Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zgadzam się z Zyga w 100% zróbcie tak jak dawniej, dodajcie propozycje nasze (Mówię o tych diamentach, czy Nowym vipie albo survku), bo jak jest 7 osób to nie jest fajnie :/ @G Shock to przydała by się ta reklama, żeby było jak dawniej pełen serwer, że aż wbić się nie dało xD.

Edytowane przez BO$$
By Carolina Reaper!,

to ze graczy brak na serwie to wina po części reklamy która została/zostanie naprawiona xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Reklamy? Na cs setti widzę zombie na drugim miejscu więc to chyba nie reklama... skoro mówisz Shock że to reklama,to gdzie są Ci gracze co grali gdy był pełen serwer...

Edit!

To mamy coś proponować czy nie,nie oszukujmy się... Tu nie chodzi o żadną szkołę czy ciepło na dworze...

Ja zaproponowałem powrót do ustawień serwera sprzed resetu i tego się trzymajmy!

Pomyśl sobie że wchodzą nowi gracze,vipa nie ma.... Taki gracz nie jest w stanie nabić ap na lmy,ja też bym nie grał... Druga kwestia jest taka że do klanu też go nikt nie weźmie bo skąd taka osoba  ma mieć expa na wpisowe? 

Trzeba coś zmienić,Kalu proponowałkilka zmian ale w sumie to nic z tego nie wyszło,nas macie słuchać,to my tam gramy i widzimy co się dzieje i co się ludziom nie podoba...

Edytowane przez Zyga 991
By Carolina Reaper!,

Gdzie są gracze to ja nie wiem jest lato za niedługo koniec szkoły nie wszyscy siedzą 24/7 i w cs grają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Klany mogą zostac ale zmienic np zeby ulepszanie bylo za iles tam tysięcy ap nie expa i zeby przede wszystkim normalne działały a nie same bugi po 2 wprowadzić to co kalu pisal, 3 misje, 4 ap poprawic zeby lecialo jak kiedyś bo nie majac dmg tylko na krowie da sie grać normalnie jak sie nie ma vipa to nie ma gry wgl wiec skad maja byc ludzie, ja mając diax auga i no recoil oraz vipa nie raz musiałem prosić o ap bo brakowało na lm to nie jest normalne strzelając same hs i nie zganiaj @G Shock na szkole bo jak grałem rok temu to jaka pora by nie byla roku to do 22 nie dalo sie wejsc na serwer.

Edytowane przez PlayWithMe#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Moja propozycja taka by na rundzie rozgrzewkowej, każdy zabity przez Nemezisa dostawał 1 ap (1 dead = 1ap). Ponieważ jeśli jest ktoś ogarnięty to trudno raczej na nim nabić ap, a dzięki temu nemek zadowolony oraz humany. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RasTa.! napisał:

Hej. Moja propozycja taka by na rundzie rozgrzewkowej, każdy zabity przez Nemezisa dostawał 1 ap (1 dead = 1ap). Ponieważ jeśli jest ktoś ogarnięty to trudno raczej na nim nabić ap, a dzięki temu nemek zadowolony oraz humany. :)

Na + dla graczy bez vipa.

Dla vipów wiadomo trochę mniej opłacalne skoro więcej AP wbija bijąc zombie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, RasTa.! napisał:

Jak dla mnie brzmi na +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Zróżnicowanie map? Wgrać plugin, który będzie ograniczał wybór map granych do 5 wstecz???

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=158567?t=158567

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=158969?t=158969

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe Zombie, trochę poprawek:

>Za zniszczenie LM jako Zombie nie dostaje się AP (opcjonalnie było to zawsze po 2 AP za LM'a);
>Do trybów pod PPM, jeśli chodzi o granaty powinien zostać dodany "Tryb: Laser". Można wtedy rzucić go na ściane/podłoge, przyczepia się i generuje niebieski zazwyczaj laser, po jego przekroczeniu granat się uaktywnia;
>Animacja lasera z LM'a (aktualnie nie ma);
>Po rzuceniu frozen nade'a nie można atakować zombie (na większych serwerach jak i większości których grałem zawsze była taka możliwość, ułatwiało to grę, a zombie mało hp nie mają, nie oszukując się;
>LM'y czasami się bugują w tajemniczych okolicznościach i nie można ich zniszczyć (ten był akurat postawiony przeze mnie i nie wiem czy to może przez to czy cokolwiek innego, dołączam screen na samym dole);
>Poprawić pokazywanie nicków (jest to dosyć uciążliwe, gdyż nie widzimy swoich sojuszników, z którymi zazwyczaj gramy albo nie chcemy ich w kampie, którą sobie "rezerwujemy";
>Zredukować nazwy w wyborach broni (GALIL/AK-47/M4A1/GLOCK/USP/DEAGLE etc. etc, a nie GALIL WENTIGIOMRTOHNOI, AK-47 MACHINE bla bla);
>Dodać bindy (nie zauważyłem przynajmniej) na czacie ogólnym, które się wyświetlają co jakiś czas typu: "bind klawisz +setlaser/dellaser" i tak dalej;
>Zwykłe plugin z pokazywanym dmg per hit (ten na prawo jest naprawdę uciążliwy) i normalne pokazywanie HP Zombie jak na zwykłych serwerach (tylko z wymuszeniem hud_centerid na środku);

Na razie tyle. Jak coś jeszcze zauważę to napiszę.

