Jump to content

Skarga na admina Hanni

Recommended Posts

Twój nick:  LUCKY MOVEMENT KOBRY

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Hanni

Opis sytuacji:  Grałem sobie tt położyło bombę i zostało 4 sec i nie zdarzył bym dobiec z trupa do paki więc postanowiłem zachować AWP i admin dał kicka. Wszedłem po kicku i powiedziałem aby dał kicka dla tych z tt 4 rundy grali bez podkładania bomy i nic nie dał żadnego kicka a nic. A ja tylko chciałem zachować AWP na next runde to kicka dał.

IP/ID gracza: STEAM_0:1:433406483    37.24.148.213

Data i czas zdarzenia: Przed chwilą 

Dowód (ss/demko): http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=11940  
Nie tylko mi dał kicka dla reszty CT też dał 
Poważnie macie takich adminów że szkoda gadać dają bany za nic a jak wejdzie jakis cheat to nic nie robią z tym.

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kolego jak ty awp nawet nie miałeś tylko m4. Wyszedłeś z dolnego, zauważyłeś, że gościu strzela na gali i się cofnąłeś żeby zachować broń. W górnym przykampiłeś. Przejrzałem jeszcze demko. Odkąd paka została podłożona nie wyszedłeś z trupa, nawet próby nie podjąłeś dostać się na "A". Po powrocie zacząłeś się wymądrzać i mnie pouczać, a także obrażać, stąd ten ban. Oprócz tego wcześniej podważałeś pracę administracji na serwerze, pisząc absurdalne rzeczy.

kick to kick , to tylko wywalił cię za cele które jasno i wyraznie na tym demku ci pokazał  miałeś 30 sekund żeby dojść do paki  . Mogłeś okazać chęci  i iść do tej paki a nie sprawdzać górny i dolny co chwile czekać na fraga. Admin dobrze zareagował  wywalając za cele graczy bo jeśli nie okazują chęci pójścia do paki i wolą na zwłokę grać i zdobyć tego jednego fraga to kończy się kickiem   bądz nawet banem.  Admin wie co robi  i nie trzeba go uczyć, tyle z mojej strony , więc skarga nie słuszna. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.