Jump to content

SIlver ;(

elo elo 350
 Share

Recommended Posts

Jeżeli nie możesz wyjść z silvera, to polecam odpuścić sobie granie rankedów i grać sobie normalki ze ekipką. No chyba że na siłę chcesz wbić golda to graj postaciami które są do tego stworzone xd

Teraz, .::KALU::. napisał:

graj annie ww master singed maokai i inne noob championy...

Każdy champion ma potencjał. Pewnie jesteś jednym z tych graczy którzy oceniają ludzi przez to jakimi postaciami grają.

Sam osobiście gram Singedem, więc nie widzę powodu przez który śmiesz go nazwywać "noob" championem.

8 minut temu, Tauware napisał:

Każdy champion ma potencjał. Pewnie jesteś jednym z tych graczy którzy oceniają ludzi przez to jakimi postaciami grają.

Sam osobiście gram Singedem, więc nie widzę powodu przez który śmiesz go nazwywać "noob" championem.

xD Gościu napiołeś się jakbym Ci ciastko zjadł napisałem tylko noob champy... Dla mnie noob champ to postać bardzo łatwa do ogarnięcia zgadzam się ,że każda postać ma potencjał ,ale podałem kilku najłatwiejszych bohaterów....

Sory za składnie nie chce mi się pisać :/ 

Może pomyśl nad zmianą pozycji na jakiej grasz/staraj sie grac postaciami które są obecnie najsilniejsze, wejdz sobie na champion.gg tam masz które postacie na jakiej pozycji są najsilniejsze i sprobuj potrenowac na normalach którąś z nich, a później na rankedach :)

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.