Jump to content

AmareAmare
 Share

Recommended Posts

Witam, z tej strony TomA.

W dniu dzisiejszym prowadziłem dyskusję z Destro o tym, że wskoczył na skrzynkę, na którą moim zdaniem nie ma możliwości skoczenia jednym skokiem... Ogólnie, gdyby banować ludzi za wchodzenie na za duże skrzynki i inne obiekty na mapach serwer byłby pusty.

Wychodząc z założenia tego co mam na myśli... Chciałbym poróżnić TXT a inne obiekty na mapie typu właśnie wielkie skrzynie i przydatność perków archanioła oraz multi jumpa i udostępnić graczom wchodzenie na tego typu wielkie obiekty, zaś zakazanie wchodzenia na TXT (dla przykładu lidl dach) oraz inne miejsca gdzie można wyjść za mapę. 

Jestem pewien, że urozmaici to rozgrywkę i nie będzie żadnych sporów gdzie się da wejść, a gdzie nie ma takiej możliwości. 

Proszę o komentarze na ten temat. Pozdrawiam. 

Spoiler

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zaczynając od początku "tekstury" są miejscami poza mapą, gdzie Ty widzisz przeciwnika, o on Ciebie nie i gdzie nie można dostać się nawet przy pomocy innego gracza, tylko używając perku/umiejętności klasy.

Przykład :

de_dust22.jpg.05cd4c1bab5409d0bd1da2d93073c9cc.jpg

Natomiast np. skrzynie (widoczna prawy róg), wypustki w ścianach, na które można się dostać 1 skokiem, bądź przy pomocy innego gracza nie są uznawane za TXT, ale mogą zostać uznane za miejsca niedozwolone. To wszystko zależy od sieci, na której grasz.

Edited by Person

Witam widzę że ktoś ma problemy tutaj z TXT tak jak napisał person txt mapy są one one ponad mapą a takie np skrzynki takie jak widzimy w prawym rogu gdzie każdy siedzi nawet admini to nikt nigdy się nie miał problemu jak ktoś tam wchodził czy też kampił dla mnie niepotrzebny temat ale czekaj na Thomasa lub Donaciaka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.