@P00L @Poli @aSiorr

20181104202457_1.jpg

Edytowane przez Senbonzakura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tego "bugującego" się lm'a

Nie możesz atakować swoich LM'ów, możesz je jedynie zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, DeadGuy napisał:

Co do tego "bugującego" się lm'a

Nie możesz atakować swoich LM'ów, możesz je jedynie zdjąć.

Poli już miał tą samą sytuacje, ale w CT, nie mógł zdjąć lm'a, w takim zamyśle to napisałem, ale najwidoczniej mi wyleciało.

Kolejna dawka:

>Solo Assasin 600 czy tam 700 hp, stanowczo za mało (to samo z grawitacją, on ma latać wręcz, a nie ledwo podnosić się z ziemi);
>Survivor 600 do 6k Nemków na Armagedonie, też lekki boost by się przydał;
>Modele do wymiany stanowczo, bez użycia komendy na podstawowe głowe ustrzelić możesz nawet na "du**e";

Niektóre rzeczy przekażą dalej P00L i Polej, bo za dużo gadania było.

Edytowane przez Senbonzakura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewolucyjny box system. 

mam w głowię już od dawna ten patent na poprawę gry na zombie mod !! 

Plugin który trzeba przerobić/zrobić to ten > https://amxx.pl/topic/65399-tworzenie-stref/ 

Nowy Box do ZM mod - np. o nazwie "kampa". 

Takie boxy musiał by opiekun serwera ustawić na każdej mapie w każdej kampie o dokładnym wymiarze kampy. Wymiar box ustawia się jak tylko chcesz. 

Funkcje box 

1. Jeśli gracz CT wejdzie do kampy i pierwszy dotknie box to ten box jest przypisany do gracza do końca rundy/ded . Jeśli box zostaje przypisany do gracza to w tym momencie gracz może zarządzać swoją kampą/boxem , oraz wychodzi mu menu do zarządzania boxem czyli 

====Menu====

1.wejście otwarte/zamknięte -- jeśli wejście jest otwarte to każdy gracz ct może wejść , jeśli zamknięte to żaden ct nie może wejść. 

2.(nie wiem jak to nazwać ale) tutaj jest opcja aby dopisać gracza do kampy , możesz go wpisać po przez jego nick lub najechanie kursorem na gracza. Dobrze by było aby był zapis tutaj czyli nawet po zmianie mapy jak wejdziesz w box to osoby ktore masz tutaj wpisane są zawsze wpisane . z tej listy możesz usuwać jak i dodawać graczy.  Gracze którzy są na tej liście mogą wchodzić do kampy. 

3.  Dodatki * tutaj można by dodać nawet ulepszenia boxa na rundę za ap. czyli  np.  30 ap - o 20 % wolniejsze chodzenie Zombie w box i tak dalej :D

2. Jeśli zombie chce zaatakować CT to musi wejść do kampy/box  (czyli jeśli ct jest w box to Zombie także musi być w box)            ( brak bugów przez szpary/ściany). 

3. Na serwie jest przenikanie (brak blokowania) CT cały czas ma przenikanie "Zombie nie ma przenikania tylko w box ". Dlaczego ?  Ponieważ  Jeśli ct wejdzie do box to jeśli kogoś nie wpisze to mu sie nie wepchają , jeśli zombie wchodzi do kampy a jest przenikanie to źle się strzela oraz jest pewien bug jeśli zombie chce bić worek/lm jeśli 3 zombie stoi w tym samym miejscu. Nie ma blokowania zombie do wejścia.  Jeśli box nie jest przypisany do żadnego CT to jest nie aktywny i zombie ma przenikanie w nieaktywnym boxie . 

4. nie wiem czy to ma rację bytu ale przydała by się opcja że gracze w ct którzy są przypisani do boxu i w nim są to mogą przechodzić przez lm i worki. 

Jeśli na Serwerze będą klany i tak dalej to jest wiele możliwości także z boxem jak i rozwinięcie zombie np. 

1. Jeśli są w klanie 3 osoby i są one aktualnie w zombie to jeśli są razem w box to mają większy bonus hp i tak dalej. 

2. Jeśli w klanie 1 zombie jest w box/kampie to reszta klanu która jest w zombie może się do niego teleportować (jednak ta możliwość jest dostępna wtedy kiedy 1 zombie jest w box)  Zombie który teleportuje się do członka klanu teleportuje się obok box przed box / obok zombie (ale na mapie i nie w box)  , jeśli 1 członek klanu w zombie jest w box to może alarmować aby inny członek się do niego teleportował. 

Worek Specjalny - czyli jak go kupisz i postawisz to po najechaniu na niego pokazuje ci stan jego hp. Każde kupno tego worka dodaje mu HP jednak czas dodania tego hp zajmuje 2 sek.  worek moża mieć tylko 1 na mapie bo potem tylko dodaje hp. 

