Jump to content

[Podanie] JessI.

Shock
 Share

Recommended Posts

Nick: JessI./Shock
Imię: Dawid
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: od 3-6godzin
Opisz siebię: Interesuję się światem e-sportu,grami i piłką nożna najbardziej to zagraniczne ligi.Chodzę do 1 klasy szkoły mundurowej interesuje mnie prawo nie jest ono łatwe ale daję sobie z nim radę, mieszkam w Zamościu kto nie wie gdzie to jest Woj.Lubelskie.Mam specyficzny charakter lubię się pośmiać pogadać popisać nic specjalnego jak większość osób
Dlaczego akurat Ty?: Jestem tu od początku nigdy nie miałem wielkich przerw od sieci znam tu większość ludzi tych z forum jak i serwer nie zrezygnuję z rangi po kilku tygodniach czy miesiącach.Potrafię w niewielkim stopniu moderować forum spędzam sporo czasu na forum jestem również aktywny w nocy kiedy nie wszyscy mają czas zareagować... :)
Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Forum jest dopracowane i jest tu wszystko w jak najlepszym porządku jedynie co chciał bym to utrzymać porządek na nim :)
Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Nie
Kontakt: Steam/gg/fb/ts3/forum

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.