Jump to content

Pare propozycji nowych

MateoHD
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie :D

Z racji że ostatnio dużo się dzieje na serwerze przyszło mi do głowy pare pomysłów i myślę że w pełni będą wgrane gdyż po prostu ich brakuje xD

Wymienie i opiszę dlaczego ;D

1. komenda /zglos (gracze którzy łamią zasady uważają że gdy nie ma admina są po prostu nie zauważalni i lamią zasady na potęgę) na forum będzie że ktos kogos zglosil :P

2. komenda /mute (ostatnimi czasy bardzo dużo osób wchodzi z mikro nie spełniając wymagan tj. wymagany wiek ew. mutacja. krzyczą do mikro... czy inne rzeczy...)

3. komenda "mala mapa" gdy jest na serwerze mniej niz 10 osób przydaloby się zmienic mapke ale jak na złość nie ma admina... mala mapa w tym pomoze :d

4. plugin ( nie pamietam już nazwy to było 7 lat temu xd) -kamp meter -? bardzo bym prosił o ten plugin najbardziej na tym jak zostają 2 osoby jest duża mapa i kazdy pilnuje swojego respa...     a najgorsze jeszcze jest to ze siedi zamiast cele wykonywac to siedzi w ciemniosci np... pomoże ten plugin go po prostu znależć . Sam widze że nowi gracze przez to uciekaja ponieważ gracze kampia a nie na tym polega gra i zabawa            5. Kickera chyba tak to się nazywa (proste wytlumaczenie na początku rundy jest napisane czy ktos kampi ale czesto jest taki spam na "say'u" że nie zawsze sie zauwazy a gracz który sie zawiesił bądź po prostu nic nie robi                                         wypowiadajcie się w stylu 1. tak 2 . nie pozdrawiam

Oj znam dobrze ból, gdy nie ma admina na serwerze, a np. jakieś dziecko wrzeszczy przez mikrofon. Wydaje się, że gorzej być nie mogło, a tu nagle osoba całą rundę kampi, bo mapa jest tak ogromna, a kolejna posiada wh. W takiej sprawie zwykli gracze nie mogą nic zrobić, a jak wspominałam, admina aktualnie wtedy nie ma. Także jestem jak najbardziej za każdym pluginem, który w.w. gdyż osoby grające mogą sobie: 1) przyjemnie spędzić czas na rozgrywce, 2) nie denerwować się, a 3) skupić się na wykonywanej czynności, nie dekoncentrując się przez różne głosy ^^ /zglos byłoby również dla admina dobre, gdyż może sprawdzić tę osobę w późniejszym czasie. 

Jestem za!

Hmmm.

Myślę, że:

1. Można by dodać. Ale po pierwsze. Jak będzie to dochodziło na forum? Jeśli chodzi Ci, że będzie się wyświetlało na ChatBoxie. To niestety nie. Wyobraź sobie jak jest dużo osób na serwie. I każdy się zgłasza. Jaki byłby spam!

2. Ojj. Masz rację. Na Only AWP też często wchodzą młode osoby i tak. Śpiewają. Drą się. Puszczają muzykę. Wyzywają. Przyda się!

"Camp Meter" i "mala mapa" można wprowadzić. Szczerze, to na większości serwerach 1.6 jest ten Camp Meter. Nie tylko na PB.

Mala mapa tak samo. Przyda się.

Zaa!!!

Propozycja została zaakceptowana!

Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.