===System wskazywania Kampy dla zombie ===

Moim zdaniem często gracze nie wiedzą gdzie ktoś kampi ani jak się tam dostać przez to gracz CT przez całą rundę zobaczy max 3 zombie na rundę , Ale jeśli zombie by wiedziało gdzie trzeba chodzić może sytuacja by się poprawiła ? 

czyli może można wykorzystać te sprite - https://amxx.pl/topic/162076-cod-sprite-kill-info/?fbclid=IwAR3uHn0q3Cg6a5j8VHMSAEumTV9yOeMMrqsHaJZzCVrv5lgKFs6wRNvY4qk

jeśli zombie np. wpiszę komendę typu /look lub przez 20 sek nie zaatakował żadnego worka/lm/gracza wyskakuje mu sprite który wskazuje kierunek . :D nie wiem czy to obciąża ostro serwer i tak dalej . ale myślę że ma to rację bytu . sprite by wiedział na podstawie box który jest zajęty przez ct w którym kierunku ma sie pokazywać . 

narazie tyle myślę że potem dopiszę dużo dużo więcej jak i więcej objaśnień co jak można zastosować :D 

===========Ważna sprawa ======= 

Dodanie langów do plugów aby rumuni ruscy i inni mogli grać ( Zombie to taki mod że może być całą noc full jak się kupi pare reklamek nie tylko na setti 

Edytowane przez Ptaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram @Ptaku serwer dobry ale z mnóstwem bugów i błędów. Znika exp, znika ap (mozliwe ze wejscie na nick i donate) zbugowane lm. Na serwerze nie ma adminów, nowych map paru przydatnych komend. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, young tyshka napisał:

serwer dobry ale z mnóstwem bugów i błędów. Znika exp, znika ap (mozliwe ze wejscie na nick i donate) zbugowane lm. Na serwerze nie ma adminów, nowych map paru przydatnych komend. 

Z tego co mi wiadomo, serwer nadal jest dopracowywany i czeka na oficjalny start. Cierpliwości :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, BlancioR napisał:

Dodajcie starego a dobrego Zm czyli 

71lvl max wbijanie exp robienie misi tylko zamiast klanu dodac dmg

słaby pomysł takich serwerów jest teraz bardzo dużo, a takich podobnych do tego jest mało. Gram dość sporo na takich serwerach (od 2011) znam sporo graczy i taki typ zombie moda się zwyczajnie przejadł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, young tyshka napisał:

słaby pomysł takich serwerów jest teraz bardzo dużo, a takich podobnych do tego jest mało. Gram dość sporo na takich serwerach (od 2011) znam sporo graczy i taki typ zombie moda się zwyczajnie przejadł.

Wiesz jak graliśmy w wakacje jeszcze bylo to bylo po 15 ośób nawet 20

A teraz 5 gora 10 

A ludzie zobaczyli że serwer upadł to poszli na inna sieć z zm :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, BlancioR napisał:

A teraz 5 gora 10 

Dokładnie, kiedyś to był dobry serwer ZM teraz jest słabo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Lance napisał:

Dokładnie, kiedyś to był dobry serwer ZM teraz jest słabo 

Dawno,dawno temu gdy serwer startował,a was jeszcze nie było 71lvl potrafił stać pełen z średnią reklamą co może potwierdzić @Krystek  ,czasy oraz wymagania graczy  się zmieniły.Aktualnie gracze poszukują czegoś "nowego" świeżego,a nie oklepanych schematów "nowego" poziomu rozgrywki co chcemy osiągnąć,prace nad serwerem wciąż trwają i powoli zbliżamy się do "startu" daty póki co nie poznacie lecz zapewniam was dajcie nam czas bo warto czasami spróbować czegoś nowego :) 

serwer nadal jest w "becie" gdzie ciągle staramy coś robić.Temat z mapami z pewnością zostanie dodany gdy dodamy "nasze sprawdzone" mapy będziecie mogli dać propozycję własnych map :) 

18 godzin temu, BlancioR napisał:

A teraz 5 gora 10 

Skoro na "becie" mamy chwilami 10 osób gdzie wy na "skończonym produkcie" mieliście 20 to chyba wróży nam dobrze :).

W dniu 20.11.2018 o 18:55, young tyshka napisał:

Popieram @Ptaku serwer dobry ale z mnóstwem bugów i błędów. Znika exp, znika ap (mozliwe ze wejscie na nick i donate) zbugowane lm. Na serwerze nie ma adminów, nowych map paru przydatnych komend. 

Jak pisałem wyżej jest to nadal "beta" więc wiadomo,że są niedociągnięcia :),proszę o cierpliwość. 

By Arogancki.,

Dodam coś małego od mnie zobaczę jeszcze raz spam typu "Dajcie nam starego zombie moda z 71 lvl" itp dostanie małą nagrodę :) to nie jest temat do spamowania takimi rzeczami a propozycje do aktualnego zombie moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi