce i skiny.

5. Nie wiem, może powinienem o to zapytać Ciebie?

2 godziny temu, Wargi napisał:

Kiedy dasz Poke'a Dylowi? XD

Jak wejdzie na ts'a, bo ostatnio Tomek mu zabrał antypoke xD

1 godzinę temu, Aleksandra napisał:

1. Dlaczego jesteś taki wredny?

2. Ulubione słowo?

3. Palisz papierosy?

4. A widzisz może coś dziwnego w pytaniach?

1. Przepraszam za siebie z całego mojego serduszka. Jeśli naprawdę uważasz, że jestem wredny to może powinnaś mnie olać? :(

2. Mogą być dwa? Kocham Cię. Oczywiście nie skierowałem tych słów do Ciebie, to tylko odpowiedź na pytanie ^^

3. Nigdy nie zapaliłem, nie palę i nie zapalę choćby jednego papierosa. Szkoda zdrowia i pieniędzy;)

4. Odziwo nie widzę w tych pytaniach nic dziwnego. Rozczarowałem Cię?

1 godzinę temu, Tauware napisał:

Mag/najemnik czy strażnik, jeżeli strażnik/mag/najemnik to powiedz Mi dlaczego.

Nie potrafię odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Uważam, że każda klasa postaci jest warta uwagi, bo wszystkie mają w sobie coś unikalnego. Ta gra jest zbyt piękna, żeby zastanawiać się nad takim czymś <3

Co zrobiłeś z Bandytą z bandy, która okradła Cavalorna? Zatłukłeś lagą czy może nożem na wilki? A może oszczędziłeś go aby otrzymać te dodatkowe 50expa za rozmowę ze starym znajomym który się zwał w koloni karnej Jessy? (pozdro dla kumatych)

25 minut temu, Tauware napisał:

Co zrobiłeś z Bandytą z bandy, która okradła Cavalorna? Zatłukłeś lagą czy może nożem na wilki? A może oszczędziłeś go aby otrzymać te dodatkowe 50expa za rozmowę ze starym znajomym który się zwał w koloni karnej Jessy? (pozdro dla kumatych)

Rozmawiałem z nim, wziąłem list gończy, wyciągnąłem imię, ostrzegłem go przed Cavalornem, wróciłem do niego po rozmowie z farmerem i dopiero wtedy zabiłem. Nawet nie wiedziałem, że można pogadać o nim z Jessy'm i że mogą się razem spotkać :o

Ostatnie pytanko :D 

Co zrobiłeś z Rengaru? Zależne od ścieżki jaką grasz czy dla zasady?

Jako strażnik, oczywiste że sprzedajesz.

Jako najemnik, zostawiasz go, te kanalie powinny się trzymać razem.

Jako mag, bierzesz pieniądze na rzecz Innosa, jedynego prawego Boga.

Pozdrawiam :> 

20 godzin temu, Trzeci napisał:
22 godziny temu, Wargi napisał:

Kiedy dasz Poke'a Dylowi? XD

Jak wejdzie na ts'a, bo ostatnio Tomek mu zabrał antypoke xD

I jak sie z tym czujesz Miłoszku? XD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.